Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi

Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:İstiklal Mh. Reşadiye cd. No:14 (Reşadiye Cami Karşısı)
Web Sitesi:www.sakaryaresadiye.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.77135730.516141

Kurum Hakkında

Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi 2010 yılında "herkes için" sağlık felsefesiyle kuruldu. Yaklaşık 900 m2 kapalı alana sahip olan sağlık kuruluşunun en önemli özelliği, hemen hemen herkesin ulaşabileceği bir konumda, en yakın sağlık merkezi olmasıdır. Acil operasyon gerektiren durumlara karşı bir ameliyathane odası da bulanan merkezimizde ayrıca radyoloji ünitesi de bulunmaktadır.

Acil, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Cildiye ve Dermakozmetik Uygulamalar Merkezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Psikoloji ve Psikiyatri birimlerinin bulunduğu Tıp Merkezimizde 2012 yılında modern ekipmanlar ile donatılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon salonumuz da hizmete açılmıştır.

Hemen hemen tüm dermakozmetik uygulamarın yapıldığı güzellik ünitemizde Alexandrite Lazer, ND Yag Lazer, Fraksiyonel lazer, Lenf-Drenaj gibi modern cihazlar bulunmakta ve Epilasyon, Mezoterapi, Peeling, Kalıcı Makyaj, Botoks, PRP, El ve Ayak Bakımı, Kavitasyon gibi uygulamaların tamamı yapılabilmektedir.

Gerek herkesin ulaşabileceği bir konumda oluşu, gerek ise tecrübeli doktorlarıyla Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi sağlık sorunu yaşayan veya yaşama ihitmali olan "herkes için" hizmet vermektedir

Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi 2 Eylül Hizmet Binası
410 metre uzaklıkta
Kırmızıtoprak Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. No:56
Eskişehir Göz Merkezi
440 metre uzaklıkta
İstiklal Mah. Çınar Sok. No:6/1
Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
480 metre uzaklıkta
M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17
Eskişehir Anadolu Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55
Ümit Tıp Merkezi
900 metre uzaklıkta
Asarcıklı Cad. Kurtuluş Mh. NO:94/A Odunpazarı
Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi
950 metre uzaklıkta
Akarbaşı Mh. Atatürk Bulvarı No:161
Ümit Vişnelik Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Vişnelik Mh. Şehit Yusuf Turgut Sk. No:3 Odunpazarı