Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Ertuğrul Gazi Mah. Okul Sok. No:4
Telefon:0 (224) 368-3450
Web Sitesi:bursagogushh.saglik.gov.trHata Bildir
40.17765529.114527

Kurum Hakkında

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bursa Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi A ve B Bloktan oluşan 2 hizmet binası ile Bursa İline Hizmet vermenin yanında tüm Güney Marmara Bölgesine de hizmet vermektektedir. 100 standart yataklı 65 fiili yatak kapasitesi ile Ocak 1995'ten itibaren sınırlı imkanlarıyla hizmete başlayan hastanemiz hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla her geçen gün sağlık hizmetlerine kalitesini artırarak devam etmiştir.

Hastalarımıza eğitimli personel ile akciğer hastalıklarında modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet sunmak, çalışanlarımızında ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacındayız. İnsanımıza verdiğimiz değerle hem fiziki yapısında iyileştirmeler yaparak hem işleyiş ve verimliliğini artırarak hizmet kalitemizi artırdığımız hastanemiz sadece Bursa’dan değil Güney Marmara’dan hasta almaktadır.

Sağlık hizmeti sunarken herkese eşit uygulama yapılmasını, insan haklarına saygılı, güzel yüzlü yaklaşım ile hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak misyonumuzdur.

A Blok: Ertuğrulgazi mah. Ülkü sok. No:4

Ek Hizmet Binası: Siteler mah. Selçukbey cad. No:129

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Göğüs Hastalıkları
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Haluk Doğrugiden
★★★
Biraz evvel randevu almak için bilgilerimi girdiğim halde randevu alamadım. İnternetten sorun oluştu diyor. Halbuki internetim çalışıp duruyor. Bu sistemi henüz oturtamadık heralde...

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığının Bursa İlinde bulunan yataklı sağlık kuruluşundan en yenisi ve en modern alt yapısına sahip hastanelerinden birisidir.
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde Acil, Genel Klinikler, Protez, Pedodonti, Periodontoloji, Ortodonti, Ameliyathane, Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Engelli Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Steriliza
Özel Medicabil Yıldırım Hastanesi
41 yatak kapasitesi, 2 ameliyathanesi, 1 doğum ünitesi, 1 endoskopi ünitesi, erişkin ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri ve 17 branşta poliklinik hizmeti ile tam donanımlı bir hastane olarak Yıldırım'da hizmet vermektedir.
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz, Ana Hizmet Binası, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası, KVC Ek Hizmet Binası, Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ek hizmet binası, Nilüfer Ek Hizmet Binası, Osmangazi Ek Hizmet Binası, GETAT Ek Hizmet
Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
Özel Yaşam Diyaliz Merkezi olarak profesyonel, konusunda uzman ve aynı zamanda sevilen kadromuzla huzurlu bir ortamda hizmet vermekteyiz.
Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi
Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi 1 Nefrolog, 3 diyaliz hekimi, 16 hemodiyaliz hemşiresi ile 2008'den beri 49 hemodiyaliz makinesi ile hizmet vermektedir.
Özel Bursa Göz Merkezi
Özel Bursa Göz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Yıllardır Bursa'ya hizmet eden uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile bu Ulu Şehirden aldığımızı yine bu şehirle paylaşıyoruz.
Özel Doruk Yıldırım Hastanesi
Doruk Yıldırım Hastanesi hem alt yapısı hem sosyal donatılarıyla, 181 yatak kapasitesi ile 44 branşda kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Doruk Tıp Merkezi
Özel Doruk Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Doruk Tıp Merkezi 1998 yılında Bursa'nın Yıldırım bölgesinde ihtisas kavşağında hizmete girdi. Bugün 22 branşta 60 uzman doktor ile üst standartta hizmet veren kurumumuz multidisipliner bir anlayışla çalışmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉