Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Ertuğrul Gazi Mah. Okul Sok. No:4
Telefon:0 (224) 368-3450
Web Sitesi:bursagogushh.saglik.gov.trHata Bildir
40.17765529.114527

Kurum Hakkında

Bursa Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi A ve B Bloktan oluşan 2 hizmet binası ile Bursa İline Hizmet vermenin yanında tüm Güney Marmara Bölgesine de hizmet vermektektedir. 100 standart yataklı 65 fiili yatak kapasitesi ile Ocak 1995'ten itibaren sınırlı imkanlarıyla hizmete başlayan hastanemiz hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla her geçen gün sağlık hizmetlerine kalitesini artırarak devam etmiştir.

Hastalarımıza eğitimli personel ile akciğer hastalıklarında modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet sunmak, çalışanlarımızında ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacındayız. İnsanımıza verdiğimiz değerle hem fiziki yapısında iyileştirmeler yaparak hem işleyiş ve verimliliğini artırarak hizmet kalitemizi artırdığımız hastanemiz sadece Bursa’dan değil Güney Marmara’dan hasta almaktadır.

Sağlık hizmeti sunarken herkese eşit uygulama yapılmasını, insan haklarına saygılı, güzel yüzlü yaklaşım ile hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak misyonumuzdur.

A Blok: Ertuğrulgazi mah. Ülkü sok. No:4

Ek Hizmet Binası: Siteler mah. Selçukbey cad. No:129

Poliklinikler
  • Göğüs Hastalıkları
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Haluk Doğrugiden
★★★
Biraz evvel randevu almak için bilgilerimi girdiğim halde randevu alamadım. İnternetten sorun oluştu diyor. Halbuki internetim çalışıp duruyor. Bu sistemi henüz oturtamadık heralde...

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad.
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:1/2
Medicabil Yıldırım Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Ankara Yolu Cad. No: 324-1
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Polis Okulu Karşısı
Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.
Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52