Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi
Kurum Adı:Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:19 Mayıs Caddesi No:8 Şişli
Telefon:0 (212) 212-0707
41.05886228.992614

Kurum Hakkında

Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur. Vakfımız kendi alanında ileri düzeyde deneyimli uzman doktor, hemşire ve sağlık teknisyen kadrosuna sahiptir.

Vakfımız, Kalp ve Damar hastalıklarının ve genel sağlık sorunlarının tanı ve tedavisinde güvenilir bilgiler ile teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak saygıdeğer hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaktadır.

Hizmetlerimiz, acil durumlar haricinde sizlere daha güvenilir bir şekilde ulaşabilmemiz için "randevu" sistemi ile yapılmaktadır. Tüm Sağlık Birimlerimiz; hastalarımıza modern tıbbın gerektirdiği en iyi sağlık hizmetini verecek şekilde organize edilmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İrem Piliç · 25 Şubat 2015

Hiçbir konuda doğru düzgün bilgi verilmeyen açıklamadan yoksun personelin olduğu bir hastane.. her adım için ayrı ücret alınmasi da cabası

Hülya Karakaş · 11 Kasım 2013

Bu kadar kötü yönetilen, hastadan çok kağıda ilgi gösterilen başka hastane az vardır eminim. Doktorlar hastanın suratına değil bilgisayar ekranına bakıyor. Sürekli bir şeyler yazılıyor, kayıtlar alınıyor ama hasta önemsenmiyor bile. Ortada ciddi bir sorun yok ama neredeyse tepeden tırnağa ille de tetkikler yapılsın isteniyor. Maksat para mı,insan sağlığı mı? Basit bir kalp çarpıntısı ile bu hastaneye giden insan buradan kalp hastası olup çıkabilir. O derece yani? Kolumu delik deşik ettiler. Laboratuarda ki yetkili kişi kan alınırken üstüme höykündü adeta. EKG çeken doktorsa şuurunu kaybetmişti galiba. Suratıma bile bakmadan, sanki tiksiniyormuş gibi yapıyordu işini. Görevini böyle yapan bir mantık, hastasına bu tarz davranan doktorlar bu eleştiriden de etkilenmeyecekler muhakkak ama ben bilinsin diye yazmak istedim. Bugün ciddi anlamda yordular beni.

Ibrahim Teker · 19 Nisan 2012

Hastalarınıza gösterdiğiniz ilgiden ötürü minnet ve teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 49 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Osmanoğlu Hastanesi

220 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar sok. No:4

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

260 metre uzaklıkta

Halaskargazi Cd. Etfal Sk. 34371 Şişli

FMC Şişli Diyaliz Merkezi

290 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Gazi Berkay Sk. No:13/1

İstanbul Laboratuvarı Şişli

440 metre uzaklıkta

Halaskargazi Cd. No:226 Şişli

Fransız Lape Hastanesi

460 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:18

Kadıoğlu Hastanesi

480 metre uzaklıkta

Fulya Cad. No:25 Mecidiyeköy