Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi
Kurum Adı:Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:19 Mayıs Caddesi No:8 Şişli
Telefon:0 (212) 212-0707
Web Sitesi:www.tkv.org.trHata Bildir
41.05886228.992614

Kurum Hakkında

Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur. Vakfımız kendi alanında ileri düzeyde deneyimli uzman doktor, hemşire ve sağlık teknisyen kadrosuna sahiptir.

Vakfımız, Kalp ve Damar hastalıklarının ve genel sağlık sorunlarının tanı ve tedavisinde güvenilir bilgiler ile teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak saygıdeğer hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaktadır.

Hizmetlerimiz, acil durumlar haricinde sizlere daha güvenilir bir şekilde ulaşabilmemiz için "randevu" sistemi ile yapılmaktadır. Tüm Sağlık Birimlerimiz; hastalarımıza modern tıbbın gerektirdiği en iyi sağlık hizmetini verecek şekilde organize edilmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İrem Piliç
Hiçbir konuda doğru düzgün bilgi verilmeyen açıklamadan yoksun personelin olduğu bir hastane.. Her adım için ayrı ücret alınmasi da cabası.
Hülya Karakaş
Bu kadar kötü yönetilen, hastadan çok kağıda ilgi gösterilen başka hastane az vardır eminim. Doktorlar hastanın suratına değil bilgisayar ekranına bakıyor. Sürekli bir şeyler yazılıyor, kayıtlar alınıyor ama hasta önemsenmiyor bile. Ortada ciddi bir sorun yok ama neredeyse tepeden tırnağa ille de tetkikler yapılsın isteniyor. Maksat para mı,insan sağlığı mı? Basit bir kalp çarpıntısı ile bu hastaneye giden insan buradan kalp hastası olup çıkabilir. O derece yani? Kolumu delik deşik ettiler. Laboratuarda ki yetkili kişi kan alınırken üstüme höykündü adeta. EKG çeken doktorsa şuurunu kaybetmişti galiba. Suratıma bile bakmadan, sanki tiksiniyormuş gibi yapıyordu işini. Görevini böyle yapan bir mantık, hastasına bu tarz davranan doktorlar bu eleştiriden de etkilenmeyecekler muhakkak ama ben bilinsin diye yazmak istedim. Bugün ciddi anlamda yordular beni.
Ibrahim Teker
★★★★★
Hastalarınıza gösterdiğiniz ilgiden ötürü minnet ve teşekkür ederim.

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 49 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Osmanoğlu Hastanesi
220 metre uzaklıkta
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar Sok. No:4
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
230 metre uzaklıkta
Halaskargazi Cad. Etfal Sok.
FMC Şişli Diyaliz Merkezi
290 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Gazi Berkay Sk. No:13/1
Fransız Lape Hastanesi
460 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:18
Tanfer Hastanesi
480 metre uzaklıkta
Aytekin Kotil (Eski Fulya) Cad. No:25 Mecidiyeköy
Biosan Polikliniği
500 metre uzaklıkta
Büyükdere Cad. Hür-Han No:15