Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi
Kurum Adı:Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:19 Mayıs Caddesi No:8 Şişli
Telefon:0 (212) 212-0707
Web Sitesi:www.tkv.org.trHata Bildir
41.05886228.992614

Kurum Hakkında

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur. Vakfımız kendi alanında ileri düzeyde deneyimli uzman doktor, hemşire ve sağlık teknisyen kadrosuna sahiptir.

Vakfımız, Kalp ve Damar hastalıklarının ve genel sağlık sorunlarının tanı ve tedavisinde güvenilir bilgiler ile teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak saygıdeğer hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaktadır.

Hizmetlerimiz, acil durumlar haricinde sizlere daha güvenilir bir şekilde ulaşabilmemiz için "randevu" sistemi ile yapılmaktadır. Tüm Sağlık Birimlerimiz; hastalarımıza modern tıbbın gerektirdiği en iyi sağlık hizmetini verecek şekilde organize edilmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

İrem Piliç
Hiçbir konuda doğru düzgün bilgi verilmeyen açıklamadan yoksun personelin olduğu bir hastane.. Her adım için ayrı ücret alınmasi da cabası.
Hülya Karakaş
Bu kadar kötü yönetilen, hastadan çok kağıda ilgi gösterilen başka hastane az vardır eminim. Doktorlar hastanın suratına değil bilgisayar ekranına bakıyor. Sürekli bir şeyler yazılıyor, kayıtlar alınıyor ama hasta önemsenmiyor bile. Ortada ciddi bir sorun yok ama neredeyse tepeden tırnağa ille de tetkikler yapılsın isteniyor. Maksat para mı,insan sağlığı mı? Basit bir kalp çarpıntısı ile bu hastaneye giden insan buradan kalp hastası olup çıkabilir. O derece yani? Kolumu delik deşik ettiler. Laboratuarda ki yetkili kişi kan alınırken üstüme höykündü adeta. EKG çeken doktorsa şuurunu kaybetmişti galiba. Suratıma bile bakmadan, sanki tiksiniyormuş gibi yapıyordu işini. Görevini böyle yapan bir mantık, hastasına bu tarz davranan doktorlar bu eleştiriden de etkilenmeyecekler muhakkak ama ben bilinsin diye yazmak istedim. Bugün ciddi anlamda yordular beni.
Ibrahim Teker
★★★★★
Hastalarınıza gösterdiğiniz ilgiden ötürü minnet ve teşekkür ederim.

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 49 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Osmanoğlu Hastanesi
Özel Osmanoğlu Hastanesi
220 metre uzaklıkta
Köklü deneyim ve bilgi birikimiyle, sağlık sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Osmanoğlu Hastanesi olarak uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şişli Etfal Hastanesi ya da resmi adıyla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan bir eğitim ve araştırma hastanesidir. Şişli Etfal Hastanesi Türkiye'nin ilk çocuk hastanesidir.
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezinde haftada 6 gün 3 seans hemodiyaliz tedavi hizmeti vermekteyiz.
Özel Fransız Lape Hastanesi
Özel Fransız Lape Hastanesi
459 metre uzaklıkta
Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.
Özel Tanfer Hastanesi
Özel Tanfer Hastanesi
478 metre uzaklıkta
Tanfer Sağlık Grubu’nun temelleri 1957’de atılmıştır. 1982 yılında Tanfer Klinik, 2016 yılında Tanfer Health & Aesthetıc, 2019 yılında Özel Tanfer Hastanesi’ni bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.
Özel Biosan Polikliniği
Özel Biosan Polikliniği
501 metre uzaklıkta
Türkiye’nin ilk vücut dışından taş kırma ünitesi (ESWL), Biosan Sağlık Merkezi’nde hizmete girmiştir. Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, tüm Kadın Sağlığı konuları, gebelik ve doğum, tüp nebek, kürtaj, estetik ve cerrahi onkoloji konularında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
527 metre uzaklıkta
Apex Cerrahi Tıp Merkezi 2007 yılında profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından İstanbul Şişlide kurulmuş olup pek çok branşta uzman hekimlerle ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.
İstanbul Cerrahi Hastanesi
İstanbul Cerrahi Hastanesi
568 metre uzaklıkta
İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉