Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat
Telefon:0 (312) 285-2828
Web Sitesi:www.urofiz.com.trHata Bildir
39.90835132.816209

Kurum Hakkında

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk. Bu klinik de çok gelişmiş tedavi cihazları yanı sıra tanıya ağırlık vermek üzere 1, 5 Tesla 2006 Model Modern MRI (Magnetik Rezonans Imagıng), Kemik Dansitometre, 500 Mamp rontgen cihazı ve labratuvar oluşturduk.

Kliniklerimizin başarısı özellikle Magnetoterapi de gösterdiğimiz başarı spor camiasının ilgisini çekti. Büyük Klüplerimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Gençlerbirliğin de tedavi sistemlerini değiştirdik.

2001 Yılında üç ortak 50 Yataklı Fizik Tedavi Hastanesi kurduk. %100 doluluk oranı ile çalıştırmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Arslan
★★
İlk muayeneden sonra bir daha doktorları göremezsiniz. Ftz persnoli 20 gün sizi aletlerle tedavi ederler ve işiniz biter. Bu arada ağrınız varsa hiç bir çözüm üretilmez.
Galandarova Sevda
★★★★★
Cox sagolsun Gurwad bey, ben Sevda Qalanderova ve menim akrabam Qahraman bey ve Zeride hanim sizin hastanede fiz.tedavisi aldik ve cox memnum olduk, peki gelmek cox isterdik oraya, malisev gele bilmiyoruz. Ben sizden idman hereketleri var ya onlarin goruntulerin isterdim.
Yahya Tümtürk
★★★★★
Üro fizik Ankaranın en iyisi. Tavsiye etmek insanlık borcu. Fizyo terapist Havva hanım merkezin en iyisi Allah gökten bir melek göndermiş. Tanıyın hak vereceksiniz. Allah kendisinden razı olsun.

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
110 metre uzaklıkta
Balgat Mh. Ziyabey Cad. 1416. Sk. No:10-10A
Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
170 metre uzaklıkta
Ziyabey Cd. 1413. Sk. 4B/5 Balgat
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi
230 metre uzaklıkta
Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 - 88 Balgat
Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
260 metre uzaklıkta
Ziyabey Cad. No:34 Balgat
Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
380 metre uzaklıkta
Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat
Ankara Balgat Diyaliz Merkezi
400 metre uzaklıkta
Oğuzlar Mh. Osmanlı Caddesi No:14