Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Ürofiz FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat
Telefon:0 (312) 285-2828
39.90835132.816209

Kurum Hakkında

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk. Bu klinik de çok gelişmiş tedavi cihazları yanı sıra tanıya ağırlık vermek üzere 1, 5 Tesla 2006 Model Modern MRI (Magnetik Rezonans Imagıng), Kemik Dansitometre, 500 Mamp rontgen cihazı ve labratuvar oluşturduk.

Kliniklerimizin başarısı özellikle Magnetoterapi de gösterdiğimiz başarı spor camiasının ilgisini çekti. Büyük Klüplerimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Gençlerbirliğin de tedavi sistemlerini değiştirdik.

2001 Yılında üç ortak 50 Yataklı Fizik Tedavi Hastanesi kurduk. %100 doluluk oranı ile çalıştırmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Arslan · 20 Kasım 2017

İlk muayeneden sonra bir daha doktorları göremezsiniz. Ftz persnoli 20 gün sizi aletlerle tedavi ederler ve işiniz biter. Bu arada ağrınız varsa hiç bir çözüm üretilmez.

Galandarova Sevda · 12 Temmuz 2017

Cox sagolsun Gurwad bey, ben Sevda Qalanderova ve menim akrabam Qahraman bey ve Zeride hanim sizin hastanede fiz.tedavisi aldik ve cox memnum olduk, peki gelmek cox isterdik oraya, malisev gele bilmiyoruz. Ben sizden idman hereketleri var ya onlarin goruntulerin isterdim.

Yahya Tümtürk · 3 Temmuz 2014

Üro fizik Ankaranın en iyisi. tavsiye etmek insanlık borcu. Fizyo terapist Havva hanım merkezin en iyisi Allah gökten bir melek göndermiş. tanıyın hak vereceksiniz. Allah kendisinden razı olsun.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

110 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. 1416 Sokak No:10 Balgat

Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

170 metre uzaklıkta

Ziyabey Cd. 1413. Sk. 4B/5 Balgat

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi

230 metre uzaklıkta

Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 - 88 Balgat

Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

260 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. No:34 Balgat

Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi

380 metre uzaklıkta

Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat

B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezi

400 metre uzaklıkta

Oğuzlar Mh. Osmanlı Caddesi No:14