İstanbul Bahçelievler devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Bahçelievler ilçesinde 25 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Bahçelievler İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Bahçelievler Devlet Hastanesi

314 yataklı Bahçelievler Devlet Hastanesi, Kocasinan Merkez Mahallesinde 5 yıldızlı otel görünümünde vatandaşlara hizmet sunmaktadır.

Özel Hastane
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Medical Park Bahçelievler Hastanesi İstanbul Avrupa yakasının merkezinde, E-5 karayolu üzerinde ve Atatürk Havaalanına 5 dakika uzaklıkta, yer alan hastane İstanbul'dan, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara da merkezi konumu ile uluslar arası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Gelişim Hastanesi

1995 yılında açılışı yapılan Gelişim Hastanesi uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık sorunlarının çözümüne olan duyarlığıyla sağlıkta gelişimin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Özel Ataköy Hastanesi

Özel Ataköy Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi 2003 yılında kuruldu ve toplam 10. 000 metrekare kapalı alana sahip. Medicana Bahçelievler Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 100 adettir.

Özel Memorial Hizmet Hastanesi

2000 yılında Türk Böbrek Vakfının Önce Hizmet ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş olan Hizmet Hastanesi, 2010 yılından itibaren Memorial Sağlık Grubu tarafından yönetilmeye başlanmıştır.

Özel Yenibosna Safa Hastanesi

Özel Safa Hastanesi Yenibosna son derece sıkı bir titizlikle geçirmiş olduğu denetimlerin ardından ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.

Özel Nisa Hastanesi

Nisa Hastanesi olarak; sağlık hizmetlerinde öncü, yeni hizmet birimleri açmada girişimci, acil hizmetlerde hızlı, teşhis ve tedavide başarılı bir yol alarak bugünlere geldik.

Özel Aile Hastanesi

Aile Hastanesi, yenilenen altyapısı ve hizmet anlayışı ile fonksiyonel ve modern binasında; deneyimli hekimleri, hemşire ve idari personel kadrosuyla modern sağlık çözümleri üretiyor.

Tıp Merkezi
Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi olarak Şirinevler / Bahçelievler'de güleryüzlü ve alanında uzmanlaşmış sağlık ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Özel Dünyam Tıp Merkezi

1995 yılından beri Dünya Çocuk Dal Merkezi adıyla Çavuşpaşa caddesinde hizmet vermekte olan kurumumuz 2009 yılından itibaren büyüyerek tıp merkezi olmuş ve Dünyam Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Kocasinan Median Tıp Merkezi

Özel Kocasinan Median Tıp Merkezi 2003 yılından itibaren Bahçelievler semtimizde faliyet göstermektedir.

Özel Median Tıp Merkezi

Özel Bahçelievler Median Tıp Merkezi 2000 m2'lik kapalı alan üzerinde hizmet verilmekte olup, modern bir iç mekana sahiptir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Medicana Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, dünya standartlarında ve tam steril koşullarda çalışılmaktadır.

İstanbul Aydın Üniversitesi Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

İstanbul Aydın Üniversitesine bağlı Bahçelievler'de konuşlanan Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak aylık poliklinik sayımız 40. 000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm branşlarında kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

E-5 Karayolu Üzerinde Bahçelievler'de kurulu olan hastane, Sağlık Bakanlığı'nın İstanbul'daki iki rehabilitasyon merkezinden en büyüğüdür.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel İstanbul Göz Hastanesi

Özel İstanbul Göz Hastanesi 2001 yılından itibaren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Çocuk Hastanesi
Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eylül 2005'den itibaren İstanbul Bahçelievler'de hizmet vermeye başlamıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi

Memorial Hizmet Hastanesi bünyesinde bulunan Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Türk Böbrek Vakfı'nın bir kuruluşu olarak hizmet sunmaktadır.

Özel FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi

Özel FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi 45+1 cihaz kapasiteli olup, pazar hariç hergün hemodiyaliz tedavi hizmeti vermektedir.

Özel Rentek Diyaliz Merkezi

Rentek diyaliz merkezi 2004 yılından beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Özel Ultra Diyaliz Merkezi

Özel Ultra Diyaliz Merkezi 2006 yılında Diaverum tarafından açılmış ve 40 diyaliz istasyonu ile hizmet vermektedir.

Poliklinik
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği

Bahçelievler şubesi, Esteworld'ün ilk şubesi olup 2004 yılında 1250 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir.

Oksijen Tedavi Merkezi
Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Hipermer Bahçelievler'de özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Bahçelievler Hastaneleri

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak aylık poliklinik sayımız 40. 000 civarında olup Çe...

314 yataklı Bahçelievler Devlet Hastanesi, Kocasinan Merkez Mahallesinde 5 yıldızlı otel görünümünde...

E-5 Karayolu Üzerinde Bahçelievler'de kurulu olan hastane, Sağlık Bakanlığı'nın İstanbul'daki iki re...

Rentek diyaliz merkezi 2004 yılından beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir....

Yorum ve Şikayetler
Hasan Tahsin · 18 Şubat 2017

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İstanbul Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Periodontoloji'ye 2,5 aydır randevu alamıyorum. 41 yıllık öğretmen ola...

Yarensu Güngör Lovaticgillerden · 7 Kasım 2016

Özel Aile Hastanesi
Beyin cerrahi Dr. İrfan Çınar yardımcısı Dr. Emre Bey'e göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı çok çok teşekkü...

Harun Cırık · 4 Ekim 2016

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Şeker hastası olarak ayakta yara nedeniyle 2 kere oldu gittim ve ikisinde de çok başarılı bir tedavı gördüm teşekkürler....

Ela Nur · 2 Ekim 2016

Bahçelievler Devlet Hastanesi
Kızım şuan dogumda iyi hastane diyolar, inşallah doğrudur....