Antalya Manavgat devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Manavgat ilçesinde 12 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Antalya İli Manavgat İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Manavgat Devlet Hastanesi

Hastanemiz ana binadan ayrı olarak Side'de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 179 kadro yatağa sahiptir.

Özel Hastane
Özel Side Bilgi Hastanesi

Özel Bilgi Hastanesi binası inşaatı 1998 yılında, cihaz montajları ise haziran 1999 tarihinde tamamlanmış ve ilk hasta haziran 1999'da kabul edilmiştir.

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi

Manavgat ilçesinin 3. özel Hastanesi olarak hizmete giren Özel Sevgi Hastanesi ileri teknolojisi ve bölgenin en geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, bölgeye gelen yerli ve yabancı misafirlerin hizmetine girmiştir.

Özel Akdeniz Hastanesi

6000 m2 kapalı alana sahip binasında birçok branşta hizmet veren hastane Manavgat'ta modern sağlık hizmetlerinin öncüsü konumundadır.

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi

Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Özel Side Anadolu Hastanesi

Side Anadolu Hastanesi; 48 yataklı, 3 Ameliyathane, 3 Ayrı Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları ve çağdaş mimarili binası ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır.

Tıp Merkezi
Özel Hisar Tıp Merkezi

Özel Hisar Tıp Merkezi, 2014 yılında Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Çağlayan Diş Kliniği olarak, diş ve diş sağlığı hakkında karşınıza çıkabilecek her türlü sorununuzda size güvenilir çözümler sunuyoruz.

Göz Hastalıkları Merkezi
Manavgat Özel Vizyon Göz Merkezi

Sağlığı konforla bütünleştiren Vizyon Göz Merkezi; uzman kadrosu, ilkeli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisiyle Manavgat'ta faaliyetlerine başlamıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi

Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır.

Poliklinik
Özel Medicus Polikliniği

Medicus Clinic, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık sorunlarının, kaliteli hastane öncesi sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması amacıyla, Antalya ili Side beldesinde, 1995 yılında kuruldu.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Antalya Hastaneleri

Korkuteli Devlet Hastanesi 2015 yılından itibaren 100 yataklı yeni binasında hizmet sunmaya devam et...

Atalya Diş Polikliniği uzman hekim kadrosu ve teknolojiye bağlı olarak geliştirdiği teknik alt yapıs...

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Afyondan sonra şimdi de Antalyada tam teşkilatlı don...

Psikiyatri, Psikoloji, Nöroloji alanında çalışan psikoterapi tedavisi ve eğitimleri veren merkez has...

Yorum ve Şikayetler
Ibrahim Somuncu · 30 Ağustos 2016

Özel Medicus Polikliniği
Basit bir kan tahlilinin bile yapılamadığı beş para etmez sadece para tuzağı olan bir yer. Yaşam hastanesine gidin hizme...

Erdogan Aktoprak · 16 Ağustos 2016

Özel Medicus Polikliniği
Diyabet hastasıyım bilindiği üzere yaralar zor kapanır ayağımda iki kez ameliyat oldum. Ayak altındaki yara kapanmayacak...

Özer Görgün · 11 Mart 2015

Özel Side Bilgi Hastanesi
Benim üzerimde emeği geçen tüm doktorlarımıza, abilerimize ve ablalarımıza çok teşekkür ederim. Hastane deyip geçmeyin h...

İnci Küçük · 26 Şubat 2015

Özel Medicus Polikliniği
En güvenilir zararsız ve anında gözle görünür fayda sağlamak için güleryüzlü engin bilgiye sahip Dr Serpil Akbalık Akçac...