Özel Balıklı Rum Hastanesi
Özel Balıklı Rum Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Belgrad Kapıyolu No:2
Telefon:0 (212) 547-1600
40.99540428.915322
Balıklı Rum Hastanesi Hakkında

Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tarafından yönetilir. Bünyesinde Türkiye'nin tek özel uyuşturucu tedavi kliniğini barındırır.

Hastanenin geçmişi; 1454 yılında Karaköy'de Büyük Balıklı Han'ın bulunduğu yerde faaliyete geçen hastaneye dayanır. 18. yüzyılda veba salgını nedeniyle hastane surların dışına taşınan hastane; "Yedikule Hastanesi" adıyla bakallar esnafı locası tarafından 1753 yılında inşa edildi. Ahşap hastane binaları 1790 yılında çıkan yangında yok olunca Patrik 7. Neofitos'un ve Bab-ı Ali tercümanı Yorgo Humuzi'nin katkısı ile yeniden inşa edildi. 1794 yılında yapılan bir düzenleme ile kurum, kronik hastaları ve sokaklarda yaşayan insanlarla dilencileri kabul eden bir kurum haline geldi. Balıklı Meryem Ana Kilisesi'nin yönetimi hastaneye verildi. Eğrikapı'daki Meryem Ana Kilisesi, müştemilatında psikiyatri hastalarını kabul ettiği için 1816'da hastaneye bağlandı.

Sultan II. Mahmut'un fermanıyla 1836-1838 yılında Yedikule Hastanesi ile birlikte İstanbul'daki diğer iki Rum hastanesinin hastalarının nakledileceği yeni bir hastane inşa edildi. Hastalar, 1839 başında hastaneye nakledildiler.

1894 depreminde hastanenin zarar görmesi üzerine yeni binalar inşa edildi. Bugün hizmet veren binalar, o dönemde inşa edilmiştir. Hastane, 1991 yılında restore edildi. 1994 yılında bünyesinde alkol ve madde bağımlılığı tedavisi için Türkiye'nin ilk özel kliniği kuruldu.

▼ Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Balıklı Rum Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Balıklı Rum Hastanesi Yorumlar
Deniz Inan Azapcı · 13 Kasım 2015

Çok araştırdık Ankarada keçiören de tıp mrk.nde yaptırdık. Kesin çözüm gibi geldi bana. Madde kullanımı bitiyor alamıyorsun yani Vücut resmen kabul etmiyo. madde girince vücuda iğrenç bişey oluyo kusma gibi bulantı vs ama kullanamıyorsun bidaha.. tıp merkezinde Elif hanim var Allah razı olsun çok ilgileniyo 5465664869 (kendisine sordum verebilirsin numaramı dedi). Arayın anlatsın işte... umarım bu yazdıklarımın birine faydası dokunur.

Aleyna Gülsoy · 30 Ekim 2015

Ersin bende aynı şeyleri yaşadım bende senin gibiydim artık delirdim onsuz yapamam sanıyodum olmuyordu herşey anlamsızdı ama 2. çipten sonra herşey değişti bak biraz sabırlı ol 2. çipi taktir herşey yoluna gircek güven bana. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ayrıca 2. çipi Suat hocanın kendi muayenanesinde taktırdım

Mihriban Çağır Kalkan · 23 Ekim 2015

Arkadaşlar yorumlarınızı okudum benim kızım 14 yaşında hastaneye alirlarmi tedavi ederlermi kızım eroin bağımlısı nolur yatan hastalara yalvarıyorum kızımın şansı varmı hastaneye gidelimmi

Ersin Duygu · 9 Eylül 2015

nasıl ericek bu çip amk bunaldım iyice 25 gün oldu sıkıntı adamı cok alıngan duygusal yapıor boşlukta gibi yaşıooon resmen çipte sıkıntı dayı ben diyiiim içirtmior ama beyinden slinmior bazen gün bile sayıyorum erisinde bitsin die bazen seviniorum kurtuldum die anlamadım çok karışık

Şafak Kübra Yılmaz · 28 Ağustos 2015

Suat hoca başka bir hastanede göreve başlamış. Ekibiyle birlikte

Şenol Sarikafa · 27 Ağustos 2015

Bayram sonu yattım bir ay oldu çip taktıralı aynen dediğin gibi Aleyna beyninden silinip gitmiyor. Liseyi yatılı okudum Öğretmen lisesi mezunuyum yıllarca esrar içtim kimseye ayıktırmadan selçuk ünide mühendislik okuyorum ne sınıf arkadaşlarıma ne yurttan arkadaşlarıma nede ev arkadaşıma ayıktırmadan 3sene her gün eroin içtim benim için bundan sonra önemli olan ayık olmak değil temiz olabilmek.. Eski çevremle görüşmüyorum feys dondurdum numaramı değiştirdm babamın feysnden yazıyorum. Suat hocaya gitmiştim ben şimdi fransız lapeye geçmiş 2. çipimi nerde taktırsam acaba kararsız kaldım balıklı rum bence gayet güzeldi.

Çınar Emrah Tgt · 26 Ağustos 2015

s.a arkadaşlar ben bir hafta once ankarada takdırdım. özel bi doktora muayene oldum.350milyon veriyosun sana smokson ve ilaç yazıyo bır hafta içmeyim temiz gidersen eczaneler birliğinden. çipi 1 milyara getittiriyosun reçeteyle ve ankara hastanesinde bı cerrah doktorumuz var takdırdık ona.. takdırmak ısteyenler ulaşabilir bana facemden

Aleyna Gülsoy · 24 Ağustos 2015

Arkadaşlar yattım çıktım suan 3. Haftam eğer gerçekten kurtulmak istiyosanız durmayın gidin yatın hizmet çok iyi hizmetten yana hiç korkunuz olmasın ama bi anda bitmiyor çipi taktırdım ama pskolojim bozuldu onsuz kalmak zor ama insan iradesine hakim olmalı ve başarabilceğine inanmalı 2 senelik iğne bağımlısıydım ve 3 haftadır temizim. Suat hocayu soran arkadaşım kendine ait klinik açıçakmış o yüzden ayrılmış.

Şenol Sarikafa · 22 Ağustos 2015

Suat hoca niye ayrıldı bilgisi olan varmı?

Vahit Karakol · 20 Ağustos 2015

selamınaleyküm benim yeğenim bu illeti kullanıyordu 2 gün subokson kullandı onun dışında hiç bir ilaç kullanmadan tamamen dogal mucize bir besin takviyesi kullandı şu anda kendini odaya kilitleyen kişi yanımızda rahatca hayatını sürdürüyor yemek yiyemeyen kişi şu anda 3 öyün yemek yiyor her öyünde 1 tam ekmek yiyor büyük tuvalete çıkamayan kişi günde 2 defa rahat bir şekilde çıkabiliyor gece 1 saatte bir uyanan asimilasyon gören kişi şuanda 8 saat ilaç almadan rahatça uyuya biliyor bu illetin zehirini idrar dışkı yolu ter ve deriden gözle görülür şekilde büyük bir bölümünü attı çok şükür dizlerindeki sabahları dizlerindeki çektiği ağrılar yok denecek kadar azaldı kısaca yeniden domuş gibi oldu yeğenimi ALLAH ın izni ile dahada iyi duruma geldiğini göreceğiz. birde şunu hatırlatayım kaynım bu çip denen maddeyi 3 defa taktırdı yaklaşık 11 ay içmedi bu illeti çipin etkisi bittiğinde geri başladı şu anda onun verdiği tahribat nedeniyle bir suça bulaştı ceza evine girdi bu gibi durumu rabbim kimseye yaşatmasın herkesin bu illetten kurtulmasını rabbimden niyaz ederim...

Lovely Merky · 5 Ağustos 2015

Arkadaşlar bu çip kaç günlük? 66.gün hala duruyor. Arkadaşm çip bitmiştir iltihaptır o dedi doğrumdr acaba?

Semra Krmvş · 4 Ağustos 2015

Arkadaşlar Ermeni Hastanesi Surp Pirgic Baliklinin hemen ilersinde o implantin fiyati 1900 tl merak edenlere. inşallah kurtulmak isteyen herkes kurtulur. Sabır dua edin Allah duanızı bekliyo yardım etmek için.

Turgay Ceylan · 29 Temmuz 2015

3 kez üst üste taktır dalga fln kalmıyor kafada. :)

Emre Yılmaz · 28 Temmuz 2015

Arkadaşlar bişey sorcam yardımcı olursanız çok sevinirm. Bu çip tam 2 aylık ya hani, 4 ağustosta bitecek abimin çipi, 5 ağustosta gene gidip içse eskisi gibi zevk alırmı içmekten kafası güzel olurmu yani.

İspir Mehmet · 21 Temmuz 2015

Arkadaşlar bende bu maddeyi yıllarca kullandım balıklı ruma yattım hiç hastalık çekmedim desem yalan olur serum ve beton iğnesi yedim ama fazla etkili olmadı. sadece biraz hafifletti çip taktırdım 1 ayı geçti ama hala ara ara krizler geliyor yokluyor beni. birde çip varken ne kadar mal içersen iç kafa yapmıyor bakalım sonumuz nolacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun. yatmanızı tavsiye ediyorum cipten sonra hastalık olmuyor ama beyindende çıkmıyor

Ali Başkocagil · 20 Temmuz 2015

bilgiler için sağolun arkadaşlar sıra bende Allahın izniyle kurtulacagım ınsllh

Turgay Ceylan · 20 Temmuz 2015

ilaçlarını düzenli kullanmazsan şişer aleji olur

Şafak Kübra Yılmaz · 15 Temmuz 2015

Arkadaşlar palet neden şişer bi bilginiz varmı?

Turgay Ceylan · 14 Temmuz 2015

Recep kardeş sakın doz arttırıyım gibi bir şeye düşme bazı bağımlılar o hataya düşüyor hem hastalık yaşıyorlar hemde kafası yok. burada amaç kurtulmak kurtulmayı istemek eğer kurtulmak istemiyorsan pellet taktırma hiç parana yazık ve hayati tehlikesi vardır çünkü vucuduna alıyorsun onu ve aşırı doz alırsan elbette aşırıd ozdan ölürsün. eroinin şakası olmaz inşallah kurtulursun. iradeni alt ediyorsa belkide suboksan fln içmen daha doğru olr.

Ayhan Kalyoncu süper bir doktor bana çok yardımı oldu.

Recep Kaya · 12 Temmuz 2015

Arkadaşlar çok acil cevaplarınızı bekliyorum, bana yardım bekliyorum sizden bana yardımcı olun. benim araştırdığıma göre çip takıldıktan sonra lanet pislik maddeyi aldıktan sonra önceki kafayı yani eski hazzı alamıyomuş peki hastaneden tedavi olup çıktıktan sonra bağımlı hasta nefsine yenik düşüp maddeyi aldığı zaman aynı hazzı yaşıyamıcak bundan sebep dozajını daha fazla arttırıp aldığı zaman Allah korusun komaya girip hayatı için risk taşımaz mı? birde kriz gelmesini engelliyomuş bu çip gerçek mi değil mi merak ediyorum. Bana yardım edin lütfen bilgilerinizi bekliyorum çok acil lütfen !! (Allah bu pisliği kullanan herkesin yardımcısı olsun)

Suzan Arslan · 7 Temmuz 2015

Eşim bugün çıktı hastaneden İstanbul Fatih Özel Vatan Hastanesinde yattı. palet için eşim üç gün uyudu serumlar ilaçlar aldı hiçbir şekilde ne ağrısı vardı nede kırız leyla gibi dolaştı gayet rahat geçti o üç gün. dördüncü gün ise palet takıldı şimdi evde hala leyla gibi ama gayet iyi reçete ilaçlarıda ağır evde uykuya devam galiba kurtulduk çok şükür. haa bu arada hastaneye 3.5 milyar verdik çokda güzel ilgilendiler herkese tavsiye ederim mutlaka gidin kurtulun bu pislikten bu arada yattığınuz odada sigara içebiliyosunuz refakatçıda kalabiliyor yanınızda

Turgay Ceylan · 4 Temmuz 2015

balık baştan kokar arkadaşlar sağlık hizmeti veren bir yerin özellikle uyuşturucuyla ilgili bir kurumun hastalarına yolunucak kaz gibi yaklaşması kabul edilemez. oraya verilen parayla zaten heryerde tedavi olursunuz ekstra bir olayı yok ama pellet gerçekten etkili bir yöntem. onuda artık daha ucuza takan yerler var. pazarlık mutlaka yapın.

Sevimgül Nogan Tuncay Şirinn · 13 Haziran 2015

*** *** hic iyi bi doktor deqil abimi kontrol etmeden hiçbir muayene etmeden cip takti ve abim öldü 3 gün içinde muayene olmadan tedavi edilmeden asla cip taktirmayin

Ferhat Hapan · 12 Haziran 2015

Arkadaşlar bu palet etkisini ne kadar zamanda kaybediyo eriyo tamamen bilen varmı benimki 67 gün oldu hala erimedi tamamen

Gold Man · 2 Haziran 2015

Kim olduğum önemsiz kimsenin lafına bakmayın. ayaktan tedavi filan almayın. direk yatın kimsenin hayatı kadar önemli değil sonrasında psikolojik destek alın yaptıklarınıza hastanedeki 3. geceden sonra bin pişman olmaya başlıyacaksınız.

SGKsiz en fazla tutsa 5 - 6 milyar tutsun o parayı zaten 1 ayda yiyor bağımlı olan insan ağrılara gelince Allah hepinize yardım etsin. 2012 yılında başladım 1 yıl sonra bıraktım bilmeden düştüm sıkıntılar yüzüne tekrar düştüm aileme çevreme herkese zarar verdim en çokta kendime.

Aileler çocuklarınıza sahip çıkın. Yaşım 24 ama eridim gittim bittim. kurtuldum ama yaptıklarım maf ediyor beni. şehir değiştirin evladınızı ailenizi seviyorsanız. Ametem yalan sahip çıkmıyor devlet nede cumhurbaşkanlığına kadar yazdım etmediler yardım. yolunu bulun kurtulun.

Ahmet Aktaş · 8 Mayıs 2015

Benim abimde taktırdı palet 5 gün oldu krize girdiğini çok zor olduğunu söyledi ama şimdi iyi. fiyatı merak edenler 3500 tl yatırdık 270 lira iade ettiler sigortadan yararlandı sanırım. mutlaka gidin Balıklı Rum Hastahanesine

BurakCan Gedik · 4 Mayıs 2015

Şükürler olsun ben kurtuldum herkese tavsiye ederim. Suat hocadan Allah razı olsun Rabbim herkesin yardımcısı olsun. Gidin ve kurtulun yeniden doğmuş gibiyim hayat güzel yaşamaya değer arkadaşlar

Gülden Aydın · 2 Mayıs 2015

Benim eşimde kullanıyo ne ysptıysak kurtulamadı. Boşanıyoruz. Ne illet bişeymiş. Allah hepinize yardım etsin

Kadir Katirci · 23 Nisan 2015

arkadaşlar bırakmak istiyosanız taktirin ve de bırakın kesin çözüm ne kriz ne uyuma sorunu ne üşüme ne ağrı sızı hiç bişeyiniz kalmıyo. ben 1 inciyi taktırdım memnunum bıraktım kafamda bitirdim en önemlisi aile sevgisi ailenize sarılın arkdaşlarınızı unutun ne geldiyse başınıza onlardan geldi unutmayın. siz kendiniz gidip almadınız veya içmediniz bu boku. çok pahalı bişey değil bi ay içip ona verdiğiniz parayı buna vermiş olursunuz ve hayatınız düzene girer buna inanın. size yemin ederim yeniden doğmuş gibiyim her konuda bi kere insanın erkekliğini bile elinden alan bişey nalet olsun. kurtulduğuma dua ediyorum hepimiz kardeşiz sonuçta yazık inanın ailelerimize ne kadar büyük hatalar yapmışız die düşünüyo insan. ben yarın ikinciye gidiyorum 2 aydır içmiyorum Allah yardımcınız olsun. içmek aklınıza geldiğinde sevdiklerinizi ve ailenizi düşünün o paralarla kardeşinize annenize babanıza veya kendine iyicek içecek hediyeler alın. hayatın güzellikleri bunlar bence herkezin kendi düşüncesi tabii ama inanın verdiğimiz paraalarla sadece torbacıları zengin edip kendimizi zehirliyoruz. 116 kilodan 72 kiloya kadar düştüm şükürler olsun 2 ayda 88 kiloya ulaştım tekrar Allaha emanetsiniz...

Halim Doğan · 19 Nisan 2015

Ben iki yıl önce oğlumu yatırdım 6 gün kaldık bence türkiye en güzel hastane oğlum paletsiz kurtuldu ama 4 ay sonra oğlum itlik yapyı tekrar madde kullandı. Size diyeceğim balıklı rum branşında amatem olarak en iyisi bir yerde ondan iyisini de bulamadım. Belki biraz pahalı ama ölen canların hiçmi hesabı yok. Sigortadan bakılıyormu bilmiyorum ancak beton iğnesi serumu çok iyi geliyor altı günde temizlendi. Ben bir çok hastene gezdim palet bile taktırdım. İstanbul Aksaraydaki üniversal hastanesinde ama bir yararını görmedim. Birde Ankara amatameme yatırdım Karşıyakadaki hastaneye oraya içeri daima madde sokuyorlar güvenlik zaafiyeti var. Ben bunu bilhassa yaşadım kavgalar yaptık ama önüne geçemedik oranın doktorları personeli başta savma yapıyorlar. Allah için Balıklı Rum amatemi çok güzel pazartesi oğlumu tekrar götüreceğim inşallah bu sefer kurtulur içmez.

Güney Yilmaz · 17 Nisan 2015

Arkadaşlar suboxonla falan 1 hafta falan bu eroini içmeden temiz bi şekilde gitsek sadece palet taktırmak ne kadar tutuyo bilgisi olan yazsın lütfen. sadece palet taktırılabiliyomu varmı öyle bi şansımız

Mustafaa Aşlama · 13 Nisan 2015

Ben o lanet şeyi 2.5 yıl içtim. Ölüme gülerek koşanlardan biride bendim. Kurtulmak için her yolu denedim fakat başarılı olamamıştım. Şu an çok şükür Allaha kurtuldum mutluyum İnşallah hep böyle devam eder. Kurtulmak istiyen arkadaşlarımı yönlendirebilirim. Tanıdıgım güzel bi hastane var

Derya Genç · 8 Nisan 2015

benim abim madde bağımlısı Adana da yatırdık kaç defa krizin etkisiyle imza atıp çıkıyo bu hastanede de imza atıp çıkabiliyormu veya başka bildiğinizz ailenin rızası olmadan çıkarmıyan bi hastane varsa bilgi verirmisiniz Allah rızası için

Kaplan Cihangir · 27 Mart 2015

Zuhal hemşireme sözüm vardı yorum yapacağım diye emeklerin için çok saol Allah razı olsun şayet yatarsanız size bir abla bir dost yada bir sırdaş olarak görecekseniz ağrı sızı var arkadaşlar bırakın insanları kandırmayı. betondan sonra elleri ayaklarıda bağlıyorlar bunları tedavi olmayın die deği hazırlıklı gidin krizleri en hafife indiriyorlar ama hiç kriz yaşamadım diyen yalan söyler. bana göre yüzde 50 oranında krizi hafifletiyorlar bana kuş gibi olacaksın dediler ama hiçte kolay olmadı sabaha kadar bağırtılarla feryat edenlerle aynı yerdesiniz benim psikolojim alt üst oldu. zuhal abla seni seviorum sabrına hayranım keşke hep hemşirem olsaydın tabi vahit hemşireyede selamlar. lakabımı insan azmanı takmıştı çok fazla beton iğnesiyle saygılar

Hüseyin Searese · 19 Mart 2015

Burda söyleyen kimseye inanmayın ben Balıklı Rum Hastanesinde yattım gelmiş geçmiş en büyük hocalardan biri olan Suat hoca gibisi yok adam mükemmel adeta konuşmasıyla resmen etkilio seni öle bi konuşması varki alio götürüo seni uzaklara. sanki adam içini bilio senin. ben 1 ay önce çıktım ben ole bi hastane yok mükemmel ötesiii herşeyiyle ilgileniolar orda yatacaksan ortam yapacaksın arkadaş edinceksin ve sakin o pisliğin ismini bile anmıycaksın. bir hafta nasıl geçti bilmıom hiç her sabah 8 buçukta gelio Suat hoca sıkıntını herşeyini soruo psikolg bile şenle hergün konusuo kendi odasında şunu soleyim ben ssklıydım ilk girişte 3.500 yatırıyosun eğer sigortan varsa günlük 500 yatış sana 350 ye gelio ve çıktığın gün gidip paranın üstünü aliosun. ben 3.500 yatırdım 1.500 tekrar aldım 100 daha koydum paleti takdirdim Allaha şükürler olsunki kurtuldum Allah sizinde yardımıcınız olsun.

Hamza Gultekin · 27 Şubat 2015

Bir kaçınızın makalesini okudum üzüldüm doğrusu, Kardeşim de yatıyor suan umarım Allah şifa verir. herşey önce size tavsiyem, hayatı sevin sevmeye özen gösterin,. doğayı hayvanları insanları, yaşadığınız olumsuzluklar sizleri bu hayattan atmasın, tedavilerine devam edin özellikle kendinizi motive edin, sürekli spor yapın. devamlı pozitif düşünün. Hayatta yaşanacak çok güzel şeylerin olduğunu unutmayın. Hepinize geçmiş olsun Allah şifalar versin.

Ümmü Dere Ünal · 22 Şubat 2015

Bende bağımlıyım tedavi olmak istiyorum çip taktıraçam. çip ve palet aynı seymi sigorta karşılıyormu bilen varsa yazabilirmi?

Ismail Akdag · 21 Şubat 2015

Ben bu illeti yıllardır içiyorum. Başladığım günden beri nasıl bir belaya bulaştım sorarım soruştururm hastane mastane hikaye cıktığında bulunduğun ortamı terk edemiyceksen şehir deiştiremiyceksen pat cıkar biri karşına bitti. size böyle 500 tane arkadaşımı getirirm en fazlası 3-5 ay serum arkadaşlar bunun ilacı vitaminli serum evinizde yatın paranız cebinizde kalsın. Hastanede'de yaptıkları aynı serum taktırcaksınız bir hemşire bulup veya kriz anında arayın 112'yi taksınlar birde iğne vurdurun uykuda hastalığı atın 3 gün iğne vurdurun ama bunu evinizde yaparsnıız yazık 3 gün cektiğiniz acıya. şehir dışında olmanız lazım ben görmedim bunu semtinde olupta evinde bırakan veya hastaneye yatıp bırakan bu illeti eğer varsa çevresinde içen en babası 3-5 ay he şehir deiştirdinmi kesin cözüm ama mahallende karşına cıkabilcek birileri varsa bunu içen veya ulaşman mümkünse buna yine düşersin varmı 1 senedir içmeyen ? Kendi facemden bile yazamıyorum utancımdan İstiyen eklesin beni dediklerimi dinleyin hastaneye vermeyin o kadar para zengin deilseniz zaten siz vermiorsunuz yazık günah ailelerinize Zaten yıllardır büyük ihtimal soydunuz soğana çevirdiniz.

Samet Çakmak · 12 Şubat 2015

kriz bile yaşamadan atlatmak istiyorsan balıklı rum gerisi yalan

Derya Derler · 29 Ocak 2015

ben 12 gün yattım 3 gün odamdan çıkmadım palet takıldı gtmm içtm 10 gün boynca kafa yapmıor ama vücudm istiyor hastalığı çekiior verdkleri ilaçlarda bise yaramıor bakalım ne olcakk

Volkan Çaylak · 23 Ocak 2015

Arkadaşlar merhaba yorumları okuyorum herkes farklı bişey söylemiş bende bi kaç güne kadar Balıklıya yatıcam. benim sorum nasıl orda hastalık çekiyormusun yoksa bazılarının dediği gibi harbiden hiç bişey hissetmeden ilk üç gün geçiyomu beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim...

Fatma Cakır · 19 Ocak 2015

Slm arkadaşlar ben vatan hastanesine oğlumu yatırdım. çok güzel hastane kriz iğnesini hapını ora yapıyor zaten. basıyor kriz iğnesi hapı sonra bilinç yok hırçınlaşıyorsunuz saldırıyorsunuz sonra bağlıyorlar yatağa ha daha çok kötüyseniz pembe odaya koyuyorlar sabaha kadar çok zor vede çok kötü oluyor. ha neyse bityi 5 gün çip takıldı hasteden çıktın ankaraya gece geldik ve eroine saldırdı gitti aldı ve içti ama içemedi. sabah oldu ben eroin içmiyeceğim dedi sonra hap esrar kafa yapsın diye ondan almış onu içti doktor cipten sonra asla esrar hap almasın diyor eroin alsın diyor işte böyle çok zor Allah herkesi kurtarsın

Oğuzhan Çiloğlu · 6 Ocak 2015

arkadaşlar bu hastaneye gittiğinizde sizi yatırmak isteyeceklerdir kaç yıllık bağımlı olursanız olun farketmez yatmak istemediğinizi söyleyin. ayaktan tedaviyi tercih edin 4-5 gün yazacağı ilaçları kullanın zaten hep uyuyarak sersem halde geçireceksiniz. çok az ağrınız olabilir az dişinizi sıkacaksınız. sonra gidip tahlil yaptırıp taktırın paletinizi. diğer türlü hastaneye yatma parası derken yatarken ilaç paranız sonrasında palet çok külfetli oluyor. paranız çoksa beni dinlemeyebilirsiniz elbette.

Mehmet Arslan · 25 Aralık 2014

Ben hastaneden çıkalı bir ay oldu. 8 yıldır çok şey denedim bırakmak için ama olmadı Balıklı Rum hastanesi tek kurtuluşum oldu bu arada hiç bir şekilde anlamıyorsun. Bıraktığını çıktıktan sonra biraz yoksunluk çektim iki defa e**ar içtim ersin kesinlikle içmedim denemedim sizde denemeyin çıkınca bi cıgara için zaten o yoksunluğu alıyor benim şuan aklıma bile gelmiyor buraya yazmamın tek sebebi gerçekten herkesin kurtulması

Yılmaz Selma Durmaz · 23 Aralık 2014

3250 tlyi veriyorsun vatan hastanesine sana ilk gün kriz çekmen için ilaç veriyorlar. çekiyosun hemde deli gibi sana nevrium bide serum takıyolar bol bol duş al diyorlar hasta insan suya girer mi siz düşünün. ilkgün en şiddetli gün gece sereguel nevriyum kaş gevşetici o kadar 3 günün lanet geçip çipi takip gönderiyorlar para avcıları. bide çok kötü olursan pembe oda var sizi kitliyolar sesinizi bile duyuramıyosunuz bugün taburcu oldum gitmeyin vatana suratsız dolu çay bile vermiyorlar...

Seherin Çiftliği C · 22 Aralık 2014

slm bende oğlumu yatıracam 10 yıldır içiyo başarı oranını bilmiyorum yorumlara göre iyi

Dila Yıldırım · 15 Aralık 2014

ocağısekizinde hastaneye yatışımı verdiler 14 yasından beri bu maddenin esiriyim tam 7 yıl oldu şuanda vücudumda iğne yapılıcak damar kalmamış eğer bırakamzsam gerçekten olucem fakat merak ediyorum ben balkli rum hastanesine yatış aldım ama vatan hastanesinide söylüolar hangisine yatmalıyım

Kürşat Barut · 12 Aralık 2014

serhat suat bey in hoca olduğu filan yok yanılıyorsun! adama mesaj attık bilgi almak istedik tenezül edip cevap dahi vermedi.. sen hoca görmemişsin suat beyi hoca zannediyorsun suat 30 yaşında hiç bir akademik deneyimi olmayan genç bir arkadaş.. hoca görmek istiyorsan vatan hastanesinde ayhan kalyoncu var birde onu gör:) adam bu işin kitabını yazmış hadi geçtim herşeyi internette mail adresi var yaz bir soru sor kaç dakika içinde sana cevap yazıyor sen bile inanamayacaksın! dene buyur..

Serhat Kılıç · 9 Aralık 2014

Suat Ekinci bu dunyada tek doktor diye bilirim Suat hocam gibi biri daha yok hastanede günler nasıl geçti anlamadım ama çıktım hayatım bitti ama çok bunaldım napmalıyım arkadaşlar sizce.

Sibel ataman as selam arkadaşım gunumu filan boş ver hemen cık hastaneye Suat Ekinci doktoru bul durumunu anlat sana yardımcı olucaktır Suat hocamın üstüne bi doktor tanımadım bende 9 sene kullandım ero... ama hiç kriz cekmiyosun kimseyi dinleme arkadaşım sen git balıklı rum hastananesinde doktor Suat Ekinciyi bul şimdiden geçmiş olsun arkadaşım sana hadi Allah yardımcı olsun

Damla Yusuf Demir · 9 Aralık 2014

Çip taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz toplam ne kadar tutuyo ücret? Bide 1 yıl boyunca taktırmak gerekiyomuş ya her takışta tekrar ücret alıyorlarmı?

Kürşat Barut · 8 Aralık 2014

Kafada bitireceksin! yoksa sonu ölüm!.. Bağımlılık öldürür

Ferhat ŞirinoğLu · 29 Kasım 2014

benim bu hastaneye 4uncu yatışım bunun ağır krizi 3 gün sürüyo zaten onuda hastanede nasıl geçtiğini anlamıyosunuz bile. çıkalı bir hafta olmadı pellet taktırdım ilk yattığımda da bir kez taktırdım sonra bıraktım diye taktırmamıştım ama pelleti en az 1 yıl taktırmak gerekiyo maddeden uzaklaşmak için. tabi kafanızdada bitirmeniz lazım herkese kolay geliyo kafada bitir demek ama öyle olmuyo işte. bir kez yaşadıkdan sonra onu kafadan silmek için beyninizi formatlamanız lazım onun boşluğunu mutlaka bişeyle doldurmanız lazım ben 4 yıldır kullanıyorum isteyen istediğini söylesin bu öyle kolay bişey değil ama tedavi olupta bırakmak isteyenlere söylücem tek şey pelleti kesin bir sene boyunca taktırın tabi eğer gerçekten bırakmak istiyosanız. paleti ailesiyle taktırıp bi saat sonra çatal bıçakla sökenleride gördüm paletin değişim gününü geçirip 2 gün içerim sora taktırırım diyenleride gördüm hemde çok yakın çevremde o yüzden tedaviye yatmadan önce çıktıktan sonraki planlarınızı yapın öyle yatın çünkü çıkınca onun boşluğunu doldurmak. mesele yatarken o biz sana her konuda destek oluruz yardımcı oluruz diyenleride bi süre sora yanınızda göremiyosunuz zaten eğer bu kadar kalabalıkta herşeyle tek başınıza mücadele etmek istemiyosanız bırakın kurtulun arkadaşlar Allah hepimizin yardımcısı olsun

Sibel Ataman As · 28 Kasım 2014

altı yedi aydır bu maddeyi kullanıyorum ve suan krizim yok ama aklımdanda cıkmıyor palet taktırmak istiyorum taa ocak ayı için randevu veriyolar özel olarak gidicem nekadara maal olursa olsun hayatımı bu maddeye kurban etmek istemyrm randevu falan için bilgisi olan varsa yazarmsn çok önemli çokkk

Alperen Memiş · 20 Kasım 2014

Bu hastaneye 2 defa yattım ilk tedavim psikolojik olarak fayda etmedi çipi taktırdım ve 2.çipi taktırmaya gitmeden 1o gün önce bi hata yaptım tekrar içtim ve çipi taktırmaya gittiğimde herşeyi anlattım ve bana bi hap attırdılar orda yarım saat içinde krize girersem takmıyacaklardı girmezsem takacaklardı ve ben o tırnak kadar hapla hayatımda gelmiş geçmiş en büyük krizi yaşadım krizden kendimde bile deyildim gözümü açtığımda hastanedeydim ve babam Konyaya dönmüş beni bi hafta daha tedavi ettiler ama bu tedavim o kadar mükemmel ve başarılı geçtiki ne desem az Zuhal hemşire, Özlem hemşire, Halil hemşir, gibi on numara hemşireler gereğinden fazla ilgileniyor Allah'ın izniyle aralığın 5inde 3.çipi taktırcam ve herkezin umudu olan bu hastane sayesinde kurtuldum durumu olan herkeze tavsiye ederim.

Kürşat Barut · 10 Kasım 2014

metin alkol paleti eritir 2 aylık palet süresi ciddi anlamda kısalır içme sakın. şimdi gelelim hastane koşullarına ben aksaray vatan hastanesinden dün taburcu oldum. hastane koşulları mükemmel hasta bakıcıdan tutun hemşiresi doktoruna kadar çok özel ilgi gösteriyorlar hastaya. kriz olayına gelince kriz yaşıyorsunuz ancak krize girdiğiniz an kendinizden geçiyorsunuz yani ne krizi ne de o anı hatırlamıyorsunuz ki bu da mükemmel çünkü kriz yaşamıyormuş gibi oluyor. söyleyeceklerim bukadar sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz.

Metin Yeşbek · 8 Kasım 2014

palet takan kişi alkol alırsa ne olur arkadaşlar? ben taktırdım ama canım alkol ıçmek ıstıyor bunun zararı olurmu bana cevap verirmisiniz

Kürşat Barut · 25 Ekim 2014

bakın ağrı sıkıntı kriz yokmuş niye boşuna korkutuyorsunuz la bizi manyaklar milletin bu illetten kurtulması batıyormu size denyolar.

Pascal Ateştürk · 25 Ekim 2014

Gerçekten yatan biri olarak yazıyorum..! Falan filan yapan arkadaşlar boş konuşup milleti tedaviden soğutmayın aq..!!! Ben 1,5 ay önce tedavi gördüm palet takıldı 2 aylık 15 gün sonra gidip bi daha taktıracağım ve gayet İYİYİM...!!! İlk 3 gün zaten serumla uyutuyorlar sizi aq ne ağrısı ne sızısı nede krizi var..!!! Boşuna korkmayın gayet rahat geçti bir haftam. İlk yatışta sizden 3500lira alıyorlar yattığınız güne göre paranızın bi kısmını geri veriyorlar. Palet 1500liraydı sigortadan yararlandım ben çipide 3500liraya dahil ettiler.. Hastaneden çıkar çıkmaz denedim yine aq denemedim değil ama hiç bi s*kim olmuyor hatta tiksindim. Yanımda içtiler elimi sürmedim. O derece yani.. Yeterince açık olmştur sanırım...!!!

Erdem Taşdemirr · 15 Ekim 2014

herşey cok güzel hizmet çok güzel bugün taburcu oldum çok sevinçliyim çok rahatım. milyar bile olsa gidin tedavinizi olun arkadaslar hayat var hayat

Kadir Acıslı · 12 Ekim 2014

Gerçekten yatan birisi varsa ssk sı olan ne kadar veriyo kaç gun yatılıyo net bışey yazın herkes farklı bişey yazıyo

Güner Songül Topkara · 26 Eylül 2014

herkes kolpaçinoda aranızda gerçek bağımlı yokmu sorsak nasıl olduğunu.. var bi kaç kişi ama onlarda arada kaynamış msır gibi... yazııkkkk

Kürşat Barut · 26 Eylül 2014

aranızda yatanlar yokmu tedavi süreci nasıl işliyor bizimle paylaşın?

Muhittin Yürekli · 15 Eylül 2014

allah hepinizin yardımcısı olsun arkadaşlar

Erhan Balcı · 26 Ağustos 2014

17 gün oldu çip takılalı çok şükür iyiyim içmiyom beyinden bitireceksin yoksa 10 tanede çip takdırsan fayda etmez arkadaslar

Eren Çelik · 12 Ağustos 2014

Allahım hepimizi kurtarsın ama kafada biter bu iş ilk basta istiyeceksn erkek arkadaslara dyorum herseyi siktret erkeklegmzden olacaz böyle giderse bırakmak en iyisi

Hasan Başkent · 14 Temmuz 2014

Ben hastaneden çıkalı 1hafta oldu dahada sıkıntılarım var o kadar olur diyolar serequeal içip uyutuyom kendimi herkesın tedavisi farklı tabi bi çok kişiyide kurtardılar inş. benide kurtarmıslardır :S

Emrah Vural · 10 Temmuz 2014

hastanedenn çıkalı 14 gün oldu ve kullnmıyorum palet taktırdım ağrı yok kriz yok kurtulmak isteyen arkadaslara sesleniyorum ssk sı olana 3500 tl ye olmayana 5000 tl ye işlem tamam ayrıca personelin hepsinden ALLAH razı olsun çok iyi ilgileniyolar ama hastane biraz yoğun yatış için randevuyu 20 ila 25 gün sonrasına veriyolar sorusu olana face adresim emrahvural06@hotmail.com ALLAH hepinizin yardımcısı olsunn inşallah...

Seda Kalay · 3 Temmuz 2014

arkadaşlar benim en yakın biri yattı Rabbime binlerce şükür olsunki 4 yıldır neler çektik ne amatemlere gittk hiç bi çare olmadı. bu hastane pahalı ama gerçekten imkansızı başarıyor istek falan bırakmıyor damar gerilmelere bütün rahatsızlıklar bitiyor. zaten çip takıldıktan sonra 3 ay sonraya randevu veriyor ve bir daha takılıyor 1 ylda 3 defa takılıp vücudu iyice unuttrlyor mükemmel bişey. herkese öneririm ztn hastaneden çıktıktan sonra doktorun verdiği ilaçlarda çok etkili o yüzden gidin derim

Halil Şimşek · 17 Mayıs 2014

Arkadaşlar ssk sı olmayan yada maddi durumu olmayan arkadaşlar çoğu kaymakamlık bu konularda yüzde yüz yardımcı oluyo balıklı rumla anlaşmaları bulunmakda. bu gibi durumlarda kaymakamlık ve belediyeye başvurun

Yakup Şan · 17 Nisan 2014

bende bu 3 cü palet takılışım olcak ortalama 2 milyar buluyo ama garanti bi yol kesinlikle eroyini kulanmıyosun canında istemiyo

Bülent Şafak · 9 Mart 2014

Peki ben şuan kötüyüm yatış yapmak istiyorum almıyorlar ne yapmam lazım

Yasemen Güçlü · 29 Ocak 2014

Madde bağımlılığından kurtulmak için durumu iyi olmayanlar nasıl yararlanabilirler

Yusuf Sarayli · 18 Ocak 2014

Bende 2 yıldır kullannıyorum denetimli 2 sefer ametemi yaktım. 3 gün önce ameteme tekrar yatırmaya götürdüler dayımlar felan yanlız ssk olmadı için ametemde 25 gün yatmak için 3 Binlira gibi bir bedel çıkardılar. 5 milyar verip Çip taktirmayı daha mantıklı bulduk randevu aldık şimdi gideceğim günü bekliyorum. Belki çok pahalı ama zaten bu parayı farkında olmadan eroine veriyoruz biz arkadaşlar bence eğer ailesinden saklayan varsa saklamayın tek başına asılmıyor bu bana ailemin verdiği destek tam dayımlar teyzemler herkez kurtulmam için savaşıyor benden çok savaşıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar...

Ricardo Seli · 13 Kasım 2013

ben yattim arkadaslar ben avusturiadan gitim ama depresyon hapi veriorlar cok kg aldim uyku hapi insanin dengesi bozulior tamam eroini igneyi birakion ama iki ay sonra gine aldim bi ise yaramadi köpek bok yemekten vaz gecmiyo anlican dr bile dedi duydum bunlar düzelmez diyor baimlilar icin benim param bosa giti gine aliom bu irade meselesi insan isterse herseyi birakir. gine aliom neyapim bilmiom annam babam evden kovalio beni

Bahar Yıldırım · 30 Ekim 2013

Arkadaşlar kriz felan yok ben gittim 2 ay oldu geleli. hayat buya hayvan gibi yaşamak istemiyorsanız bence gidin zaten bi iğne yapıyorlar 4 gün kendine gelemiyon ama 5 bini gözden çıkarın

Kaan Aslan · 7 Ekim 2013

Arkadaşlar kimse sizi zorla yatırmıyor, ben 3 yerde tedavi gördüm, Maltepe Amatemde yattım Erenköyde yattım Bakırköyde yattım. Ben 3 yıldır eroin kullanıyorum yaşım 12de cigaraya başlamıştım yaşım 21. 3 yıldır damardan eroin içiyorum 3 hastanede de tedaviyi yarım bırakıp çıktım. Çıktığım gün geri içtim fakat bu Balıklı Rum Hastanesinin gerçekten cok değişik bir tedavi yöntemi var. İlk 3 gün sizi uyutuyorlar vücuttan hastalığınızı atıyorlar sonra palet takıyorlar 1 hafta falan yatıyorsunuz toplam, sonra çıkış yapıyorsunuz tertemizsiniz. O taktığı palet eroin içseniz bile beyin damarlarını kapıyor yani eroin beyine gitmiyor, kafa yaşamıyorsunuz, eroin içseniz bile hasta kalmıyorsunuz. Hastalık çekmiyorsanız bunu neden içiyorsunuz zaten ben hastalık çekmeyip bunu içen adama salak derim başka hiçbişey demem. Demek istediğim varsa 2500-3000 tlniz kurtarın kendinizi arkadaşlar. Balıklırum Hastanesinin tedavisi gerçekten değişik ! ve başarılı olucağına inanıyorum Önce beyninizde bitirin tabi !

Onur Yazıcı · 31 Temmuz 2013

ağrı sızı yok diyen arkadaş öle bişey yok tabiki ağrı sızı var ama en aza indirmek için ellerinden geleni yapıyolar. 1. günün zorluğu çok ama 2. gün daha iyi 3. gün ise %80 oranında düzelmiş oluyorsunuz paralı yatıyorsanız 1 haftada taburcu ediyor. 2500 tl başta yatırıyosunuz ortalama günlüğü 350 ile 450 arası değişebiliyor SSK nız varsa gunluk 95 tl gibi yardımı oluyor.. yeterince açık olduğunu sanıyorum benim bu dediğim uyuşturucu tedavisi için

Semoş Semoş · 29 Temmuz 2013

tmm iyi güzel de ssk bu masrafların neden hepsini karşılamıyor parası olmayan bu eroin illettinden kurtulamayacak mı biz yandık o zaman

Metin Kutlucihan · 25 Haziran 2013

Tedavi süreci ne kadar sürüyor yaklaşık

Neden Diye Sorma · 24 Mayıs 2013

Arkadaşlar bugün gittim randevu aldım pazartesi yatıcam inş.. Hiçde öyle bahsedilen gibi değil evet muayane 100 tl yatmak ise girişte 2500 tl alınınıyor sonra cıkışta hesaplaşılıyor yani o paradan yattığınız aldığınız ilaca göre parasal degeri düşülüyor. Arkadaşın bahssettigi gibi 4500 tl gibi fiyat falan yok o iyi dinlememiş oradaki memuru ben doktorumdan çok memnun kaldım kendisi dinledi hiç sıkboğaz etmedi sonuna kadar anlamaya calıştı beni sağolsun .. Bakalım bundan sonrası hayırlısı.. Umarım kurtuluruz.

Okan Gümüş · 8 Mayıs 2013

Ağrı sızı falan yok gayet iyi geciyo. Beton serumu veriyorlar ilk 3-5 gün serum deyneği ile geziliyo bence ağrıları çekmek istemeyen varsa gitsin derim amatem 4 ay sonrasına randevu veriyor

Huseyin Deniz · 16 Şubat 2013

Giriş 2 bin derken kırmızı halı mı seriyorlar kapıda mı karşılıyorlar?

Bahar Yıldırım · 28 Eylül 2012

Hiç yatanınız yok mu ya biri bize anlatsın ilkgün nasıl geçiyo agrı sızı oluyor mu

Benim Hikayem ; · 16 Ağustos 2012

Gerçekten kriz yaşıyor musunuz çünkü benim kardeşimi de yatırcam hastaneye. Eğer o kadar para verildikten sonra yine de kriz yaşanıyorsa dediğiniz gibi hiç hastaneye gerek yok. Bana bi yardımcı olun ne olur dOstlar... ?

Sahra Engel · 20 Mayıs 2012

Benim kardesim bu hastanede tedavi gordu cok pahali bi hastane ama yine de her sey insanin kendi elinde umarim en kisa zamanda uyusturucudan kurtulursunuz

Beray Dogan · 18 Nisan 2012

Arkadaşlar ben hastaneye gittim. İlk girişte iki milyar alıyorlar. Ben de zannediyorum iki milyarlarla bitiyor, 10 gün yatmak için dört buçuk milyar alıyorlar bi de evvelki gibi krizin ağrıların olur diye. Ben vazgeçtim tekrar eve geldim o krizi evde yaşarım param da cebimde kalır. Eğer aranızda gidenler varsa bana hak verecek.

Beray Dogan · 14 Nisan 2012

Pazartesı günü ben de Balıklı Rum Hastanesıne yatacam. Uyuşturucu bağımlısıyım inşallah Allahın izniyle kurtulursam ağrısız sızısız tekrar sizle paylaşacam hastanede günümün nasıl geçtiğini nasıl ilgilendiklerini anlatacam sizlere. Ben deneycem menmun kalırsam size tavsiye edecem.

Esma Güden · 4 Nisan 2012

Ortopediste gidicem ben de. SSKlıyım çok mu pahalı fiyatlar. İlk kez gidicem oraya.

Umut Doremi Sus · 25 Mart 2012

Çok pahalı ama mecbur gidicem yarın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Balıklı Rum Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Puan Verin

Özel Balıklı Rum Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 153 oy kullanılmış ve kurum hakkında 89 yorum yapılmıştır.

Balıklı Rum Hastanesi Harita
Özel Balıklı Rum Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız
Yakınlardaki Diğer Sağlık Kurumları

70 metre uzaklıkta - Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1

150 metre uzaklıkta - Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme

300 metre uzaklıkta - elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2

350 metre uzaklıkta - Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2

490 metre uzaklıkta - Telsiz Mah. Balıklı Kazlıçeşme Caddesi No:63

730 metre uzaklıkta - Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cd.

1.1 km. uzaklıkta - Beştelsiz Mah. Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107