İstanbul Bahçelievler devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Bahçelievler ilçesinde 29 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Bahçelievler İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Bahçelievler Devlet Hastanesi

314 yataklı Bahçelievler Devlet Hastanesi, Kocasinan Merkez Mahallesinde 5 yıldızlı otel görünümünde vatandaşlara hizmet sunmaktadır.

Özel Hastane
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Medical Park Bahçelievler Hastanesi İstanbul Avrupa yakasının merkezinde, E-5 karayolu üzerinde ve Atatürk Havaalanına 5 dakika uzaklıkta, yer alan hastane İstanbul'dan, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara da merkezi konumu ile uluslar arası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Vital Hospital Hastanesi

Bahçelievlerde Haznedarda bulunan özel Vital Hospital yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunkatadır.

Özel Median Hastanesi

Özel Median Hastanesi uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık sorunlarının çözümüne olan duyarlığıyla sağlıkta gelişimin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Özel Ataköy Hastanesi

Özel Ataköy Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi 2003 yılında kuruldu ve toplam 10. 000 metrekare kapalı alana sahip. Medicana Bahçelievler Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 100 adettir.

Özel Memorial Hizmet Hastanesi

2000 yılında Türk Böbrek Vakfının Önce Hizmet ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş olan Hizmet Hastanesi, 2010 yılından itibaren Memorial Sağlık Grubu tarafından yönetilmeye başlanmıştır.

Özel Memorial Bahçelievler Hastanesi

En gelişmiş tanı ve tedavi üniteleri ile donatılan 320 yatak kapasitesine sahip Memorial Bahçelievler, deneyimli uzman doktorları uzman hemşire kadrosu, hasta bakım personeli ve tüm sağlık çalışanları ile hizmet sunuyor.

Özel Yenibosna Safa Hastanesi

Özel Safa Hastanesi Yenibosna son derece sıkı bir titizlikle geçirmiş olduğu denetimlerin ardından ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.

Özel Medicana Haznedar Hastanesi

Medicana Haznedar Hastanesi, alanında uzman doktorları, hasta odaklı hizmet standartları ve etkin hasta bakımı ile kalite ve konforu bir arada tutan bir hastanedir.

Özel İlke Hastanesi

Özel İlke Hastanesi ilkemiz insan diyerek yola çıkan, deneyimli hekimlerin, sağlığı herkes için yaygınlaştırma ve mutluluğu çoğaltma misyonunun ürünüdür.

Özel Nisa Hastanesi

Nisa Hastanesi, 1994 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde en ileri donanımlarıyla, tüm dallarda hizmet vermektedir.

Özel Aile Hastanesi

Aile Hastanesi, yenilenen altyapısı ve hizmet anlayışı ile fonksiyonel ve modern binasında; deneyimli hekimleri, hemşire ve idari personel kadrosuyla modern sağlık çözümleri üretiyor.

Tıp Merkezi
Özel Medicana Tıp Merkezi

Özel Medicana Tıp Merkezi, Çoban Çeşme Mah. Okul Sokak adresinde birçok farklı branşta sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Dünyam Tıp Merkezi

1995 yılından beri Dünya Çocuk Dal Merkezi adıyla Çavuşpaşa caddesinde hizmet vermekte olan kurumumuz 2009 yılından itibaren büyüyerek tıp merkezi olmuş ve Dünyam Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi olarak Şirinevler / Bahçelievler'de güleryüzlü ve alanında uzmanlaşmış sağlık ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Özel Median Tıp Merkezi

Özel Bahçelievler Median Tıp Merkezi 2000 m2'lik kapalı alan üzerinde hizmet verilmekte olup, modern bir iç mekana sahiptir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş

Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, dünya standartlarında ve tam steril koşullarda çalışılmaktadır.

İstanbul Aydın Üniversitesi Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

İstanbul Aydın Üniversitesine bağlı Bahçelievler'de konuşlanan Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak aylık poliklinik sayımız 40. 000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm branşlarında kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

E-5 Karayolu Üzerinde Bahçelievler'de kurulu olan hastane, Sağlık Bakanlığı'nın İstanbul'daki iki rehabilitasyon merkezinden en büyüğüdür.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel İstanbul Göz Hastanesi

Özel İstanbul Göz Hastanesi 2001 yılından itibaren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Çocuk Hastanesi
Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eylül 2005'den itibaren İstanbul Bahçelievler'de hizmet vermeye başlamıştır.

Diyaliz Merkezi
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi

1989 yılında kurulan TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, Hizmet Hastanesi bünyesinde 60+5 cihaz kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Özel FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi

Özel FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi 45+1 cihaz kapasiteli olup, pazar hariç hergün hemodiyaliz tedavi hizmeti vermektedir.

Özel Rentek Diyaliz Merkezi

Rentek diyaliz merkezi 2004 yılından beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Özel Ultra Diyaliz Merkezi

Özel Ultra Diyaliz Merkezi 2006 yılında Diaverum tarafından açılmış ve 40 diyaliz istasyonu ile hizmet vermektedir.

Poliklinik
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği

Esteworld'ün ilk şubesi olma özelliğini taşıyan Bahçelievler Kliniği 65 kişilik kadrosu ile Avrupa yakasında Bahçelievler ilçesi Haznedar Meydanı’nda hizmet vermektedir.

Oksijen Tedavi Merkezi
Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Hipermer Bahçelievler'de özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Bahçelievler Hastaneleri

Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, ...

En gelişmiş tanı ve tedavi üniteleri ile donatılan 320 yatak kapasitesine sahip Memorial Bahçelievle...

2000 yılında Türk Böbrek Vakfının Önce Hizmet ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş olan Hizmet Hastane...

Yorum ve Şikayetler
Uajib Muslima · 2 Eylül 2020

Bahçelievler Devlet Hastanesi
Tel neden cevap vermiyorlar...

Murat Inci · 1 Haziran 2020

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bahçelievler ağız diş; hekim.*** *** sakin sakin ona gitmeyin adamın ağzına s*çıyor bırak çürük dişi çekmesi sağlam dişi...

Gulcan Yigitbektas · 9 Mart 2020

Bahçelievler Devlet Hastanesi
Acile gidiyorum önümde yüz kişi nasıl acil bu...

Baskın Taşçı · 4 Mart 2020

Özel İlke Hastanesi
Eskiye göre hekim ve hostes arkadaşların ilgisi çok daha iyi. Yenilenen kadroyla beraber çok daha kaliteli bir sağlık hi...