İstanbul Bahçelievler devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Bahçelievler ilçesinde 29 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Bahçelievler İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Bahçelievler Devlet Hastanesi
314 yataklı Bahçelievler Devlet Hastanesi, Kocasinan Merkez Mahallesinde 5 yıldızlı otel görünümünde vatandaşlara hizmet sunmaktadır.
Özel Hastane
Özel İlke Hastanesi
Özel İlke Hastanesi ilkemiz insan diyerek yola çıkan, deneyimli hekimlerin, sağlığı herkes için yaygınlaştırma ve mutluluğu çoğaltma misyonunun ürünüdür.
Özel Nisa Hastanesi
Nisa Hastanesi, 1994 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde en ileri donanımlarıyla, tüm dallarda hizmet vermektedir.
Özel Aile Hastanesi
Aile Hastanesi, yenilenen altyapısı ve hizmet anlayışı ile fonksiyonel ve modern binasında; deneyimli hekimleri, hemşire ve idari personel kadrosuyla modern sağlık çözümleri üretiyor.
Medical Park Bahçelievler Hastanesi
Medical Park Bahçelievler Hastanesi İstanbul Avrupa yakasının merkezinde, E-5 karayolu üzerinde ve Atatürk Havaalanına 5 dakika uzaklıkta, yer alan hastane İstanbul'dan, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara da merkezi konumu ile uluslar arası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Vital Hospital Hastanesi
Bahçelievlerde Haznedarda bulunan özel Vital Hospital yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunkatadır.
Özel Median Hastanesi
Özel Median Hastanesi uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık sorunlarının çözümüne olan duyarlığıyla sağlıkta gelişimin öncüsü olmaya devam etmektedir.
Özel Ataköy Hastanesi
Özel Ataköy Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi 2003 yılında kuruldu ve toplam 10. 000 metrekare kapalı alana sahip. Medicana Bahçelievler Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 100 adettir.
Özel Memorial Hizmet Hastanesi
2000 yılında Türk Böbrek Vakfının Önce Hizmet ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş olan Hizmet Hastanesi, 2010 yılından itibaren Memorial Sağlık Grubu tarafından yönetilmeye başlanmıştır.
Özel Memorial Bahçelievler Hastanesi
En gelişmiş tanı ve tedavi üniteleri ile donatılan 320 yatak kapasitesine sahip Memorial Bahçelievler, deneyimli uzman doktorları uzman hemşire kadrosu, hasta bakım personeli ve tüm sağlık çalışanları ile hizmet sunuyor.
Özel Yenibosna Safa Hastanesi
Özel Safa Hastanesi Yenibosna son derece sıkı bir titizlikle geçirmiş olduğu denetimlerin ardından ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.
Özel Medicana Haznedar Hastanesi
Medicana Haznedar Hastanesi, alanında uzman doktorları, hasta odaklı hizmet standartları ve etkin hasta bakımı ile kalite ve konforu bir arada tutan bir hastanedir.
Tıp Merkezi
Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi
Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi olarak Şirinevler / Bahçelievler'de güleryüzlü ve alanında uzmanlaşmış sağlık ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Özel Median Tıp Merkezi
Özel Bahçelievler Median Tıp Merkezi 2000 m2'lik kapalı alan üzerinde hizmet verilmekte olup, modern bir iç mekana sahiptir.
Özel Medicana Tıp Merkezi
Özel Medicana Tıp Merkezi, Çoban Çeşme Mah. Okul Sokak adresinde birçok farklı branşta sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Dünyam Tıp Merkezi
1995 yılından beri Dünya Çocuk Dal Merkezi adıyla Çavuşpaşa caddesinde hizmet vermekte olan kurumumuz 2009 yılından itibaren büyüyerek tıp merkezi olmuş ve Dünyam Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İstanbul Aydın Üniversitesi Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İstanbul Aydın Üniversitesine bağlı Bahçelievler'de konuşlanan Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak aylık poliklinik sayımız 40. 000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm branşlarında kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş
Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, dünya standartlarında ve tam steril koşullarda çalışılmaktadır.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
E-5 Karayolu Üzerinde Bahçelievler'de kurulu olan hastane, Sağlık Bakanlığı'nın İstanbul'daki iki rehabilitasyon merkezinden en büyüğüdür.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel İstanbul Göz Hastanesi
Özel İstanbul Göz Hastanesi 2001 yılından itibaren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Çocuk Hastanesi
Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eylül 2005'den itibaren İstanbul Bahçelievler'de hizmet vermeye başlamıştır.
Diyaliz Merkezi
Özel Ultra Diyaliz Merkezi
Özel Ultra Diyaliz Merkezi 2006 yılında Diaverum tarafından açılmış ve 40 diyaliz istasyonu ile hizmet vermektedir.
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
1989 yılında kurulan TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, Hizmet Hastanesi bünyesinde 60+5 cihaz kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Özel FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi
Özel FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi 45+1 cihaz kapasiteli olup, pazar hariç hergün hemodiyaliz tedavi hizmeti vermektedir.
Özel Rentek Diyaliz Merkezi
Rentek diyaliz merkezi 2004 yılından beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Poliklinik
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği
Esteworld'ün ilk şubesi olma özelliğini taşıyan Bahçelievler Kliniği 65 kişilik kadrosu ile Avrupa yakasında Bahçelievler ilçesi Haznedar Meydanı’nda hizmet vermektedir.
Oksijen Tedavi Merkezi
Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Hipermer Bahçelievler'de özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar

Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, ...

En gelişmiş tanı ve tedavi üniteleri ile donatılan 320 yatak kapasitesine sahip Memorial Bahçelievle...

2000 yılında Türk Böbrek Vakfının Önce Hizmet ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş olan Hizmet Hastane...

Yorum ve Şikayetler
Levent İnan
Levent İnan · 4 Haziran 2021

O hastanede bir zamanlar böyle mi olacaktı dizisi çekilmişti hastane kapanmış şimdi peki o bina yerinde duruyor mu ...

Uajib Muslima
Uajib Muslima · 2 Eylül 2020

Tel neden cevap vermiyorlar...

Murat Inci
Murat Inci · 1 Haziran 2020

Bahçelievler ağız diş; hekim.*** *** sakin sakin ona gitmeyin adamın ağzına s*çıyor bırak çürük dişi çekmesi sağlam...

Gulcan Yigitbektas
Gulcan Yigitbektas · 9 Mart 2020

Acile gidiyorum önümde yüz kişi nasıl acil bu...