Gaziantep Onkomer Onkoloji Merkezi

Gaziantep Onkomer Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Gaziantep Onkomer Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Üniversite Bulvarı 230 Sokak No:25
Web Sitesi:www.gazianteponkomer.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.02726337.317951

Kurum Hakkında

Gaziantep Onkomer Onkoloji Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Gaziantep Onkomer'de, Radyoterapi (Işın tedavisi) 3 boyutlu konformal olarak 2006 yılından günümüze kadar rutin olarak uygulanmaktadır. Merkezimizde, VARİAN Lineer Akseleratör Cihazı; kurulmuştur. MLC (Çok yapraklı kolimatör), tümör bölgesine yüksek dozda ışın tedavisi yapılmasına izin verirken, korunması gereken bölgeleri de maksimum korumaktadır. Bu sayede kanserli hücrelere maksimum radyasyon dozu verilirken, ışın almaması gereken çevre dokulara minimum düzeyde ışın verilerek, yüksek korunma sağlanmaktadır.

Merkezimizde, hastaların Bilgisayarlı Tomografi Simülatör ile çok ince (1 mm)’lik tomografik kesitleri alınır ve her tomografik kesit üzerinde, Primer Tümör/Tümör Yatağı, Lenf Nodlarını işaretlenir. Eclipse (3-Boyutlu Tedavi Planlama Sistemi) ile tedavi alanı, doz ve fraksiyon şeması, Radyasyon Onkoloğu ve Radyoterapi Fizikçileri tarafından belirlenir.

Onkolojide tümörün saptanması, evrelemesi, tedaviye yanıtın değerlendirilmesi, radyoterapi planlaması ve bazı durumlarda mevcut olan kitlenin iyi yada kötü huylu olup olmadığının tespit edilmesinde kullanılan en ileri medikal görüntüleme tekniği olan PET-CT (Positron emission tomography - computed tomography) ve Laboratuar hizmetleri hizmet satın alma yöntemiyle yapılmaktadır.

Gaziantep Onkomer; bölgemiz insanlarına bu hizmetleri; SGK ile anlaşmalı olarak, ek ücret almadan sağlamaktadır. Ayrıca Merkezimizde Ultrason, MR, Bilgisayarlı Tomografi ve laboratuvar hizmetleri de verilmektedir.

Gaziantep Onkomer Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gaziantep Onkomer Onkoloji Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Filiz Öztürkmen Gürocak
Filiz Öztürkmen Gürocak · 12 Mayıs 2015

Telefona bakacak adam yok randevu almak için arıyoruz bir Allahın kulu telefona bakmıyor nasıl güveneceksin

Gaziantep Onkomer Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gaziantep Onkomer Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 1.8 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gaziantep Onkomer Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Defa Life Hospital Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Güneykent Mah. 102216 Nolu Cad. No:74
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Kilis Yolu Üzeri Gaziantep
Mediantep Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Karataş mah. 400 nolu cad. No:8
Kemal Bayındır Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
23 Nisan Mah. 34 Nolu Sok. No:35
Gaziantep Akademi Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Binevler Mah. Üniversite Bulvarı No:160
Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi
3.3 km. uzaklıkta
Osmangazi Mh. Kadıdeğirmeni, 75.Yıl Doğum Hastanesi ve Polis Evi Yanı
Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
Osmangazi, Kadıdeğirmeni Çevik Kuvvet Yanı