Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Beştepe Mah. 104031 Nolu Cad. No:15
Telefon:0 (342) 472-0710
Web Sitesi:onkoloji.gantep.edu.trHata Bildir
36.99224237.310028

Kurum Hakkında

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Türk Kanser Vakfı Gaziantep Şubesinin öncülüğü ile temeli 1999 yılında atılan hastanemiz, bir bölge hastanesi konumunda olup, 24 bin metrekare alan üzerinde 10 bin metrekare kapalı alanlı ve 5 katlı inşa edilmiştir. Hastanemiz 102 yatak kapasitesine sahip olup modern cihazlarla donatılmıştır. Açıldığı dönemden bu yana bölgedeki tek donanımlı onkoloji merkezi olarak hizmet veren hastanemiz bünyesinde; tıbbi onkoloji polikliniği, erişkin ayaktan kemoterapi alma ünitesi, hasta eğitim programı, pediatrik hematoloji polikliniği, pediatrik onkoloji polikliniği, pediatrik ayaktan kemoterapi ünitesi, pediatrik kemik iliği ünitesi, tıbbi onkoloji servisi, pediatrik hematoloji-pediatrik onkoloji servisi, erişkin hematoloji servisi, radyasyon onkolojisi polikliniği ve servisi barındırmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Zuhal Bozkurt
Bu hastaneye Allah kimseyi düşürmesin insanlar kendi işini kendi görebilse orada ne geziyor orada çalışan kemik ilik bölümünde kapalı yüzü yuvarlak ismini bilmiyorum hemşirenin Allah belasını versin annemin ölümüne sebep oldu yüzü gülmesin orada yatmak için para alıyor o hemşire evinde git yat oraya yapmayanı geliyorlar sabaha karlı annem fenelaştı hemşireyi çağırmaya gittim uyuyordu yavaşça seslendim beni odadan kovdu çok dışarı dedi dışardan kapıyı tıkla ben bakarım dedi kovdu bende annem iyi değil sanki bir bakarmışım dedim gittim gelmedi çok kötüydü gelir diye bekliedim gelmedi osırada annem kalp kirizi geçiriyormuş bilmedim sonra sesi gitti uyudu zannettim sabah erkek hemşire geldi beni dışarı çıkardı doktor yığıldı içeri ve annem ölmüştü müdehale ettiler ama o çoktan ölmüş o hemşire vicdanı varsa bu mesajımı işallah okur vicdan azabından ölür katil böyleleri yattığı yerde aldığı parayı haketmiyor haram olsun vicdansızlar benim annem öldü ama o hemşire daha kimleri öyle acı içinde bırakıp öldürecek buna göz Yumanlarıda Allah'a havale ediyorum o herşeyi en adaletli şekilde bilendir ...
Metin Akpolat
Hiç memnun kalmadık doktorlarından ve hemşirelerinden şikayet edecem dr *** *** allah belanısını versin o doktorunn
Gökhan Karakulak
★★★★★
Dr. Taylan beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz çok iyi bir dr inş daha yüksek branşlara yükselir.
Zeynep Turhan
Bende kanser tedavisi görüyorum Ankara Haccetepe Hastanesinde orada da bi doktor vardı insanların suratına bakmazdı kendini birşey zannederdi terslerdi insanları şimdi ise hem kendi hem de çocuğu kanser oldu eden bulur bu dünyada beğenmedin şey sen ölmeden mutlaka gelir başına kibirden bi fayda gelmez.
Adem Kara
Doktor E**** hanım biraz hasta yakınlarına kibar davranın güzelce anlatın yönlendirin. Allah kimsenin başına "böyle bi"şey vermesin ya sizin başınıza böyle birşey gelseydi. karşınızdaki sizi insan bile yerine koymasaydı ne yapardınız. evlat sonuçta varmı sizinde bilmem ama evladı olmayan asla ve asla bilemez ciğerim yanıyo
Şükrü Karadağ
★★
Hastanede kemoterapi görenlere bakmak 10 üzerinde 7 hastanede yatan hastalara bakan doktorlara 10 üzerinden 0
Candan Unal Altun
★★★★
Eksikler çok ama hastanemizden memnunum.

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 54 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mediantep Tıp Merkezi
Karataş Bölgesi'nin ilk ve tek özel sağlık kuruluşu Mediantep Tıp Merkezi, başta kadın doğum olmak üzere, birçok branşlarda kaliteli bir sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Defa Life Hospital Hastanesi
Özel Defa Life Hospital Hastanesi Şahinbey ilçesinin Güneykent mahallesinde modern binasında uzman doktorları ve sağlık personeli ile hizmet sunmaktadır.
Gaziantep Üniversitesi Çocuk Hastanesi
GAÜN Yerleşkesi içerisine kurulan yeni Çocuk Hastanesi toplamda 27 bin 160 metrekarelik alana sahip olup 250 yataklı olarak çocuk sağlığı ve hastalıklarının tüm branşlarında hizmet vermektedir.
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, hizmet kalitesini her gün biraz daha yükselterek, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet veren bölgenin en büyük ve en donanımlı hastanesi konumuna gelmiştir.
Özel Kemal Bayındır Hastanesi
Gaziantep'in tanınmış doktorlarından Kadın Doğum Uzmanı Kemal Bayındır'ın Baş Hekimliğini yaptığı Özel Kemal Bayındır Hastanesi genel bir hastane olarak hizmet vermektedir.
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi tepeden tırnağa yenilenen ve son derece elit bir kadro ile Gazianteplilere ve bölge halkına sağlık alanında en iyiyi sunmayı hedefliyor.
Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi bebek dostu ve hekim seçme hakkı uygulanan bir hastane olup, tam otomasyona sahiptir.
Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Gaziantep Çocuk Hastanesi ile Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi birleşmiş olup Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉