Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Kilis Yolu Üzeri Şahinbey
Telefon:0 (342) 472-0711
36.99224237.310028

Kurum Hakkında

Türk Kanser Vakfı Gaziantep Şubemizin öncülüğü ile temeli 1999 yılında atılan hastane, bir bölge hastanesi konumunda olup, 24 bin metrekare alan üzerinde 10 bin metrekare kapalı alanlı ve 5 katlı inşa edilmiş, 102 yatak kapasitelidir ve modern cihazlarla donatılmıştır. Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi binasının büyük bir bölümünü Gaziantepli hayırsever kişi ve kuruluşların ayni ve nakdi katkılarıyla yapılmıştır.

Hastanenin bilimsel çerçevede tercih edilen bir hastane olabilmesi için işletmesi Gaziantep Üniversitesi Tıp fakültesi tarafından yapılmaktadır.

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zuhal Bozkurt · 1 Haziran 2020

Bu hastaneye Allah kimseyi düşürmesin insanlar kendi işini kendi görebilse orada ne geziyor orada çalışan kemik ilik bölümünde kapalı yüzü yuvarlak ismini bilmiyorum hemşirenin Allah belasını versin annemin ölümüne sebep oldu yüzü gülmesin orada yatmak için para alıyor o hemşire evinde git yat oraya yapmayanı geliyorlar sabaha karlı annem fenelaştı hemşireyi çağırmaya gittim uyuyordu yavaşça seslendim beni odadan kovdu çok dışarı dedi dışardan kapıyı tıkla ben bakarım dedi kovdu bende annem iyi değil sanki bir bakarmışım dedim gittim gelmedi çok kötüydü gelir diye bekliedim gelmedi osırada annem kalp kirizi geçiriyormuş bilmedim sonra sesi gitti uyudu zannettim sabah erkek hemşire geldi beni dışarı çıkardı doktor yığıldı içeri ve annem ölmüştü müdehale ettiler ama o çoktan ölmüş o hemşire vicdanı varsa bu mesajımı işallah okur vicdan azabından ölür katil böyleleri yattığı yerde aldığı parayı haketmiyor haram olsun vicdansızlar benim annem öldü ama o hemşire daha kimleri öyle acı içinde bırakıp öldürecek buna göz Yumanlarıda Allah'a havale ediyorum o herşeyi en adaletli şekilde bilendir ...

Metin Akpolat · 30 Mayıs 2019

Hiç memnun kalmadık doktorlarından ve hemşirelerinden şikayet edecem dr *** *** allah belanısını versin o doktorunn

TC Turgay Fıstıkçı · 6 Eylül 2018

Allah dert verir önemli değil ama şerefsizlerin eline düşürmesin kimseyi kim kime bilerek zulmediyorsa Allah da ona zulm etsin merhamet etmesin inşallah Yarabbi duy sesimizi

Gökhan Karakulak · 3 Haziran 2017

Dr. Taylan beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz çok iyi bir dr inş daha yüksek branşlara yükselir.

Zeynep Turhan · 16 Mayıs 2016

Bende kanser tedavisi görüyorum Ankara Haccetepe Hastanesinde orada da bi doktor vardı insanların suratına bakmazdı kendini birşey zannederdi terslerdi insanları şimdi ise hem kendi hem de çocuğu kanser oldu eden bulur bu dünyada beğenmedin şey sen ölmeden mutlaka gelir başına kibirden bi fayda gelmez.

Adem Kara · 19 Kasım 2014

Doktor E**** hanım biraz hasta yakınlarına kibar davranın güzelce anlatın yönlendirin. Allah kimsenin başına "böyle bi"şey vermesin ya sizin başınıza böyle birşey gelseydi. karşınızdaki sizi insan bile yerine koymasaydı ne yapardınız. evlat sonuçta varmı sizinde bilmem ama evladı olmayan asla ve asla bilemez ciğerim yanıyo

Şükrü Karadağ · 15 Kasım 2014

Hastanede kemoterapi görenlere bakmak 10 üzerinde 7 hastanede yatan hastalara bakan doktorlara 10 üzerinden 0

Candan Unal Altun · 8 Eylül 2013

Eksikler çok ama hastanemizden memnunum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 52 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mediantep Tıp Merkezi

4.2 km. uzaklıkta

Karataş mah. 400 nolu cad. No:8

Defa Life Hospital Hastanesi

4.3 km. uzaklıkta

Güneykent Mah. 102216 Nolu Cad. No:74

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi

5.7 km. uzaklıkta

Kilis Yolu Üzeri Gaziantep

Kemal Bayındır Hastanesi

6.5 km. uzaklıkta

23 Nisan Mah. 34 Nolu Sok. No:35

Gaziantep Akademi Hastanesi

7.1 km. uzaklıkta

Binevler Mah. Üniversite Bulvarı No:160

Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi

7.3 km. uzaklıkta

Osmangazi Mh. Kadıdeğirmeni, 75.Yıl Doğum Hastanesi ve Polis Evi Yanı