Hatay devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Hatay ilinde toplam 40 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır. Aşağıda Hatay merkezde bulunan hastaneler listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için lütfen alttaki ilçe isimlerine tıklayınız.

Hatay İlçe Hastaneleri

Hatay Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Üniversite Hastanesi
Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

2008 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Kampüsü'nde hizmete giren yeni hastane binası ile tıbbın gerektirdiği tüm araç ve gerecin, üstün bilgi birikimine sahip doktorlar tarafından kullanıldığı bir merkez haline geldi.

Devlet Hastanesi
Hatay Devlet Hastanesi

Hatay'ın en büyük hastanelerinden biri olan ve bölge halkının sağlık durumuna ihtiyaç verecek olan Yeni Hatay Devlet Hastanesi hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Hastane
Özel Antakya Akademi Hastanesi

Akademi Hastanesi olarak, deneyimli ve güvenilir hekim kadrosunu günümüzde en gelişmiş sağlık teknolojisi ile buluşturduk.

Tıp Merkezi
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi

Kardiyoloji Dal Merkezi olarak kurulan kurum, 2013 yılından beri Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi ismiyle faaliyet göstermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2007 yılında kurulan Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 20 Ünit olarak günde 700 - 800 hastaya Ağız ve Diş Sağlığı koruyucu ve tedavi edici hizmetleri sunulmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Antakya Göz Hastanesi

Hatay'ın en ileri teknolojisine sahip, çağımızın getirdiği en son yeniliklerle çalışan Antakya Göz hastanesi, uzman kadrosu ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 125 yatak kapasitesi ile modern koşullarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi 7328 metrekare kapalı alan üzerinde 3 ameliyathanesi ve 3 doğumhanesi ile en son ve üstün teknolojik donanımla hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi

Yeni ve modern binası ile Şifa Diyaliz Merkezi Hatay-Antakya'da şehir merkezinin hızla geliştiği çevre yolu üzerinde hizmet vermektedir.

Özel Emir Diyaliz Merkezi

Emir Diyaliz Merkezi en iyi sağlık hizmetini hastalarına sunabilmek amacıyla 5 katlı yeni binasına taşınarak kalite ve hizmet bakımından vazgeçilmez bir sağlık merkezi haline gelmiş bulunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Hatay Hastaneleri

Özel Yeni Sevgi Hastanesi olarak Reyhanlı ilçe halkına ve civar yerleşim alanlarına her konuda yükse...

Kardiyoloji Dal Merkezi olarak kurulan kurum, 2013 yılından beri Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi ismiyle f...

1990 yılında kurulan ve halkımızın tüm sağlık sorunlarını çözmek amacıyla 2008 yılında yeniden yapıl...

Yorum ve Şikayetler
Buket Şekkeli · 20 Ekim 2020

Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Telefon açıyorum koca hastane cevap vermiyor...

Kerem Deveci · 20 Şubat 2020

Özel Palmiye Hastanesi
Doktorlardan çok memnunuz herkesin emeğine sağlık....

Memetali Akbas · 9 Haziran 2019

Özel Yeni Sevgi Hastanesi
Başta kardiyoloji Doç Dr. Mustafa Kurt ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı. T...

Sevilay Canata · 11 Eylül 2018

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bugün diş çektirdim, ama bi dehşetti. Önce çenem uyuşmadı tabiki ikinci defa iğne yaptı bu defa sağ gözümü etkiledi 4 sa...