İstanbul Kartal devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Kartal ilçesinde 15 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Kartal İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastanemiz, 2005 yılı Haziran ayında Kartal'da bulunan 40308 m2 kapalı alana ve 441 yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınarak daha önce Kardiyoloji, Kardiyovasküler cerrahi Anestezi ve Reanimasyon dallarında verdiği eğitime, Cerrahi Gastroenteroloji eğitimini de ekleyerek Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi

302 bin 148 metrekare kapalı alana kurulu Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi, 250 polikliniğe, 1105 toplam yatak kapasitesine, 153 yoğun bakım yatak kapasitesine, 45 ameliyathaneye sahiptir.

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi

Sağlık Bakanlığına devir ile Kartal Devlet Hastanesi ismi ile hizmete devam eden hastanemiz, Haziran 2005'te İstanbul Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi ismini almıştır.

Özel Hastane
Özel Atalar Hastanesi

Özel Atalar Hastanesi yeni doktor kadrosu, iç-dış mekanlar, teknolojik cihazlar ve alanında uzman güleryüzlü personelimiz ile hizmetinizdedir.

Özel Avicenna Umut Hastanesi

Özel Umut Hastanesi, 1998 yılında kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunma amacıyla, tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla İstanbul'da hizmet vermeye başladı.

Özel Birlik Hastanesi

Özel Birlik Hastanesi olarak 7 gün 24 saat hizmet veren acil servisimiz ve diğer branşlarımızla tıp teknolojisinin en son yeniliklerini takip ederek hastalarımıza hizmet veriyoruz.

Özel Vera Hastanesi

Yenilenen Vera Hastanesi yeni yapısı, aktif, çalışkan ve güler yüzlü kadrosuyla sizlere aynı yerinde hizmet sunmaya devam ediyor.

Tıp Merkezi
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi

1983 yılında hizmete başlayan Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi; 36 Doktor, 34 Sağlık Personeli ve 66 İdari personel olmak üzere 136 kişi görev yapmakta olup, günlük ortalama 1200 hastaya bakılmaktadır.

Özel Yakacık Tıp Merkezi

1996 yılında Yakacıkta Yakacık Halk Polikliniği ismi ile faaliyete başlayan kuruluşumuz 2008 yılında yenilenen uzman hekim kadrosu ile Tıp Merkezi olarak faaliyetini sürdürmeye devam etmiştir.

Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi

Cevizli Bağdat Cad. Orhanbey Apt. No:145 adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Merkezimiz ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi, Göz Hastalıkları Merkezi, modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Yakacık Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İstanbul Anadolu yakasında Gebze Sultanbeyli gibi geniş bir bölgede Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Ve Çocuk Cerrahi branşında önemli bir sağlık merkezidir.

Diyaliz Merkezi
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi bölgesinin en modern ve kaliteli Özel Diyaliz Merkezi olarak yüksek nitelikli tetkik ve tedavi hizmetlerini sürdürmektedir.

Poliklinik
Özel Kurfalı Polikliniği

2000 yılında bölge halkının sağlık sorunlarına hizmet vermek amacıyla kurulmuş Özel Kurfalı Polikliniği, sizlerin güveni ile dürüst ve ilkeli hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni İstanbul Hastaneleri

Tetra Tıp Laboratuvarı olarak deneyimli biyokimya uzman hekimleri ve laboratuvar teknikerinden oluşa...

Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, ...

Özel Silivri Anadolu Hastanesi sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda kalitel...

Yorum ve Şikayetler
Celal Şanlı · 16 Ekim 2020

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi
Bu gün ehliyetim için sağlık raporu almaya Kartal Özel Kızılay hastanesine gittim. Daha öncede bu hastaneye defalaca git...

Ayfer Öncü · 14 Temmuz 2020

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi
Kartal Kızılay fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde annem yaklaşık 20 gün civarı tedavi gördü doktorundan fizyoterap...

Ali Çeşim · 21 Aralık 2017

Özel Kurfalı Polikliniği
teşekürler çok güzel diş cekiyosunuz...

Gülsüm Zengin · 23 Kasım 2017

Özel Birlik Hastanesi
Merhabalar, Ekim 1 de burun ameliyatı gerçekleştirdim. Birlik hastanesi Doç.Dr.Murat Şahan beyfendi gerçekleştirdi ameli...