Kastamonu şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 11 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Kastamonu ilinde toplam 18 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Kastamonu yazısına tıklayabilirsiniz.

Kastamonu Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Kastamonu Devlet Hastanesi
İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet Hastanesi hizmet vermektedir.
Abana
Abana Devlet Hastanesi
Abana Devlet Hastanesi, Toplum Sağlık Merkezi statüsünde hizmet vermeye devam etmektedir.
Araç
Araç Devlet Hastanesi
Araç Devlet Hastanesi 25 Yataklı olup fiili yatak sayısı 18dir. Hastanemizde B tipi 112 Acil olarak 2 Adet ambulans hizmet vermektedir.
Azdavay
Azdavay Devlet Hastanesi
Son yapılan çalışmalar neticesinde İlçemize kazandırılan Bölge Hastanesi durumundaki Azdavay Devlet Hastanesi modern yapısıyla halkımıza hizmet sunmaktadır.
Bozkurt
Bozkurt Devlet Hastanesi
Bozkurt ilçesi Merkez Mah. Hastane Cad. No:9 adresinde hizmet sunmaktadır.
Cide
Cide Devlet Hastanesi
Cide Devlet Hastanesi olarak Cide halkının sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz.
Daday
Daday Devlet Hastanesi
Daday Devlet Hastanesi 23 Eylül 2011 yılından itibaren hastalarımıza yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Devrekani
Devrekani Devlet Hastanesi
Devrekani Devlet Hastanesi 2 kat ve 20 yataklı olup Kastamonuya bağlı ilçemizin ihtiyacına cevap verebilecek kapasitededir.
İnebolu
İnebolu Devlet Hastanesi
İnebolu Devlet Hastanesi 1974 yılında Yukarı Hatıp bağı mahallesi Atilla Gürsoy caddesi No:61 adresinde 100 yatak kadrolu olarak hizmete açılmıştır. Bina toplam alanı 3363 m2, oturum alanı 2799 m2 dir. Zemin katla birlikte 4 kattan oluşmaktadır.
Taşköprü
Taşköprü Devlet Hastanesi
2002 yılında 50+25 yataklı Taşköprü Devlet Hastanesi ek binası hizmete açılmıştır ve halen bu iki binada 40 yatak ile hizmetine devam etmektedir.
Tosya
Tosya Devlet Hastanesi
Yeni 100 yataklı hastane binamız yapılarak 2013 yılı itibariyle açılmış ve modern bir hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Kastamonu Hastaneleri

Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet...

İnebolu Devlet Hastanesi 1974 yılında Yukarı Hatıp bağı mahallesi Atilla Gürsoy caddesi No:61 adresinde 100 yatak kadrolu olarak hizmete açı...

İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Dev...

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yönteml...