Antalya Manavgat devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Manavgat ilçesinde 12 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Antalya İli Manavgat İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Manavgat Devlet Hastanesi

Hastanemiz ana binadan ayrı olarak Side'de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 179 kadro yatağa sahiptir.

Özel Hastane
Özel Manavgat Yaşam Hastanesi

Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Özel Side Anadolu Hastanesi

Side Anadolu Hastanesi; 48 yataklı, 3 Ameliyathane, 3 Ayrı Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları ve çağdaş mimarili binası ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır.

Özel Side Bilgi Hastanesi

Özel Bilgi Hastanesi binası inşaatı 1998 yılında, cihaz montajları ise haziran 1999 tarihinde tamamlanmış ve ilk hasta haziran 1999'da kabul edilmiştir.

Özel Manavgat Eslem Hastanesi

Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, turistik tesisleri ve bölgeye gelen konukların hizmetine girmiştir.

Özel Akdeniz Hastanesi

6000 m2 kapalı alana sahip binasında birçok branşta hizmet veren hastane Manavgat'ta modern sağlık hizmetlerinin öncüsü konumundadır.

Tıp Merkezi
Özel Hisar Tıp Merkezi

Özel Hisar Tıp Merkezi, 2014 yılında Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Çağlayan Diş Kliniği olarak, diş ve diş sağlığı hakkında karşınıza çıkabilecek her türlü sorununuzda size güvenilir çözümler sunuyoruz.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Manavgat Vizyon Göz Merkezi

Sağlığı konforla bütünleştiren Vizyon Göz Merkezi; uzman kadrosu, ilkeli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisiyle Manavgat'ta faaliyetlerine başlamıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi

Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır.

Poliklinik
Özel Medicus Polikliniği

Medicus Clinic, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık sorunlarının, kaliteli hastane öncesi sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması amacıyla, Antalya ili Side beldesinde, 1995 yılında kuruldu.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Antalya Hastaneleri

Finike Devlet Hastanesi Sahilkent mahallesinde bulunan 160 yatak kapasiteli ve 18 bin 600 metrekarel...

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi olarak kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında uzman kadrosu...

Özel Uncalı Meydan Hastanesi, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında huzur verici iç mekanı...

Yorum ve Şikayetler
Nisan Bal · 5 Mart 2018

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi
Personel çok ilgisiz hastaneye gelen yaşlı hastalara yardımcı olunursa daha güzel olakacak...

Adem Kurt · 8 Aralık 2017

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Çok güzel bir hastane tavsiye ederim...

Belinda Söğüt · 2 Mayıs 2017

Özel Medicus Polikliniği
Tek seans nöral terapi ve akupunkturla vertigo sorunum ve bel ağrım tamamen geçti. Tedavi yanında önermiş olduğu beslenm...

Ibrahim Somuncu · 30 Ağustos 2016

Özel Medicus Polikliniği
Basit bir kan tahlilinin bile yapılamadığı beş para etmez sadece para tuzağı olan bir yer. Yaşam hastanesine gidin hizme...