Antalya Manavgat devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Manavgat ilçesinde 12 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Antalya İli Manavgat İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Manavgat Devlet Hastanesi

Hastanemiz ana binadan ayrı olarak Side'de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 179 kadro yatağa sahiptir.

Özel Hastane
Özel Manavgat Eslem Hastanesi

Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, turistik tesisleri ve bölgeye gelen konukların hizmetine girmiştir.

Özel Akdeniz Hastanesi

6000 m2 kapalı alana sahip binasında birçok branşta hizmet veren hastane Manavgat'ta modern sağlık hizmetlerinin öncüsü konumundadır.

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi

Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Özel Side Anadolu Hastanesi

Side Anadolu Hastanesi; 48 yataklı, 3 Ameliyathane, 3 Ayrı Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları ve çağdaş mimarili binası ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır.

Özel Side Bilgi Hastanesi

Özel Bilgi Hastanesi binası inşaatı 1998 yılında, cihaz montajları ise haziran 1999 tarihinde tamamlanmış ve ilk hasta haziran 1999'da kabul edilmiştir.

Tıp Merkezi
Özel Manavgat Tıp Merkezi

Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

Özel Hisar Tıp Merkezi

Özel Hisar Tıp Merkezi, 2014 yılında Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Çağlayan Diş Kliniği olarak, diş ve diş sağlığı hakkında karşınıza çıkabilecek her türlü sorununuzda size güvenilir çözümler sunuyoruz.

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi

Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır.

Poliklinik
Özel Medicus Polikliniği

Medicus Clinic, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık sorunlarının, kaliteli hastane öncesi sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması amacıyla, Antalya ili Side beldesinde, 1995 yılında kuruldu.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Antalya Hastaneleri

Adalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak Antalya şehrinin Döşemealtı ilçesinde uzman diş hekimi...

Finike Devlet Hastanesi Sahilkent mahallesinde bulunan 160 yatak kapasiteli ve 18 bin 600 metrekarel...

Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antal...

Yorum ve Şikayetler
Oğuzhan Alpaslan · 30 Mayıs 2020

Özel Hisar Tıp Merkezi
Herkese sezeryan yapın. Gelsin paralar. Harikasınız.
Dün bebeğimiz oldu. Normal doğumla ve çok şükür sağlıklı. Çünk...

Muammer Günes · 17 Mart 2020

Özel Manavgat Tıp Merkezi
Hayırlı olsun....

Nisan Bal · 5 Mart 2018

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi
Personel çok ilgisiz hastaneye gelen yaşlı hastalara yardımcı olunursa daha güzel olakacak...

Adem Kurt · 8 Aralık 2017

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Çok güzel bir hastane tavsiye ederim...