Özel Akgün Tem Hastanesi

Özel Akgün Tem Hastanesi
Kurum Adı:Özel Akgün Tem Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Mehmet Akif Mah. Kemalpaşa Cad. No:92 İkitelli
Web Sitesi:www.tem.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.06125828.801765

Kurum Hakkında

Özel Akgün Tem Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Eylül 1999 Yılında Talat Akgün tarafından kurulan Tem Hospital, Ocak 2015 Yılında Yönetim değişikliği ile Metin Akgün yönetiminde Özel Akgün Tem Hastanesi olarak faaliyetlerine devam etmekte.

Hastanemiz kendine ait arazisi 6200 m2 alan üzerine kurulmuş olup 9 kattan ve 61 yatak kapasitesine sahiptir 25 branşta hizmet verip, 60 çalışanı ile günlük 100 poliklinik hastasına cevap verecek kapasiteden, günümüzde bünyesine kattığı 200 çalışanı ile günlük yaklaşık 400 poliklinik hastasına cevap vermektedir.

Akgün Tem Hastanesi, 18 yılın tecrübesi ile sağlık alanında fark yaratmayı başararak; kaliteli, güvenli sağlık hizmetini siz değerli hastalarımızın hizmetine sunmaktadır.

Özel Akgün Tem Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akgün Tem Hastanesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Akgün Tem Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Akgün Tem Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Akgün Tem Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Akgün Tem Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İkitelli Bahat Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:135
İstanbul Hospital
1.2 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Pazaryolu Cad. No:30 İkitelli
Güneş Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Evren Mah. Gülbahar Cad. No:55 Güneşli
BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Atakent Mah. 4. Cadde No:36
Medipan Tıp Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Mahmutbey Mah. Halkalı Cd. No:92
Halkalı Kent Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Merkez Mh. Zafer Cömert Sk. No:4
Hospitadent Bağcılar Diş Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Mahmutbey Cad. No:204 Ateştuğla