Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Yahya Kemal Cad. Bergama Sok. No:10
Telefon:0 (312) 315-3161
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.96019732.820530

Kurum Hakkında

Kronik Böbrek Yetmeliği'nin tedavisinde Temel Tadavi Alternatifi olan hemodiyaliz tedavisi, "yaşam kalitesinin arttırılması" hedefine ulaşmadaki en önemli yöntemlerden biridir. Can Diyaliz Merkezi Kronik Böbrek Yetmezliği tedavisi gören hastalarımız için, dünya çapında kalitesi kanıtlanmış olan tıbbi cihaz, araç gereç ve malzemelerde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ankara'da özel odalarda (VIB) hemodiyaliz tedavisi sunan tek merkez olma özelliğine sahibiz. Bir hemodiyaliz merkezi olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş Türkiye'de bir başka örneği olmayan 3500 m2 açık alan ve 3000 m2 kapalı alana sahip 5 katlı yeni binamızda sizlere sağlık hizmeti sunuyoruz.

Diyaliz merkezimizin tamamen hasta odaklı düşünülerek tasarlanmış bir binadır. Ferah odalar, geniş dinlenme salonları ile sağlık tesisimiz huzur içinde tedavi olabileceğiniz bir merkezdir. Her hastanın kendine ait TV izleme olanağına sahip olduğu tedavi salonumuz aydınlık, geniş ve ferah bir şekilde dizayn edilmiştir. Hastaların, Ankara'nın her semtinden ve 4 ilçesinden diyaliz merkezine ulaşımı, 6 adet servis aracı ile sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

TC Kaşif Akbulut · 12 Mart 2019

Can diyaliz Ankaranın ilk kurulan merkezlerinden olup itinalı titiz ve çalışkanlığıyla örnek olmuş hastalara gösterilen ilgi ile hemodiyalizde tek merkez olduğunu kanıtlamıştır. Sahibi ömer kardeşimize teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Kaşif Akbulut

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi

490 metre uzaklıkta

Ragıp Tüzün Caddesi No:39 Yenimahalle

HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

790 metre uzaklıkta

Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cd. No:118

Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Ragıp Tüzün Mah İvedik Caddesi No:202

Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Yunus Emre Mah. Şişli Sok. No:13/10

Etlik Ankara Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Ayvalı Mahallesi 141. Sokak No:2

Arif Aybar Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Ayvalı Caddesi 47-A Keçiören