Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Yeşilova Mah. 1012 Sk. No:3
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.98841728.790627

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Yüksek Teknoloji imkanlarına sahip, alanında uzmanlaşmış dinamik kadrosu ile Avrupa Göz Merkezi Küçükçekmece sunduğu hizmet kalitesinin fark yaratacağı iddaasındadır. Bu iddaanın meslek ahlakını ve uluslar arası hizmet kalitesi standartlarını temel alarak etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan geniş ve gelişen bir yapısı vardır.

Avrupa Göz Merkezi sağlık sektöründeki gelişmeleri, teknolojininin ve mesleki birikimin sunduğu yeni imkanlar çerçevesinde hep yeniden yorumlamakta ve hizmet anlayışını sürekli dinamik kılmaktadır.

Küçükçekmece Avrupa Göz Merkezinin sahip olduğu tüm insan ve teknoloji kaynağı hizmet verdiği insanların yaşam kalitelerini arttırma amaçlıdır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Cavit Onder
★★★★★
Bu klinikte katarakt ameliyatı olmuş bir kişi olarak kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim (Dr. Umut Bey'e teşekkürler)
Viktorya Eskinazi Hara
★★★★★
Gözlerimin tedavisindeki başarısından dolayı baş hekiminiz Sayın Umut Güner'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Halil Demir
★★
Pazar günleri hastalar kör mü olacaklar? Neden nöbetçileriniz yok?

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 122 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Biruni Üniversite Hastanesi
Biruni Üniversite Hastanesi
477 metre uzaklıkta
2016 yılında hizmet vermeye başlayan Biruni Üniversite Hastanesi, toplam 153 yatak kapasitesinin 23 ‘ü müşade yatak olmak üzere, 10 kattan oluşan tam teşekküllü bir üniversite hastanesidir.
Özel Doğan Tıp Merkezi
Özel Doğan Tıp Merkezi
595 metre uzaklıkta
Doğan Tıp Merkezi Beylikdüzü ise 2006 Kasım ayında Doğan Sağlık Grubu çatısı altında hizmete girmiştir. Poliklinik hizmetlerinin yanında checkup ve tanı bölümleriyle hizmet sunmaktadır.
Özel Doğan Hastanesi
Özel Doğan Hastanesi
598 metre uzaklıkta
İstanbul'un ilk özel hastanelerinden biri olan Doğan Hastanesi, 51 yatak kapasitesi, uzman doktor ve kaliteli personel kadrosuyla hizmet vermektedir.
İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi
Aydın Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile adını Value Added Medicine’den alan VM anlayışını buluşturan İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla sağlık
Özel Aras Kadın Hastalıkları Merkezi
Aras Kliniği 1998 senesinde kurulmuştur. Bünyesinde Acil Servis, Genel Cerrahi, Kadın Doğum (jinekoloji) ve laboratuvar birimlerini barındırmaktadır.
İAÜ Dentaydın Florya Diş Hastanesi
İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesinde konuşlanan Diş Hekimliği Fakültesi Dentaydın Diş Hastanesiyle topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi
Elit İstanbul Tıp Merkezi Florya Caddesinde multi-disipliner yaklaşımla hizmet veren özel bir tıp merkezidir.
Özel Marmara Diyaliz Merkezi
Merkezimiz İstanbul Küçükçekmece İlçesi Cennet Mahallesinde 2008 eylül ayında faaliyete geçmiştir.
Özel Küçükçekmece Hastanesi
Özel Küçükçekmece Hastanesi 2021 yılı Ocak ayında kurulmuş olup, 40 yatak kapasitesi, son teknoloji tıbbi donanım, kaliteli hekim ve personel kadrosu ile Küçükçekmece bölgesinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉