Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Yeşilova Mah. 1012 Sk. No:3
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.98841728.790627

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Yüksek Teknoloji imkanlarına sahip, alanında uzmanlaşmış dinamik kadrosu ile Avrupa Göz Merkezi Küçükçekmece sunduğu hizmet kalitesinin fark yaratacağı iddaasındadır. Bu iddaanın meslek ahlakını ve uluslar arası hizmet kalitesi standartlarını temel alarak etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan geniş ve gelişen bir yapısı vardır.

Avrupa Göz Merkezi sağlık sektöründeki gelişmeleri, teknolojininin ve mesleki birikimin sunduğu yeni imkanlar çerçevesinde hep yeniden yorumlamakta ve hizmet anlayışını sürekli dinamik kılmaktadır.

Küçükçekmece Avrupa Göz Merkezinin sahip olduğu tüm insan ve teknoloji kaynağı hizmet verdiği insanların yaşam kalitelerini arttırma amaçlıdır.

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cavit Onder
★★★★★
Bu klinikte katarakt ameliyatı olmuş bir kişi olarak kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim (Dr. Umut Bey'e teşekkürler)
Viktorya Eskinazi Hara
★★★★★
Gözlerimin tedavisindeki başarısından dolayı baş hekiminiz Sayın Umut Güner'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Halil Demir
★★
Pazar günleri hastalar kör mü olacaklar? Neden nöbetçileriniz yok?

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 122 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Biruni Üniversite Hastanesi
480 metre uzaklıkta
Beşyol Mah.i Eski Londra Asfaltı No:10 Küçükçekmece
Doğan Tıp Merkezi
600 metre uzaklıkta
Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad. No:6
Doğan Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad. No:2
İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Beşyol Mah. Akasya Sok. No:4
Aras Kadın Hastalıkları Merkezi
640 metre uzaklıkta
Yeşilova Mahallesi Reyhan Caddesi No:96-1
İAÜ Dentaydın Florya Diş Hastanesi
720 metre uzaklıkta
Beşyol Mah. İnönü Cad. Akasya Sk. No:6 Sefaköy