Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Yeşilova Mah. 1012 Sk. No:3
Telefon:0 (212) 592-8000
40.98841728.790627

Kurum Hakkında

Yüksek Teknoloji imkanlarına sahip, alanında uzmanlaşmış dinamik kadrosu ile Avrupa Göz Merkezi Küçükçekmece sunduğu hizmet kalitesinin fark yaratacağı iddaasındadır. Bu iddaanın meslek ahlakını ve uluslar arası hizmet kalitesi standartlarını temel alarak etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan geniş ve gelişen bir yapısı vardır.

Avrupa Göz Merkezi sağlık sektöründeki gelişmeleri, teknolojininin ve mesleki birikimin sunduğu yeni imkanlar çerçevesinde hep yeniden yorumlamakta ve hizmet anlayışını sürekli dinamik kılmaktadır.

Küçükçekmece Avrupa Göz Merkezinin sahip olduğu tüm insan ve teknoloji kaynağı hizmet verdiği insanların yaşam kalitelerini arttırma amaçlıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cavit Onder · 23 Kasım 2012

Bu klinikte katarakt ameliyatı olmuş bir kişi olarak kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim (Dr. Umut Bey'e teşekkürler)

Viktorya Eskinazi Hara · 4 Kasım 2012

Gözlerimin tedavisindeki başarısından dolayı baş hekiminiz Sayın Umut Güner'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Halil Demir · 22 Nisan 2012

Pazar günleri hastalar kör mü olacaklar? Neden nöbetçileriniz yok?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 121 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğan Hastanesi

590 metre uzaklıkta

Cennet Mah. Ziya Gökalp Caddesi No:2

Doğan Tıp Merkezi

600 metre uzaklıkta

Cennet Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No:6

Doğan Diyaliz Merkezi

620 metre uzaklıkta

Ziya Gökalp Cad. No:2

Aras Kadın Hastalıkları Merkezi

640 metre uzaklıkta

Yeşilova Mahallesi Reyhan Caddesi No:96-1

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi

720 metre uzaklıkta

Beşyol Mah. İnönü Cad. Akasya Sk. No:6 Sefaköy

Elit İstanbul Tıp Merkezi

870 metre uzaklıkta

Şenlikköy Mh. Yan Sokak: No:1 Florya