Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi
Kurum Adı:Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Talatpaşa Cad. No:39 Bahçelievler
Web Sitesi:www.yasaminiz.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.00341728.865140

Kurum Hakkında

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Yaşam Hastanesi 14 Mart 1987 yılından beri öncelikle Bahçelievler halkı olmak üzere tüm İstanbullulara hizmet vermektedir. Yaşam Hastanesi gerek artık nüfusu bir milyona ulaşmakta olan Bahçelievler ilçesindeki konumu, gerek 20 yılı aşkın süredir aynı sektörde aynı kalite ile hizmet verişi, gerek ise yetiştirdiği nice doktor, hemşire ve sağlık personelleri sayesinde ismini ve ününü tüm Türkiye'ye duyurmuştur. Sunmayı vaat ettiği kaliteli hizmetin yanı sıra ücret politikası da kişilerin ceplerine en uygun şekilde hitap etmektedir.

Bahçelievler'in ana arterleri olan Talatpaşa ve Adnan Kahveci bulvarının kesiştiği yerde bulunan, güzel bir bahçeye, çok araçlı otoparka sahip olan ve Bahçelievler Emniyet Müdürlüğüne komşu olan Yaşam Hastanesi'nin bulunduğu bu bölge zaman içinde bu hastanenin ismiyle anılmaya başlanmıştır.

5500 m² kapalı alan içerisinde 6 kat üzerine kurulan hastanemiz, toplam 46 yataklıdır. Odalarımız tek yataklı olup, odalarımızın içinde merkezi oksijen, merkezi vakum sistemi, buzdolabı, televizyon, klima, telefon, banyo, wc ve otomatik hasta yatakları bulunmaktadır.

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Levent İnan
★★★★
O hastanede bir zamanlar böyle mi olacaktı dizisi çekilmişti hastane kapanmış şimdi peki o bina yerinde duruyor mu yada binayı yıktılar mı bilen var mı acaba?
Bugra Yapıcı
Doktorların dünyadan haberi yok, eskide kalmışlar.
Deniz Doğan
Yaşam hast. sakın gece acile gitmeyin **** diye ukala küstah birisi var adam kraldan çok kralcı. Hastane sahibi gece tedbili kıyafette gitsin hastalara yaklaşımı görsünler.
Seyhmus Baykal
★★★★★
Mükemmel bir ameliyatla bize sağlığı ümit ettiğiniz için teşekürler.
Şevket Bulut
★★★
Dışarıda anlaşmalı olduğunuz cekap çağrı merkezinin kapıda kargoya sertifika karşılığında verilecek ücretin güven açısında sağlıklı olmadığını düşünüyorum daha sağlikli bir ödeme şekli düşünülmesi arz olunur.
Saliha Yildiz
★★★★★
Bu gun saat 16 da ameliyat olan hastanız Ali Toymus'un yakını olarak başta hiç bir maddiyat düşünmeden bize yardımlarını esirgemeyen Dr. Beyzade Özkahraman'a ve tüm Yaşam Hastanesi çalışanlarına içtenlikle teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.
Nezir Yılmaz
★★
Evet fiyatlarınız çok abartılı

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş
520 metre uzaklıkta
Eski Londra Asfaltı Cad. No:2, 34180
Medicana Bahçelievler Hastanesi
520 metre uzaklıkta
Eski Londra Asfaltı No:2 Bahçelievler
İAÜ Dentaydın Bahçelievler Diş Hastanesi
530 metre uzaklıkta
İzzettin Çalışlar Cad. 31/A Bahçelievler
Esteworld Bahçelievler Polikliniği
560 metre uzaklıkta
Naci Kasım Cad. No:7
Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
560 metre uzaklıkta
İzzet Çalışlar Cd. Hami Botasun Apt. No:42/2
Medicana Haznedar Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Bağcılar Cd. No:1
İstanbul Göz Hastanesi
560 metre uzaklıkta
İzzettin Çalışlar Cd. Neyyire Sk. No:3