Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi
Kurum Adı:Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Talatpaşa Cad. No:39 Bahçelievler
Web Sitesi:www.yasaminiz.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.00341728.865140

Kurum Hakkında

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Yaşam Hastanesi 14 Mart 1987 yılından beri öncelikle Bahçelievler halkı olmak üzere tüm İstanbullulara hizmet vermektedir. Yaşam Hastanesi gerek artık nüfusu bir milyona ulaşmakta olan Bahçelievler ilçesindeki konumu, gerek 20 yılı aşkın süredir aynı sektörde aynı kalite ile hizmet verişi, gerek ise yetiştirdiği nice doktor, hemşire ve sağlık personelleri sayesinde ismini ve ününü tüm Türkiye'ye duyurmuştur. Sunmayı vaat ettiği kaliteli hizmetin yanı sıra ücret politikası da kişilerin ceplerine en uygun şekilde hitap etmektedir.

Bahçelievler'in ana arterleri olan Talatpaşa ve Adnan Kahveci bulvarının kesiştiği yerde bulunan, güzel bir bahçeye, çok araçlı otoparka sahip olan ve Bahçelievler Emniyet Müdürlüğüne komşu olan Yaşam Hastanesi'nin bulunduğu bu bölge zaman içinde bu hastanenin ismiyle anılmaya başlanmıştır.

5500 m² kapalı alan içerisinde 6 kat üzerine kurulan hastanemiz, toplam 46 yataklıdır. Odalarımız tek yataklı olup, odalarımızın içinde merkezi oksijen, merkezi vakum sistemi, buzdolabı, televizyon, klima, telefon, banyo, wc ve otomatik hasta yatakları bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Levent İnan
★★★★
O hastanede bir zamanlar böyle mi olacaktı dizisi çekilmişti hastane kapanmış şimdi peki o bina yerinde duruyor mu yada binayı yıktılar mı bilen var mı acaba?
Bugra Yapıcı
Doktorların dünyadan haberi yok, eskide kalmışlar.
Deniz Doğan
Yaşam hast. sakın gece acile gitmeyin **** diye ukala küstah birisi var adam kraldan çok kralcı. Hastane sahibi gece tedbili kıyafette gitsin hastalara yaklaşımı görsünler.
Seyhmus Baykal
★★★★★
Mükemmel bir ameliyatla bize sağlığı ümit ettiğiniz için teşekürler.
Şevket Bulut
★★★
Dışarıda anlaşmalı olduğunuz cekap çağrı merkezinin kapıda kargoya sertifika karşılığında verilecek ücretin güven açısında sağlıklı olmadığını düşünüyorum daha sağlikli bir ödeme şekli düşünülmesi arz olunur.
Saliha Yildiz
★★★★★
Bu gun saat 16 da ameliyat olan hastanız Ali Toymus'un yakını olarak başta hiç bir maddiyat düşünmeden bize yardımlarını esirgemeyen Dr. Beyzade Özkahraman'a ve tüm Yaşam Hastanesi çalışanlarına içtenlikle teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.
Nezir Yılmaz
★★
Evet fiyatlarınız çok abartılı

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş
Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, dünya standartlarında ve tam steril koşullarda çalışılmaktadır.
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi 2003 yılında kuruldu ve toplam 10. 000 metrekare kapalı alana sahip. Medicana Bahçelievler Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 100 adettir.
İAÜ Dentaydın Bahçelievler Diş Hastanesi
İstanbul Aydın Üniversitesine bağlı Bahçelievler'de konuşlanan Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği
Esteworld'ün ilk şubesi olma özelliğini taşıyan Bahçelievler Kliniği 65 kişilik kadrosu ile Avrupa yakasında Bahçelievler ilçesi Haznedar Meydanı’nda hizmet vermektedir.
Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Hipermer Bahçelievler'de özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.
Özel Medicana Haznedar Hastanesi
Medicana Haznedar Hastanesi, alanında uzman doktorları, hasta odaklı hizmet standartları ve etkin hasta bakımı ile kalite ve konforu bir arada tutan bir hastanedir.
Özel İstanbul Göz Hastanesi
Özel İstanbul Göz Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Özel İstanbul Göz Hastanesi 2001 yılından itibaren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Özel Vital Hospital Hastanesi
Özel Vital Hospital Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Bahçelievlerde Haznedarda bulunan özel Vital Hospital yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunkatadır.
Özel FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi
Özel FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi 45+1 cihaz kapasiteli olup, pazar hariç hergün hemodiyaliz tedavi hizmeti vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bahçelievler Yaşam Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉