Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi

Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Uğur Mumcu Mah. 183 Sokak Aydın Çarşısı A/10
Web Sitesi:www.batikentfiziktedavi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.96361732.735470

Kurum Hakkında

Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi Batıkent'in ilk ve tek fizik tedavi merkezidir. Merkezimizde 2 doktor 2 fizyoterapist ve 3 hemşire çalışmaktadır. Batıkent Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde hastalarına hizmet sunan bir sağlık kuruluşudur.

Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren Batıkent Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.

Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esine Ayhan
★★★★★
Kurumunuzun hastasıyım gerçekten çok yararlandım. Kolay ve hızlı ulaşılabilir olması da benim için çok önemli. Başarılarınızın devamını dilerim.

Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Batıkent Yaşam Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İlk Umut Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Kentkoop Mh. Yeni Başkentliler St. 235/4 Sk. D3 Batıkent
Cihan Göz Hastalıkları Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Ostim Mah. Bağdat Cad. 1153. Sokak No:52
Bilgi Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
İnönü Mah. 1. Cad. No:87 Batıkent
Medical Park Ankara Batıkent Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Kent Koop Mah. 1868. Sok. No:15 Batıkent
Batıkent Bali Diyaliz Merkezi
3 km. uzaklıkta
Batı Sitesi Mah. Batı Blv No:123 Yenimahalle
Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Ersoy mah. 13. Cadde No:56 Demetevler