Özel Side Bilgi Hastanesi

Özel Side Bilgi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Side Bilgi Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Side Beldesi Kemer Mah. 1571 Sk. No:5
Web Sitesi:www.bilgihospital.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
36.78521331.412743

Kurum Hakkında

Özel Side Bilgi Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Side Bilgi Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Bilgi Hastanesi, 1992 yılında kurulmuş bulunan Hastur Hastane ve Turizm İşl. AŞ'nin ilk sağlık hizmetleri projesidir. Hastane binası inşaatı 1998 yılında, cihaz montajları ise haziran 1999 tarihinde tamamlanmış ve ilk hasta haziran 1999'da kabul edilmiştir.

Biz kendimizi kişi ve kurum olarak Bilimsel ve Vicdani Etik ve İlkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adamış bulunuyoruz. Kendimizi adadığımız işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmuyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Side Bilgi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özer Görgün
★★★★★
Benim üzerimde emeği geçen tüm doktorlarımıza, abilerimize ve ablalarımıza çok teşekkür ederim. Hastane deyip geçmeyin hani bir söz vardır -Ne elbiseler gördüm içinde insan yok, Ne insanlar gördüm dışında elbise yok. diye o hesap ne doktorlarımız var paha biçilemez. Hastane yönetimi doktorlarımızın kıymetini bilmeli .... (2003-2013 tarihleri arasında çalışan olarak ben saygılarımı sunarım)
Sadık Cura
★★★★★
Beyşehirden çok çok degerli bir doktor bey geliyor kadın dogum uzmanı Dr Ahmet Yaman. Manavgatlı olarak daha iyi sahiplenmenizi temenni eder Ahmet Beye bundan sonraki meslek hayatında başarılar dilerim..
Münevver Erdim Dalkılıç
★★
03.12.2012 tarihinde randevu almak için aralıksız aramama rağmen 37 dakika hep meşguldu yada uzun uzun çalınmasına rağmen açılmadı. Yani o gün randevu almam gerekiyordu alamadım bilgilerinize arz ederim.

Özel Side Bilgi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Side Bilgi Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medicus Polikliniği
Özel Medicus Polikliniği
946 metre uzaklıkta
Medicus Clinic, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık sorunlarının, kaliteli hastane öncesi sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması amacıyla, Antalya ili Side beldesinde, 1995 yılında kuruldu.
Özel Manavgat Eslem Hastanesi
Özel Manavgat Eslem Hastanesi
955 metre uzaklıkta
Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, turistik tesisleri ve bölgeye gelen konukların hizmetine girmiştir.
Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi
Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır.
Özel Hisar Tıp Merkezi
Özel Hisar Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Özel Hisar Tıp Merkezi, 2014 yılında Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Manavgat Yaşam Hastanesi
Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
Özel Side Anadolu Hastanesi
Side Anadolu Hastanesi; 48 yataklı, 3 Ameliyathane, 3 Ayrı Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları ve çağdaş mimarili binası ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır.
Özel Akdeniz Hastanesi
Özel Akdeniz Hastanesi
2 km. uzaklıkta
6000 m2 kapalı alana sahip binasında birçok branşta hizmet veren hastane Manavgat'ta modern sağlık hizmetlerinin öncüsü konumundadır.
Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Son teknoloji ile donatılan, hijyenik bir ortamda hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sağlıkta aranılan hizmetin Manavgat’taki adresi haline gelmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Side Bilgi Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉