Özel Side Bilgi Hastanesi

Özel Side Bilgi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Side Bilgi Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Side Beldesi Kemer Mah. 1571 Sk. No:5
Web Sitesi:www.bilgihospital.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
36.78521331.412743

Kurum Hakkında

Özel Side Bilgi Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Bilgi Hastanesi, 1992 yılında kurulmuş bulunan Hastur Hastane ve Turizm İşl. AŞ'nin ilk sağlık hizmetleri projesidir. Hastane binası inşaatı 1998 yılında, cihaz montajları ise haziran 1999 tarihinde tamamlanmış ve ilk hasta haziran 1999'da kabul edilmiştir.

Biz kendimizi kişi ve kurum olarak Bilimsel ve Vicdani Etik ve İlkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adamış bulunuyoruz. Kendimizi adadığımız işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmuyoruz.

Özel Side Bilgi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Side Bilgi Hastanesi, Antalya ili Manavgat ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özer Görgün
★★★★★
Benim üzerimde emeği geçen tüm doktorlarımıza, abilerimize ve ablalarımıza çok teşekkür ederim. Hastane deyip geçmeyin hani bir söz vardır -Ne elbiseler gördüm içinde insan yok, Ne insanlar gördüm dışında elbise yok. diye o hesap ne doktorlarımız var paha biçilemez. Hastane yönetimi doktorlarımızın kıymetini bilmeli .... (2003-2013 tarihleri arasında çalışan olarak ben saygılarımı sunarım)
Sadık Cura
★★★★★
Beyşehirden çok çok degerli bir doktor bey geliyor kadın dogum uzmanı Dr Ahmet Yaman. Manavgatlı olarak daha iyi sahiplenmenizi temenni eder Ahmet Beye bundan sonraki meslek hayatında başarılar dilerim..
Münevver Erdim Dalkılıç
★★
03.12.2012 tarihinde randevu almak için aralıksız aramama rağmen 37 dakika hep meşguldu yada uzun uzun çalınmasına rağmen açılmadı. Yani o gün randevu almam gerekiyordu alamadım bilgilerinize arz ederim.

Özel Side Bilgi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Side Bilgi Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Side Bilgi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicus Polikliniği
950 metre uzaklıkta
Kemer Mah. Kazım Karabekir Cad. No:50 Side
Manavgat Eslem Hastanesi
950 metre uzaklıkta
Sarılar Mah. 3122 Sokak No:4/1
Renal Manavgat Diyaliz Merkezi
1000 metre uzaklıkta
Sarılar Mah. 3122 Sok. B Blok No:2C
Hisar Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157
Manavgat Yaşam Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Hasan Fehmi Boztepe Caddesi No:176
Side Anadolu Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Yalı Mahallesi, Side Bulvarı, No:55 Side
Akdeniz Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Sorgun Yolu Üzeri