Özel Çağrı Tıp Merkezi

Özel Çağrı Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Çağrı Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:İzzet paşa Mah. Mehmetçik Sok. No:25/A
Web Sitesi:www.cagritipmerkezi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.67688839.223653

Kurum Hakkında

Özel Çağrı Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Çağrı Tıp Merkezi, 21 yy da tüm sektörler gibi Tıp sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sizlere, hak ettiğiniz gibi bir sağlık hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Bu çerçevede sağlık hizmeti alacak veya almayı düşünen tüm insanlar arasında ilk tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmak için çalışmakta ve çalışacaktır. Bu günlere sizlerle geldik ve sizlere verdiğimiz önem ile kendimizi geliştirdik. Hedefimiz güçlü yapısı, uzman kadrosu, teknolojik yapısı ile her zaman sizlerin beklentilerini karşılayacak bir kurum olmaktır. Sağlığınız için bir çağrımız var.

Özel Çağrı Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çağrı Tıp Merkezi, Elazığ şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çağrı Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çağrı Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çağrı Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çağrı Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi

150 metre uzaklıkta

Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1

Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

160 metre uzaklıkta

İzzetpaşa Mah. Mehmetçik Sk. No:20

Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi

180 metre uzaklıkta

Kazım Hoca Sk. Doktorlar İş Merkezi B/23

Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

240 metre uzaklıkta

1. Harput Cad. Akar Otel Karşısı No:1/4

Elazığ Hayat Hastanesi

430 metre uzaklıkta

Rizaiye Mah. Balakgazi Cad. No:47

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi

540 metre uzaklıkta

Rızaiye Mah. İnönü Cad. No:74