Özel Dentistanbul Levent Polikliniği

Özel Dentistanbul Levent Polikliniği
Kurum Adı:Özel Dentistanbul Levent Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Cad. No:17 Levent
Telefon:0 (212) 444-0347
41.07843729.015643

Kurum Hakkında

Dentistanbul Academy Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, Tedavi, Periodontoloji, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Protez, Çene Cerrahisi, Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji ve Acil Diş Hekimliği gibi alanların ön plana çıktığı Dentistanbul Academy Merkezimizde uzman diş hekimi kadrosu ve deneyimli personeli, güler yüzlü hizmet anlayışı ve hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir. Dentistanbul Academy Merkezimiz ameliyathanesiyle genel anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza da hizmet vermektedir.

Özel Dentistanbul Levent Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dentistanbul Levent Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dentistanbul Levent Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dentistanbul Levent Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dentistanbul Levent Polikliniği 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dentistanbul Levent Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

160 metre uzaklıkta

Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi

190 metre uzaklıkta

Büyükdere Cd. No:18 1.Levent

Ortospor Sağlık Merkezi

380 metre uzaklıkta

Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47

Renmed Diyaliz Merkezi

440 metre uzaklıkta

Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent

NPSUAM Etiler Polikliniği

450 metre uzaklıkta

Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

510 metre uzaklıkta

Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13