Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. No:150 Feneryolu
Telefon:4444469
40.97691929.047990

Kurum Hakkında

Dünya Göz Hastanesi yoğun ilgi ve talep üzerine ikinci göz sağlığı merkezini 2001 yılında İstanbul'un Anadolu Yakasında Bağdat Caddesi üzerinde hizmete sunmuştur. Gözün tüm branşlarında, uluslararası deneyimli uzman hekim kadrosuyla dünya standartlarında göz sağlığı hizmeti veren Dünyagöz Feneryolu en son teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Dünyagöz'ün diğer merkezlerinde olduğu gibi Dünyagöz Feneryolu da modern dekorasyonu ile hastalarına son derece rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır.

Dünyagöz Hastaneleri'nin çağdaş teknolojik tetkik cihazlarının tamamını Kadıköy'de hizmete sunan merkezimiz, 6 muayene odası ile günlük 130 muayene, 35 lazer ameliyatı kapasitelidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

MedAmerikan Tıp Merkezi

190 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:130 Feneryolu

NPSUAM Feneryolu Polikliniği

300 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:109/A 34724 Feneryolu

Kalamış Tıp Merkezi

530 metre uzaklıkta

Fenerbahçe Mah. Kalamış Fener Cad. No.56

Tetra Tıp Laboratuvarı

540 metre uzaklıkta

Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. No:206 D:4

Sante Tıp Merkezi

550 metre uzaklıkta

Fener Kalamış Caddesi No:32 Kadıköy

Lifemed Tıp Merkezi

610 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar