Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi
Kurum Adı:Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Samsun Özel Liman Hastanesi - Hançerli Mahallesi No:570 Atatük Bulvarı
Telefon:0 (362) 999-1155
41.29613536.33470

Kurum Hakkında

Duyum Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi, 1993 yılında, hepsi KBB uzmanı olan bir grup arkadaş tarafından kurulmuştur. Ekip çalışmasını egemen kılan bir anlayışın ürünü olan merkezimiz, ülkemizde kurulmuş olan ilk birkaç merkezden birisi olma özelliğini taşımaktadır.

21 yıla yakın bir süredir, Samsun ve Karadeniz bölgesindeki illere hizmet veren merkezimizde, KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi ile ilgili ameliyatlar yoğun bir şekilde yapılmakta olup, ekip üyesi olan doktorların her biri giderek belli alanlarda daha yoğunlaşmış ve yetkinleşmişlerdir.

Merkezimiz; KBB ile ilgili alerjik hastalıklar, estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi, horlama ve radyo frekans cerrahisi, fonksiyonel endoskopik sinüs cerrahisi gibi yeniliklerin başarıyla uygulandığı, ülkemizde açık teknik rinoplasti’nin en fazla yapıldığı sağlık kuruluşları arasındadır.

Ekibin her bir üyesi, ilgi alanlarına göre, belirli konulara yoğunlaşmış, KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi ile ilgili yurt içi ve yurt dışı toplantılara ve uygulamalı kurslara katılarak yenilikleri yakından takip etmişlerdir.

Merkezimiz halen dört KBB uzmanı ile Liman Hastanesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı merkez içerisinde Karadeniz Bölgesinde ilk kez açılmış olan uyku laboratuarı bulunmakta, horlama ve uyku apnesi hastalığı olanlara bilimsel ölçüler içinde hizmet sunulmaktadır.

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Samsun Liman Hastanesi
290 metre uzaklıkta
Hançerli Mahallesi No:570 Atatük Bulvarı İlkadım
Eksen Göz Merkezi
370 metre uzaklıkta
Kazım Paşa Cad. Büyük Postane Binası B Blok
Büyük Anadolu Hastanesi Meydan
430 metre uzaklıkta
Kale mah. Atatürk Bulvarı Sahil cad. No:160
Psikomer Psikiyatri Merkezi
590 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. Egribel Pasajı Kat:2 No:62
Liv Hospital Samsun Hastanesi
640 metre uzaklıkta
Hançerli Mah. 608 Sok. No:2
İlgi Tıp Merkezi
670 metre uzaklıkta
Kale Mh. İstiklal Cd. No:9
Medical Park Samsun Tıp Merkezi
800 metre uzaklıkta
Kale Mah. Himaye-i Etfal Sok. No:1 Merkez