Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi

Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Eyüpoğlu Mh. Dr. Rauf Yılmazer Cad No:16
Web Sitesi:www.ozelsevgihastanesi.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.06006237.379488

Kurum Hakkında

Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Sevgi Hastanesi, hastalık teşhislerini ve belirlediği tedavileri tüm tıbbi birimlerde başarıyla gerçekleştirmektedir. Özel Sevgi Hastanesi, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerle kadrolaşmıştır.

Özel Sevgi Hastanesi'nde 144 yatak, kalp ve damar cerrahisi, dahili, cerrahi, kroner ve yenidoğum üniteleri bulunuyor. Gaziantep ilimizde sağlık hizmetlerinin evrensel kalite standartlarına ulaşması için tüm enerjimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz ve edeceğiz.

Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Alagöz
★★★★★
Ben Antepte gitmedik doktor kalmadı bir şey yok dendi ama nefes alamıyordum damarım tıkalıymış kriz geçiriyordum Vedat Davutoğlu hayatımı kurtardı Allah onu Antebin başından eksik etmesin tam anlamıyla gerçek bir doktor Allah ondan razı olsun ona binlerce teşekür ederim.

Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
20 metre uzaklıkta
Eyüpoğlu Mah. Dr.Rauf Yılmazer Cad. No:1
Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi
150 metre uzaklıkta
Eyüpoğlu Mah. Hürriyet Cad. No:40
Gaziantep Hayat Hastanesi
390 metre uzaklıkta
İstasyon Cad. No:17
Tam-Med Hastanesi
430 metre uzaklıkta
İnönü Caddesi No:156
MMT Amerikan Hastanesi
510 metre uzaklıkta
Tepebaşı Mah. Emir Sokak No:3/A
Net Göz Tıp Merkezi
870 metre uzaklıkta
Yaprak Mahallesi İstasyon Caddesi No:72
Akyol Diyaliz Merkezi
970 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Gazi Sok. No:3