Özel Median Tıp Merkezi

Özel Median Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Median Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Mustafa Kemalpaşa Cd. Nevruz Sk. No:2 Soğanlı
Web Sitesi:www.medianhastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.01101328.855357

Kurum Hakkında

Özel Median Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

1997 yılında Yenibosna’da faaliyete başlayan Median Tıp Merkezi, daha nitelikli bir hizmet vermek amacıyla 2009 Nisan ayından itibaren Soğanlı – Bahçelievler'deki mevcut binasında faaliyet göstermeye başlamıştır. Tıp Merkezimiz yaklaşık 2000 m2'lik kapalı alan üzerinde hizmet verilmekte olup, modern bir iç mekana sahiptir. Tıp Merkezimiz, uluslararası kalite standartlarına uygunluğu, ileri düzey teknolojik donanımı, en üst seviyede steril koşulları, işlevsel, güvenli, konforlu ortamı ile fiziksel bir mükemmellik içindedir.

Seçkin doktorlarımız ve laboratuar ekibimiz, hemşirelerimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere mükemmeli yaşatabilmektir. Süreç içerisinde Cerrahi merkez olma, Cerrahi Tıp Merkezine dönüşme baştan beri en büyük amaçlarımızdan birisiydi. Nitekim ameliyathanemizin teknik ve fiziki koşullarını tamamlayarak uygunluk belgesi alındı. Biz de böyle bir merkez oluşturmuş olmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Median Tıp Merkezi, Sağlık İşletmecileri Derneği (SABİR) üyesidir.

Özel Median Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Median Tıp Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Median Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Median Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Median Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Median Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyam Tıp Merkezi
720 metre uzaklıkta
Siyavuşpaşa Mah. Çavuşpaşa Cad. No:105
İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Kocasinan Mh. Karadeniz Cd. No:48
Meltem Hastanesi
990 metre uzaklıkta
Bağcılar Caddesi No:52 Haznedar
Bahçelievler Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Kocasinan Merkez Mah. Karadeniz Cad. No:48
Vital Hospital Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Deli Hüseyin Paşa Cad. No:2
Medicana Haznedar Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Bağcılar Cd. No:1