Özel Nisa Hastanesi

Özel Nisa Hastanesi
Kurum Adı:Özel Nisa Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Fatih Cad. Okul Sk. No:1 Yenibosna
Telefon:0 (212) 454-4400
40.99934528.830284

Kurum Hakkında

Özel Nisa Hastanesi Server Holding AŞ'nin ilk hastanesi olarak Ekim 1994 yılında hizmete girmiştir. Bölgede Aksa Polikliniği olarak 1987 yılından beri sunulan sağlık hizmeti Özel Nisa Hastanesi'nin devreye girmesiyle birlikte daha geniş kitlelere ulaşmıştır.

Hastanemiz Yenibosna'da, E-5 ve E-6 karayollarına çok yakın mesafede, havaalanına 1 km. uzaklıktadır. Ulaşımı kolay olan hastanenin üç tarafı yola nazırdır ve konumu ile stratejik öneme sahip bir noktada bulunmaktadır.

Nisa Hastanesi faaliyette olduğu 7 yıldan beri sağlık alanındaki önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Merkezi konumu, 4 bin metrekare kapalı alana sahip binası, poliklinikleri, laboratuarları, çeşitli üniteleri ile ayakta ve yatarak eksiksiz sağlık hizmeti verilmektedir. Nisa Hastanesi, ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilecek teknolojik donanım ve uzman kadroya sahip bulunmaktadır.

Hastanemizde 5 kadın hastalıkları ve doğum polikliniği, 5 çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniği, 2 iç hastalıkları polikliniği, 2 diş polikliniği ile pediatrik cerrahi, pediatrik gastroentereloji, pediatrik kardiyoloji, pediatrik nefrolojisi, pediatrik nöroloji, pediatrik immünolloji-allerji, genel cerrahi, kardiyoloji, ortopedi ve travmatoloji, üroloji, nöroloji, nöroşirurji, KBB, göz, cildiye, fizik tedavi ve rehabilitasyon, psikiyatri, diyabet ve radyoloji poliklinikleri bulunmaktadır.

Acil birimimiz; acil müdahale, gözlem ve pansuman ve enjeksiyon bölümleri olmak üzere 3 ayrı bölümde hizmet vermektedir. Her çeşit acil durumda yılın 365 günü 24 saat anında müdahale ya da gerektiğinde ameliyat, tam teşekküllü acil ekibi tarafından hızla gerçekleştirilmektedir. Hastanemizin mükemmel tıbbi donanıma sahip 3 ameliyathanesinde mikroskopik, endoskopik, artroskopik ve laparoskopik ameliyatların da aralarında olduğu her türlü ameliyat başarı ile yapılmaktadır.

En son teknolojinin kullanıldığı, modern donanımlı ameliyathanelerimizde; genel cerrahi, kadın hastalıkları, üroloji, ortopedi, göz, kulak-burun-boğaz, beyin cerrahi, plastik cerrahi, bel fıtığı ameliyatları gibi ameliyatlar başarı ile yapılmaktadır. Ameliyathanelerimizle benzer donanıma sahip bulunan doğumhanemizde tamamı bayanlardan oluşan deneyimli kadromuz tarafından, faaliyette olunan 7 yıldan beri 22 bine yakın doğum gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca, hastane bünyesinde Marmara Bölgesi'nin sayılı tam donanımlı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitelerinden biri hizmet vermektedir. Ülkemizde büyük sorun olan, özellikle erken doğan ve sorunlu bebekler Yenidoğan Yoğun Ünitesinde dikkatle bakılmakta ve sağlıklı bir şekilde ailelerine teslim edilmektedir. Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi 1995 yılında özel hastaneler içinde ilklerden biri olarak açılmış ve o günden bugüne yaklaşık 5 bin bebek sağlığına kavuşturulmuştur. Sadece Nisa Hastanesi'nde doğan sorunlu bebeklere değil, transport küvez ile diğer hastanelerde doğan sorunlu bebeklere de hizmet verilmiştir. Günümüzde artık Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi bu alanın otoriteleri tarafından bir referans merkezi olarak gösterilmektedir.

Bakteriyoloji, biyokimya, hematoloji, hormon-ELISA, mikoloji, mikrobiyoloji, patoloji ve seroloji-immünoloji tümör markırları tetkikleri laboratuarımızda 24 saat aralıksız yapılabilmektedir. Dünya standartları ölçüsünde bir kalite ile çalışan laboratuarımız, hastanemizin dışına da hizmet vermektedir.

Röntgen laboratuarımızda ilaçlı ilaçsız tüm radyolojik tetkikler başarı ile gerçekleştirilmektedir. Portable röntgen cihazı sayesinde hastalara yataklarında, bebeklere de küvözlerinde röntgen çekme imkanı sunulmaktadır. Hastanemizde, ultrasonografi ve endoskopi cihazları ile incelenen, sindirim, boşaltım ve jenital sistem rahatsızlıklarda teşhisler çok daha kısa sürede ve isabetli bir biçimde konulmaktadır.

Hastanemizde poliklinikler çerçevesinde verilen ayakta tedavinin yanı sıra yatarak tedavi görmeye ihtiyacı olan hastalar için de her türlü teknolojik imkan ve konfor düşünülmüştür.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nefroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Nörolojisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Nisa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nisa Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Nisa Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Nisa Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Nisa Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nisa Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana Tıp Merkezi

80 metre uzaklıkta

Çoban Çeşme Mah. Okul Sok. No:1/3

İlke Hastanesi

420 metre uzaklıkta

Yıldırımbeyazıt Cad. No:56 Yenibosna

Yenibosna Safa Hastanesi

670 metre uzaklıkta

Zafer Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi Gümüş Sokak No:9-11 Yenibosna

Ataköy Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:1 Kültür Üniversitesi Yanı Bahçelievler

Bahçelievler Devlet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Kocasinan Merkez Mah. Karadeniz Cad. No:48

İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Kocasinan Mh. Karadeniz Cd. No:48

Büyük Anadolu Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Şehit Yarbay Cesur Cad. Murat Sok. No:1 (Ulucami’nin karşısı) Şirinevl

Rentek Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Mehmet Çıbıkçı İşhanı Mehmet Akif cad. No:2