Gaziantep Şahinbey devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Şahinbey ilçesinde 21 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi sağlıklı bir yaşam için sizlere kapılarını açıyor.

Devlet Hastanesi
Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Av. Cengiz Gökçek Gaziantep Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan Güneydoğu Anadolu Bölgesinin eski ve bölge hastanesi konumunda hizmet veren hastanesidir.

Özel Hastane
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi

Özel Sevgi Hastanesi, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerle kadrolaşmıştır.

Özel Gaziantep Hayat Hastanesi

Gaziantep Özel Hayat Hastanesi 1995 yılından beri Gaziantep şehrinin ve bütün bölge illerinin hastalarına en iyi sağlık hizmeti vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Özel Defa Life Hospital Hastanesi

Özel Defa Life Hospital Hastanesi Şahinbey ilçesinin Güneykent mahallesinde modern binasında uzman doktorları ve sağlık personeli ile hizmet sunmaktadır.

Özel Hatem Hastanesi

Hatem Hastanesi, her türlü tetkik ve tedavinin yapıldığı, çağdaş tıp teknolojisiyle donanmış yapısı, modern ve uzman kadrosuyla Gaziantep’in önde gelen hastanelerinden biridir.

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi tepeden tırnağa yenilenen ve son derece elit bir kadro ile Gazianteplilere ve bölge halkına sağlık alanında en iyiyi sunmayı hedefliyor.

Özel Kemal Bayındır Hastanesi

Gaziantep'in tanınmış doktorlarından Kadın Doğum Uzmanı Kemal Bayındır'ın Baş Hekimliğini yaptığı Özel Kemal Bayındır Hastanesi genel bir hastane olarak hizmet vermektedir.

Özel Düztepe Yaşam Hastanesi

2010 yılında hizmete açılan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Gaziantep başta olmak üzere tüm bölgede sağlık hizmetlerinde yeni bir çekim merkezi olmayı hedeflemektedir.

Özel Tam-Med Hastanesi

Hastaneye yeni poliklinikler, ameliyathaneler ve doğumhaneler ekleyerek ve yatak kapasitesini 50 ye çıkararak TAM-MED Özel Hastane sınıfını A1 Statüsüne yükselmiştir.

Özel SEV Amerikan Hastanesi

Şifanın tek hedef olduğu bir vakıf hastanesi olan SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi, yaklaşık 130 yıldır süredir bölge halkına hizmet vermektedir.

Özel Gaziantep Deva Hastanesi

1994 yılında Özel Deva Polikliniği olarak kurulan kuruluşumuz insan odaklı ve teknolojik yoğunluklu yatırımları ile 2008 yılında Özel Deva Tıp Merkezi, günümüzde ise Deva Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Tıp Merkezi
Özel Mediantep Tıp Merkezi

Karataş Bölgesi'nin ilk ve tek özel sağlık kuruluşu Mediantep Tıp Merkezi, başta kadın doğum olmak üzere, birçok branşlarda kaliteli bir sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi olarak alanında uzman doktorlarımız ile farklı branşlarda hizmet veriyoruz.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Dr.Rauf Yılmazer caddesi adresinde yeni hizmet binasına taşınmış hizmet vermeye başlamıştır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizikomer Tıp Merkezi

Özel Fizikomer Tıp Merkezi ailesi olarak yenilenen iç yüzümüz ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekten kıvanç duyarız.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Göznuru Göz Hastanesi

Özel Göznuru Göz Hastanesi modern, kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve Gaziantep'de yeni bir hastane anlayışı yaratmak amacıyla kurulmuştur.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Artemis Tıp Merkezi

Özel Artemis Tıp Merkezi konusunda uzman hekimlerle kadın hastalıkları ve doğum branşında hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel Akyol Diyaliz Merkezi

Akyol Diyaliz Merkezi olarak 17+1 hemodiyaliz cihaz kapasitesi ile tecrübeli ve emin ellerde hastalarımıza daha rahat ve iyi bir ortamda tedavi almaları amacıyla yola çıktık.

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi

0 makine ile haftanın 6 günü hizmet veren Güneydoğu Diyaliz Merkezi binası şehir merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Onkoloji Merkezi
Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi

Türk Kanser Vakfı Gaziantep Şubemizin öncülüğü ile temeli 1999 yılında atılan Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, 102 yatak kapasitelidir ve modern cihazlarla donatılmıştır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Şahinbey Hastaneleri

Karataş Bölgesi'nin ilk ve tek özel sağlık kuruluşu Mediantep Tıp Merkezi, başta kadın doğum olmak ü...

1994 yılında Özel Deva Polikliniği olarak kurulan kuruluşumuz insan odaklı ve teknolojik yoğunluklu ...

Özel Göznuru Göz Hastanesi modern, kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve Gaziantep'de yeni bir hastane a...

Yorum ve Şikayetler
Zuhal Bozkurt · 1 Haziran 2020

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Bu hastaneye Allah kimseyi düşürmesin insanlar kendi işini kendi görebilse orada ne geziyor orada çalışan kemik ilik böl...

Ömer Altun · 18 Mayıs 2020

Özel Mediantep Tıp Merkezi
Mediantepte kadın doğum da hüseyin bey de muayene olduk gebelik boyunca doğuma kadar herşey güzeldi fakat doğuma geldiği...

Ünal Ekiz · 20 Ocak 2020

Özel Defa Life Hospital Hastanesi
Gaziantepdeki Defa Life Hastanesine arkadaşım Cemalı iyi ki getirmişiz tüm personeli ve doktorlarının titiz çalışmaların...

Metin Akpolat · 30 Mayıs 2019

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Hiç memnun kalmadık doktorlarından ve hemşirelerinden şikayet edecem dr *** *** allah belanısını versin o doktorunn...