Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi

Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi
Kurum Adı:Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Vatan cad. no: 81 Demetevler
Web Sitesi:hastane.turgutozal.edu.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.96952432.782197

Kurum Hakkında

Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne bağlı bir üniversite hastanesiyiz. Amacımız daha sağlıklı, daha üretken, daha verimli bir toplum için katkı sunmak, dünya değerinde bir tıp hizmeti üretmektir.

Kalite standartlarına tam uyumlu, en son ve en ileri teknolojiyi kullanan hastane altyapımız; hasta haklarına saygılı, gelişime yatkın, eğitimine ara vermeden devam eden profesörü, doçenti ile uzman doktoru, araştırma görevlisiyle, hemşiresi, hastabakıcısıyla tüm ekibimiz; olumlu eleştiriye açık, bilimsel metodlarla karar mekanizmalarını işleten Başhekimliğimizle sizlere iyinin de iyisini sunmak için vargücümüzle çalışıyoruz.

250'yi aşkın Uzman Doktorumuz ve toplamda 800'ü aşkın personelimizle Merkez Beştepe, Çankaya ve Demetevler olmak üzere 3 ayrı yerleşkede faaliyet gösteriyoruz. Türkiye'nin bütün illerindeki hastalarımız tarafından ve yurtdışından gelen misafirlerimizce tercih ediliyoruz. Biz de bu teveccühü karşılıksız bırakmıyor, hastalarımıza hem konaklama hem de hastane içi işlemlerde gerekli kolaylıkları sağlıyoruz.

Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 43 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Turgut Özal Üniversitesi Demetevler Ülkü Ulusoy Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tepe Tıp Merkezi

470 metre uzaklıkta

360. Cad (Eski 8.Cad) No:2 Demetevler

Servet Ünsal Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

Demetevler 13.Cd. No:80

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

960 metre uzaklıkta

Mehmet Akif Ersoy mah. 13. Cadde No:56 Demetevler

Yeni Vizyon Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Barış Mah. Suadiye Cad. No:148-A

Ortadoğu Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

İvedik Caddesi No: 61 Yenimahalle

Göl Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Ostim Mh. 99.Sokak No:14 Serhatkent