Ankara Yenimahalle devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Yenimahalle ilçesinde 20 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Ankara İli Yenimahalle İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yenimahalle Devlet Hastanesi 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren sağlık hizmeti sunmaya başlamış 2014 yılında Eğitim Araştırma Hastanesi statüsü kazanmıştır.

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi olarak hedefimiz, Ankara'nın en iyi ve en kaliteli sağlık sistemine sahip olarak sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan insanların gelmek isteyecekleri ve sağlık çalışanlarının çalışmayı tercih edecekleri bir hastane olmaktır.

Özel Hastane
Özel Medical Park Ankara Hastanesi

Özel Medical Park Ankara Hastanesi 22 bin metrekare kapalı alanda, 210 yatak, 6 Ameliyathane, ve 72 adet poliklinikle Ankarada faaliyet göstermektedir.

Özel Ortadoğu Hastanesi

Sağlık evinden polikliniğe, poliklinikten tıp merkezine şeklinde gerçekleşen yolculuğumuzda son olarak Özel Ortadoğu Hastanesi olarak hizmet vermekteyiz.

Özel Bilgi Hastanesi

Özel Bilgi Hastanesi; Bilgi Sağlık Grubu'nun yatırımları arasında yer alan ve Sincan Ankara'da bulunan Özel Bilgi Tıp Merkezinden sonra 2007 yılı başlarında Batıkent Ankara'da faaliyete geçen, genel hastane statütüsünde bulunan bir hastanedir

Tıp Merkezi
Özel Tepe Tıp Merkezi

Özel Tepe Tıp Merkezi, PTT Demetevler şubesi yanında, 360. cadde eski 8. caddede hizmet sunmaktadır.

Özel İlk Umut Tıp Merkezi

Batıkent'de Eryaman'a 8 Km Etimesgut'a 10 Km mesafede bulunan Özel İlk Umut Tıp Merkezi farklı branşlarda uzman hekimleriyle hizmet vermektedir.

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezinde dahiliye, kadın doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz, genel cerrahi, diş, dermatoloji branşlarında hizmet verilmektedir.

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi

Yeni Vizyon Tıp Merkezi hizmet sunduğu tıbbi bölümleri genişleterek 5.000 M2 kapalı alanı olan yeni binasında modern tıbbi cihazları ve genişleyen uzman hekim kadrosu ile hizmetlerine etmektedir.

Özel Servet Ünsal Tıp Merkezi

Dr. Servet Ünsal tarafından kurulan Servet Ünsal Polikliniği, Tıp Merkezi statüsünde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel A Klinik Tıp Merkezi

Özel A Klinik Tıp Merkezi; son teknolojik yeniliklerden yararlanmayı ilke edinmiş deneyimli kadrosu ile Ümitköy - Çayyolu bölgesinde hizmetinizdedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Merkezlerimizde ortopedik, romatolojik, nörolojik rehabilitasyon konularında, pediatrik (çocuk) ve yetişkin hastalara ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarımız ile her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi

Cihan Göz Hastalıkları Merkezi mayıs 2008 tarihinde faaliyete başlamış olup 3 adet Muayene odası ve gelişmiş Ameliyathanesi ve Tetkik odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olarak mahremiyete saygılı, yenilikleri takip eden kaliteli hizmet veren sıcak ve etik kuralları olan bir sağlık kuruluşuyuz.

Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi

Anadolu Ortopedi Merkezi kurulduğu günden bu yana ortopedi alanında, konusunda deneyimli uzman hekimlerle kaliteli sağlık hizmeti prensibinden ödün vermeden çalışmaktadır.

Diyaliz Merkezi
Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi

2008 yılının ağustos ayında hizmete açılan Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi, bütün Ankara'nın kolaylıkla ulaşabileceği bir bölgededir.

Özel Göl Diyaliz Merkezi

Göl Diyaliz Merkezi, 2000'den beri Ostim Caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Merkezimizde 19+1 cihaz kapasitesi mevcuttur.

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi

Ankara Can Diyaliz Merkezi olarak, hemodiyaliz merkezi olarak projelendirilmiş 3500 m2 açık alan ve 3000 m2 kapalı alana sahip 5 katlı yeni binamızda sizlere sağlık hizmeti sunuyoruz.

Onkoloji Merkezi
Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Dr. Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ülkemizde onkoloji alanında hizmet veren tek eğitim ve araştırma hastanesidir. Vatandaşlarımıza alanında yetişmiş uzmanlar ile 35 branşta sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Merkezimiz 2009 yılında İnci Hiperbarik adıyla Kızılay'da hizmet vermeye başlamış ve 2011 yılında adını ASAL Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak değiştirmiştir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Ankara Hastaneleri

Bölgeye 45 yıldır sağlık hizmeti sunan Ankara'nın köklü hastanelerinden biri olan Dışkapı Yıldırım B...

Özel Magnet Hastanesi, dünya standartlarındaki kaliteli hizmet anlayışını insan yaşamına gösterdiği ...

Türkiye'nin en modern hastanelerinden birisi olduğunu gururla söylediğimiz Ankara Üniversitesi Tıp F...

Yorum ve Şikayetler
Murat Öztaş · 23 Eylül 2020

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Sakın onkoloji hastanesine hiç kimseyi götürmeyin nolur sağlam insanı veriyorsunuz ve ertesi gün cenazesini alıyorsunuz....

TC Kaşif Akbulut · 12 Mart 2019

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi
Can diyaliz Ankaranın ilk kurulan merkezlerinden olup itinalı titiz ve çalışkanlığıyla örnek olmuş hastalara gösterilen ...

Özer Terzi · 7 Aralık 2018

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi
Hastanenizden ve personelinizden çok memnun kaldım. Özellikle fizyoterapist İrem Arslan hanım, servis şoförü Fatih bey v...

Nüvit Varol · 25 Temmuz 2018

Özel Medical Park Ankara Hastanesi
Temiz ve kaliteli bir Hastahane. Ancak SGK Emeklileri için muayene ücretleri diğer özel hastahane ve tıp merkezlerine gö...