Ankara Yenimahalle devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Yenimahalle ilçesinde 20 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Ankara İli Yenimahalle İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yenimahalle Devlet Hastanesi 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren sağlık hizmeti sunmaya başlamış 2014 yılında Eğitim Araştırma Hastanesi statüsü kazanmıştır.

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi olarak hedefimiz, Ankara'nın en iyi ve en kaliteli sağlık sistemine sahip olarak sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan insanların gelmek isteyecekleri ve sağlık çalışanlarının çalışmayı tercih edecekleri bir hastane olmaktır.

Özel Hastane
Özel Ortadoğu Hastanesi

Sağlık evinden polikliniğe, poliklinikten tıp merkezine şeklinde gerçekleşen yolculuğumuzda son olarak Özel Ortadoğu Hastanesi olarak hizmet vermekteyiz.

Özel Bilgi Hastanesi

Özel Bilgi Hastanesi; Bilgi Sağlık Grubu'nun yatırımları arasında yer alan ve Sincan Ankara'da bulunan Özel Bilgi Tıp Merkezinden sonra 2007 yılı başlarında Batıkent Ankara'da faaliyete geçen, genel hastane statütüsünde bulunan bir hastanedir

Özel Medical Park Ankara Hastanesi

Özel Medical Park Ankara Hastanesi 22 bin metrekare kapalı alanda, 210 yatak, 6 Ameliyathane, ve 72 adet poliklinikle Ankarada faaliyet göstermektedir.

Tıp Merkezi
Özel İlk Umut Tıp Merkezi

Batıkent'de Eryaman'a 8 Km Etimesgut'a 10 Km mesafede bulunan Özel İlk Umut Tıp Merkezi farklı branşlarda uzman hekimleriyle hizmet vermektedir.

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi

Özel Çayyolu Yaşam Tıp Merkezinde dahiliye, kadın doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz, genel cerrahi, diş, dermatoloji branşlarında hizmet verilmektedir.

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi

Yeni Vizyon Tıp Merkezi hizmet sunduğu tıbbi bölümleri genişleterek 5.000 M2 kapalı alanı olan yeni binasında modern tıbbi cihazları ve genişleyen uzman hekim kadrosu ile hizmetlerine etmektedir.

Özel Servet Ünsal Tıp Merkezi

Dr. Servet Ünsal tarafından kurulan Servet Ünsal Polikliniği, Tıp Merkezi statüsünde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel A Klinik Tıp Merkezi

Özel A Klinik Tıp Merkezi; son teknolojik yeniliklerden yararlanmayı ilke edinmiş deneyimli kadrosu ile Ümitköy - Çayyolu bölgesinde hizmetinizdedir.

Özel Tepe Tıp Merkezi

Özel Tepe Tıp Merkezi, PTT Demetevler şubesi yanında, 360. cadde eski 8. caddede hizmet sunmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Merkezlerimizde ortopedik, romatolojik, nörolojik rehabilitasyon konularında, pediatrik (çocuk) ve yetişkin hastalara ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarımız ile her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi

Cihan Göz Hastalıkları Merkezi mayıs 2008 tarihinde faaliyete başlamış olup 3 adet Muayene odası ve gelişmiş Ameliyathanesi ve Tetkik odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olarak mahremiyete saygılı, yenilikleri takip eden kaliteli hizmet veren sıcak ve etik kuralları olan bir sağlık kuruluşuyuz.

Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi

Anadolu Ortopedi Merkezi kurulduğu günden bu yana ortopedi alanında, konusunda deneyimli uzman hekimlerle kaliteli sağlık hizmeti prensibinden ödün vermeden çalışmaktadır.

Diyaliz Merkezi
Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi

2008 yılının ağustos ayında hizmete açılan Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi, bütün Ankara'nın kolaylıkla ulaşabileceği bir bölgededir.

Özel Göl Diyaliz Merkezi

Göl Diyaliz Merkezi, 2000'den beri Ostim Caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Merkezimizde 19+1 cihaz kapasitesi mevcuttur.

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi

Ankara Can Diyaliz Merkezi olarak, hemodiyaliz merkezi olarak projelendirilmiş 3500 m2 açık alan ve 3000 m2 kapalı alana sahip 5 katlı yeni binamızda sizlere sağlık hizmeti sunuyoruz.

Onkoloji Merkezi
Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Dr. Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ülkemizde onkoloji alanında hizmet veren tek eğitim ve araştırma hastanesidir. Vatandaşlarımıza alanında yetişmiş uzmanlar ile 35 branşta sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Merkezimiz 2009 yılında İnci Hiperbarik adıyla Kızılay'da hizmet vermeye başlamış ve 2011 yılında adını ASAL Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak değiştirmiştir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Ankara Hastaneleri

2007 yılında hizmet vermeye başlayan Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi güveni, saygınlığı ve hasta memnu...

Basınevleri Mah. Selçuklu Cad. No:11/13
Diyaliz Merkezi

Merkezimiz Çubuk‘ta 2007 yılından bu yana 6 yıldır hizmet veren ve alanında deneyimli kadromuz ve en...

Yorum ve Şikayetler
Ayşe Ahmt · 10 Kasım 2017

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi
Bir gece apar topar aciline gelmiştik... Annem baya kötüydü neyse muayene oldu ufak bir serum taktılar çıkmamıza yakın k...

Ismail Yunus Kılıç · 7 Kasım 2017

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Oğlum tam bir yıl hastanede tedavi gördü ama malesef kaybettim daha ön yaşındaydı canım ismail neler çekti canım oğlum o...

Tamer Temel · 19 Haziran 2017

Özel Göl Diyaliz Merkezi
Çok deneyimli olduğunuz belli bir okadarda sorumsuz...

Remzi Karagöz · 14 Mart 2017

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi
Ankarada devlet hastanelerinin en iyisi. Bütün yönetim ve sağlık personeline teşekkür ediyorum....