Zonguldak devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Zonguldak ilinde toplam 24 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır. Aşağıda Zonguldak merkezde bulunan hastaneler listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için lütfen alttaki ilçe isimlerine tıklayınız.

Zonguldak İlçe Hastaneleri

Zonguldak Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Devlet Hastanesi
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi çatısı altında toplanan, Zonguldak Devlet Hastanesi, Kozlu Semt Polikliniği ve Kilimli Semt Polikliniği binalarıda hastanemiz bünyesinde hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Özel Level Hastanesi

75 hasta yatak kapasiteli Özel Level Hastanesi 4 adet modern teknoloji ile donatılmış ameliyathane, radyoloji ve tıbbi tahlil laboratuvarı, tanı üniteleri ve fizik tedavi bölümü, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetiyle Zonguldakta faaliyet göstermektedir.

Tıp Merkezi
Özel Zonguldak A Tıp Merkezi

Zonguldak şehir merkezinde 01/04/2000 tarihinden bugüne hizmet veren Merkezimiz, ilimizde kurulmuş olan ilk özel sağlık kuruluşu olmanın sorumluluğu ile yatırımlarını geliştirmiştir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Zonguldak Ağız Diş Sağlığı Merkezi 23.09.2013 tarihinde 69 Ambarları mevkiindeki yeni binasında hizmete girmiştir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ilimiz bünyesinde tek dal hastanesi olup, il merkezi, ilçe ve köyler dahil olmak üzere toplam 619000 kişiye nitelikli sağlık hizmeti vermektedir.

Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi

Daha önceki ismi Zonguldak Göğüs ve Meslek Hastalıkları olan kurum özellikle göğüs hastalıkları konusunda uzmanlaşmıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi

Zonguldak Özel Can Diyaliz Merkezinde hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve deneyimli acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine bırakılmaktadırlar.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Zonguldak Hastaneleri

Batı Karadeniz Bölgesinin ilk özel sağlık kuruluşu olan Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi olarak 2007 yılı...

Özel Devrek Işın Tıp Merkezi hafta içi ve cumartesi polklinik hizmetleri, haftanın her günü 08:00-24...

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi olarak deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en...

Yorum ve Şikayetler
Filiz Karakaş · 20 Temmuz 2018

Çaycuma Devlet Hastanesi
Annemin bir çok hastalığı nedeniyle fakülteler dahil hiç biri cesaret edip ameliyat yapmak istemedi Yücel hocamızın insa...

Sami Bacak · 13 Ekim 2017

Çaycuma Devlet Hastanesi
Dün akşam yaklaşık saat 20.00 civarlarında babamı hastane arabasıyla Çaycuma acile götürdük. Babam Aslım hastası ve bir ...

Cengiz Ünalan · 3 Ağustos 2017

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Tavsiye üzerine istanbuldan kdz eregliye implant yaptırmaya geldim. Diş hekimi Yüksel bey ve ekibine güler yüzüyle Kansu...

Seyhan Yaylacı Dilsiz · 21 Şubat 2017

Devrek Devlet Hastanesi
Devrek devlet hastanesinde acilde muayene olduk sonuçlara baktılar hava oksijen verildi sonuçlara bakmayı bilmiyo ekg ok...