İstanbul Kartal devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Kartal ilçesinde 16 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Kartal İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastanemiz, 2005 yılı Haziran ayında Kartal'da bulunan 40308 m2 kapalı alana ve 441 yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınarak daha önce Kardiyoloji, Kardiyovasküler cerrahi Anestezi ve Reanimasyon dallarında verdiği eğitime, Cerrahi Gastroenteroloji eğitimini de ekleyerek Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi işinin en kutsal görev olan can kurtarmak bilinciyle bugünleri yarınlara hazırlayan öncü bir sağlık kuruluşudur.

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi

Sağlık Bakanlığına devir ile Kartal Devlet Hastanesi ismi ile hizmete devam eden hastanemiz, Haziran 2005'te İstanbul Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi ismini almıştır.

Özel Hastane
Özel Atalar Hastanesi

Özel Atalar Hastanesi yeni doktor kadrosu, iç-dış mekanlar, teknolojik cihazlar ve alanında uzman güleryüzlü personelimiz ile hizmetinizdedir.

Özel Avicenna Umut Hastanesi

Özel Umut Hastanesi, 1998 yılında kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunma amacıyla, tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla İstanbul'da hizmet vermeye başladı.

Özel Megapol Hastanesi

Megapol Tıp Merkezi olarak 7 gün 24 saat hizmet veren acil servisimiz ve diğer branşlarımızla tıp teknolojisinin en son yeniliklerini takip ederek hastalarımıza hizmet veriyoruz.

Özel Vera Hastanesi

Yenilenen Vera Hastanesi yeni yapısı, aktif, çalışkan ve güler yüzlü kadrosuyla sizlere aynı yerinde hizmet sunmaya devam ediyor.

Tıp Merkezi
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi

Cevizli Bağdat Cad. Orhanbey Apt. No:145 adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi

1983 yılında hizmete başlayan Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi; 36 Doktor, 34 Sağlık Personeli ve 66 İdari personel olmak üzere 136 kişi görev yapmakta olup, günlük ortalama 1200 hastaya bakılmaktadır.

Özel Kartal Derman Tıp Merkezi

Özel Kartal Derman Tıp Merkezi 1984 yılında kurulmuştur. 23 yıllık hizmetine aralıksız devam etmektedir.

Özel Yakacık Tıp Merkezi

1996 yılında Yakacıkta Yakacık Halk Polikliniği ismi ile faaliyete başlayan kuruluşumuz 2008 yılında yenilenen uzman hekim kadrosu ile Tıp Merkezi olarak faaliyetini sürdürmeye devam etmiştir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Merkezimiz ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi, Göz Hastalıkları Merkezi, modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Yakacık Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Yakacık Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İstanbul Anadolu yakasında Gebze Sultanbeyli gibi geniş bir bölgede Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Ve Çocuk Cerrahi branşında önemli bir sağlık merkezidir.

Diyaliz Merkezi
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi bölgesinin en modern ve kaliteli Özel Diyaliz Merkezi olarak yüksek nitelikli tetkik ve tedavi hizmetlerini sürdürmektedir.

Poliklinik
Özel Kurfalı Polikliniği

2000 yılında bölge halkının sağlık sorunlarına hizmet vermek amacıyla kurulmuş Özel Kurfalı Polikliniği, sizlerin güveni ile dürüst ve ilkeli hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni İstanbul Hastaneleri

Sante Poliklinik ve Laboratuvarı Ağustos 1997 tarihinden bugüne, tam teşekküllü biyokimya laboratuva...

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi olarak 2016 yılı şubat ayında hizmete açılan hastanemizde h...

Dentolya olarak güler yüzlü, kaliteli ve sürekli gelişmeyi hedefleyen, fonksiyonel, estetik ve tedav...

Özel Armutlu Can Tıp Merkezi 16 senedir Fatih Sultan Mahallesinde hizmet vermektedir...

Yorum ve Şikayetler
Halime Asula · 20 Ekim 2016

Özel Yakacık Tıp Merkezi
18.10.2016 tarihinde saat 21.00 da eşimi karın ağrısı şikayetiyle acile getirdik. Acil doktorun ilgisizliği, hastaya yak...

Gökçe Yüksel · 2 Nisan 2016

Özel Yakacık Tıp Merkezi
KBB doktorunuz *** yaşı olmasına rağmen hastaya yaklaşımın ne şekilde olması gerektiğini bilmiyor insanları azarlamak iç...

Nurcan Küçük Baydar · 27 Şubat 2016

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi
Randevu almak için kaç saattir uğraşıyorum bunun daha kolay yolu yokmu? Henüz alamadım...

Sevgi Menç · 1 Eylül 2015

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi
Bi randevu alicam burnumdan geldi bu ne biçim bi sistem. Allah rızası için bu sistemle kim ilgileniyosa biride onla ilgi...