Konya Selçuklu devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Selçuklu ilçesinde 24 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Konya İli Selçuklu İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi Konya Arastırma ve Uygulama Merkezi

Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi ise 6 Haziran 2003 tarihinden itibaren, Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağlı olarak hizmetini sürdürmektedir.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

2010 yılında açılan Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 934 yatak kapasitesine sahiptir.

Devlet Hastanesi
Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak Beyhekim Ünitesi adı altında kurulan birim 2009 yılında Konya Beyhekim Devlet Hastanesi olmuştur.

Konya Numune Hastanesi

Konya Numune Hastanesi, %90 doluluk oranıyla hizmet üretmekte olup, açık kalp ameliyatı dahil her türlü ameliyatın yapılabildiği, modern bir hastane hüviyetindedir.

Özel Hastane
Özel Büyükşehir Hastanesi

Özel Büyükşehir Belediye Hastanesi, deneyimli uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibiyle; doğru tanı, uygun tedavi, yeterli bilgi akışı, hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmek ve hizmette yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.

Özel Medicana Konya Hastanesi

Medicana Sağlık Grubu'nun 10'uncu halkası Medicana Konya ile insanımızın yanında, Anadolu'nun kalbindeyiz.

Özel Konya Farabi Hastanesi

Özel Konya Farabi Hastanesi, 103 hasta yatağıyla, 29 polikliniği, biri kardio vasküler cerrahi olmak üzere 4 adet üstün teknolojilerle donatılmış ameliyathanesi, yeni doğan yoğun bakım servisiyle hasta ve yakınlarına kendilerini iyi hissedecekleri bir ortam hazırlamıştır.

Özel Konya Selçuklu Hastanesi

1989 yılında hizmet hayatına başlayan Konya'nın en kıdemli özel hastanelerinden olan Özel Selçuklu Hastanesi kaliteli sağlık hizmeti sunma amacıyla hizmete başlamıştır ve tam kapasiteli bir sağlık merkezi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Özel Medova Hastanesi

Konya'nın Selçuklu ilçesinde bulunan hastanemiz, 3 hasta yatak katı, 2 poliklinik katı, 7 ameliyathanesi, yetişkin ve çocuk acil servisleri ile birlikte hizmet sunmaktadır.

Tıp Merkezi
Mevlana Üniversitesi Barış Caddesi Tıp Merkezi

Mevlana Üniversitesine bağlı Barış Caddesi Tıp Merkezi, Buhara Mahallesi Barış Caddesinde birçok farklı branşta tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Eylül Tıp Merkezi

Özel Eylül Tıp Merkezi olarak iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, genel tababet, göz hastalıkları branşlarında hizmet vermekteyiz.

Özel Binkonut Tıp Merkezi

1998 yılında Şifa Polikliniği ismi altında hizmete başlayan kuruluşumuz 2007 yılının ilk çeyreğinde ismini Özel Binkonut Tıp Merkezi olarak değiştirip kalitesinden ödün vermeyerek hizmetine devam etme kararı almıştır.

Özel Bosna Tıp Merkezi

2007 yılında kurulan Bosna Tıp Merkezi 4 uzmanlık branşı; dahiliye, kadın doğum, çocuk hastalıkları, genel cerrahi ve acil polikliniği ile hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Konya Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hasta odaklı modern ağız ve diş sağlığı hizmetlerini 50 standart ünitle hizmet vermektedir.

Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Selçuklu Belediyesi yanında bulunan ana binasında yeni yüzüyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi

Konyada 9 yıl boyunca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında Özlem Fizik Tedavi Merkezi adıyla hizmet vermiş olup şu an Dr Arazi Tıp Merkezi adıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde FTR uygulamaları uzman hekimlerin gözetiminde fizyoterapistler ve fizik tedavi konusunda eğitilmiş sağlık yüksek okulu mezunu sağlık elemanları tarafından yapılmaktadır.

Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

100 yataklı olarak dizayn edilen Konya Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 2011 Aralık ayından itibaren hasta kabulüne başlamıştır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Konya Göz Hastanesi

Uzman doktoru ve personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa sürede bölgesinde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.

Özel Dünyagöz Hastanesi Konya

Gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunan Dünyagöz Konya, modern atmosferiyle dikkat çekiyor.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Dr. Faruk Sükan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi; kadın ve çocuk sağlığı hastalıkları dallarında hizmet veren 382 yatak kapasiteli dal hastanesidir

Diyaliz Merkezi
Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi 50 yatak kapasitesi ile Yeni Sille Caddesinde hizmet sunmaktadır.

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi

2007 yılında Sağlık Bakanlığından ruhsatını alan Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Bağ Kur. SSK, Emekli sandığı ve diğer kurumlarla anlaşmalarını tamamlamıştır.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi

RTS Beyhekim 2002 yılında kurulmuştur. Hemodiyaliz ve periton diyalizi türlerinde diyaliz hizmeti vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Selçuklu Hastaneleri

Özel Eylül Tıp Merkezi olarak iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, genel tababet, göz has...

Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi; kadın ve çocuk sağlığı hastalıkları dallarında hizme...

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Selçuklu Belediyesi yanında bulunan ana binasında yeni yüzüyle hi...

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak Beyhekim Ünitesi adı altında kurulan birim 2009 y...

Yorum ve Şikayetler
Reyhan Erdem · 1 Mart 2017

Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Yatılı kaç gündür? Servisiniz varmı babam felç geçirdi ama özel fizik tedavi aldı bir ay şimdi size getirmek istiyoruz....

Caner Demir · 20 Kasım 2016

Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Bel fıtığı şikayetimden dolayı hastanede yattım hastaneden çıktıktan bir hafta sonra ağrılarım tekrar başladı....

Dursun Kırman · 7 Kasım 2015

Dr. Faruk Sükan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Şikayetçiyim neden diye sorarsanız kızım 24 sattır doğumda fakat doğru dürüst hiçbir haber alamıyorum ne gösteren var ne...

Hande Emiroğlu · 29 Ağustos 2015

Özel Medicana Konya Hastanesi
Medicana Konya Hastanesi hastane olmaktan ziyade kar amacı güden bir şirket gibi faaliyet göstermektedir. Endokrinoloji ...