Afyonkarahisar devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Afyonkarahisar ilinde toplam 26 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır. Aşağıda Afyonkarahisar merkezde bulunan hastaneler listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için lütfen alttaki ilçe isimlerine tıklayınız.

Afyonkarahisar İlçe Hastaneleri

Afyonkarahisar Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Üniversite Hastanesi
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi

Ali Çetinkaya Kampusünde hizmet vermekte olan hastanenin toplam klinik yatak sayısı 550, ve yoğun bakım yatak sayısı 76 Ameliyathane sayısı 15 olmuştur.

Devlet Hastanesi
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla model oluşturmayı hedeflemektedir

Özel Hastane
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi

Özel Park Hayat Afyon Hastanesi, 14.500m² kapalı alana ve 32'si yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 128 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Afyon Fuar Hastanesi

İlimizin en geniş mesire alanı olan Kültürpark ve Fuar Alanında bulunan Fuar Hastanesi tüm resmi kurumlar, Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur la anlaşmalıdır.

Tıp Merkezi
Özel Afyon Park Tıp Merkezi

Özel Park Tıp Merkezi İç Hastalıkları ve Çocuk Hastalıkları branşları ile şehir merkezinde stadyum karşısında Özel Park Hastanesinin kuruculuğunda hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Eski Devlet Hastanesi C Blok binasında hizmet vermektedir.

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 600 metrekare kapalı alanda tam teşekküllü bir poliklinik olarak hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Oruçoğlu FTR Merkezi

Özel Oruçoğlu Fizik Tedavi Rehabilitasyon Dal Merkezi, Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-kur mensubu emekli ve çalışanlara sevksiz fizik tedavi ve rehabilitasyon imkanı sunuyor.

Özel Korel Klinik FTR Merkezi

Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi bilimsellik, saygınlık ve güven esaslı hasta memnuniyetini amaç edinmiş, kişiye özgü tedavi seçenekleri sunan, modern bir sağlık tesisi durumunda.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi

1973 Yılında kurulan hastanemizi 1995 yılında Dünya Sağlık Örgütü ve UNICEF tarafından önerilen başarılı anne sütü uygulamaları nedeniyle bebek dostu hastane ünvanı almıştır.

Özel Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Özel Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi kadın doğum, çocuk, üroloji, ivf (tüpbebek), yenidoğan yoğunbakım, yoğunbakım alanlarında hizmet veren, alanlarıyla ilgili tüm cerrahi hizmetleri sunan bir dal hastanesidir.

Diyaliz Merkezi
Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezinde diyaliz hususunda; deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Özel Afyon Diyaliz Merkezi

Özel Afyon Diyaliz Merkezinde 40+2 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz Cihazı ve Fresenius marka Su Sistemi kullanmaktadır.

Poliklinik
Özel Umut Polikliniği

Alparslan Türkeş Bulvarı Türkiz Apt. No:18 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Afyonkarahisar Hastaneleri

İlimizin en geniş mesire alanı olan Kültürpark ve Fuar Alanında bulunan Fuar Hastanesi tüm resmi kur...

Özel Park Hayat Afyon Hastanesi, 14.500m² kapalı alana ve 32'si yoğun bakım yatağı olmak üzere topla...

Özel Park Tıp Merkezi İç Hastalıkları ve Çocuk Hastalıkları branşları ile şehir merkezinde stadyum k...

Yorum ve Şikayetler
Ummahan Çağlar Çukur · 24 Ocak 2018

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kanal yapılacak dişe direk dolgu yapıp acı çekmeme neden oldu burdabır dr üstelik tekrar gittiğimde aklına röntgen çekme...

TC Mehmet Selma Çatal · 6 Ekim 2017

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kayıt kabuldeki yetkililer, doktor seçme hakkını engeliyorlar. Çalışan bir doktoru çalışmıyor diye başka doktora yönlend...

TC Öznur Şen Hız · 22 Kasım 2016

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
telefonlarınız sürekli meşgul çalıyor......

Tc Halıl Çakir · 14 Kasım 2016

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Acil diye gittiğimiz 13/11/2016 saat 9da kızımın dişi çıkmak üzereydi yemek yiyemez oldu doktor çok ters birisiydi nerde...