Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Başvekil Cad. No:3 Çapa
Telefon:0 (212) 589-1592
41.01467428.933532

Kurum Hakkında

2010 yılı Ocak ayında Avrupa Yakası'nda hizmete giren Çapa Tomoçek Radyoloji ve Görüntüleme Merkezimiz, eğitimli, güler yüzlü çalışanları ve uzman kadrosu ile gelecek günlerde de, en üst düzey teknoloji ve üstün hizmet anlayışını birlikte yürütmeyi hedeflemektedir.

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Recep Köroğlu · 28 Mart 2016

Girişte ki iki tane görevli bayan arkadaşlar var. İnanın bence ya onları ayırın yada az dedikodu yapsınlar hastaneniz kurumsal bir yer dikkat edilmeli kesinlikle

Fatma Değirmenci · 23 Şubat 2012

Telefonda randevu ve fiyat sordum fakat telefonda fiyat verilemeyeceğini söylediler. Tabi kendilerince haklılar. Benim hastam yaşlı ve bir ufak çocuğum var oraya gidebilmem fiyat sormak için imkansız.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medilife Çapa Hastanesi

20 metre uzaklıkta

Millet Cad. No:125 Çapa Fatih

Redline Kardiyoloji Merkezi

50 metre uzaklıkta

Turgut Özal (Millet) Cad. No:113 Şehremini

Medicor Genel Cerrahi Merkezi

110 metre uzaklıkta

Deniz Abdal Mah. Camii Sok. No:23

Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

120 metre uzaklıkta

Millet Cad. Necip Asım Sok. No:26 Çapa

Çapa Hastanesi

160 metre uzaklıkta

Şehremini Mh. Necip Asım Sk. No:23 Çapa