Medical Park Fatih Hastanesi

Medical Park Fatih Hastanesi
Kurum Adı:Medical Park Fatih Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:İskenderpaşa Mah. Horhor Cad. No:4
Web Sitesi:www.medicalpark.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.01473528.952141

Kurum Hakkında

Medical Park Fatih Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Alanlarında uzman hekim ve hemşirelerin, hastaların sağlığı ve konforu için özenle hizmet sunduğu Medical Park Fatih Hastanesi, tam teşekküllü bir sağlık merkezidir.

Şehrin birçok noktasından kolayca ulaşılabilecek bir konumda bulunan Medical Park Fatih Hastanesi, bir yılda gerçekleştirdiği yaklaşık 6000 anjiyo, 1000 açık kalp ameliyatı, 1500 damar cerrahisi ameliyatı, 3000 göz ameliyatı olmak üzere toplam 17000 ameliyat ve girişim ile "tarihi yarımada" bölgesinde önemli bir referans merkezidir.

Medical Park Fatih Hastanesi, 6500 m² lik alan üzerinde, yaklaşık 500 kişilik deneyimli sağlık personeli ve 78 yatak kapasitesi ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunuyor.

Medical Park Fatih Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Medical Park Fatih Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Medical Park Fatih Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Medical Park Fatih Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Medical Park Fatih Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Medical Park Fatih Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatih Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Kıztaşı Cd. No.6 Fatih
Fatih Koç Diyaliz Merkezi
180 metre uzaklıkta
İskender Paşa Mah. Kıztaşı Cad. No:11
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi
390 metre uzaklıkta
Molla Hüsrev Mah. Atatürk Bulvarı No:56 Vefa
Global Dr. Göz Tıp Merkezi
640 metre uzaklıkta
Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5
Hospitadent Fatih Diş Hastanesi
670 metre uzaklıkta
Akdeniz Cad. No:28 Fatih
Ürorad Üroloji Merkezi
740 metre uzaklıkta
Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad. Emiralioğlu Apt. No:24 Kat:1-2
Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
810 metre uzaklıkta
Aksaray Mah. Adnan Adıvar Caddesi