Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi
Kurum Adı:Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Molla Şeref Mh. Fındıkzade Sk. No:3
Telefon:0 (212) 534-8686
41.01255428.940071

Kurum Hakkında

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi İstanbul-Fatih Fındıkzade mahallesinde hizmet vermektedir. Medipol, 1997 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde en ileri donanımlarıyla, tüm dallarda topluma hizmet vermektedir.

Tıbbi Bölümlerimiz
 • Cildiye
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastaliklari
 • Gögüs Hastaliklari
 • Genel Cerrahi Endoskopi Ünitesi
 • Dermatoloji
 • Dahiliye
 • Çocuk Hastaliklari
 • Üroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • KBB
 • Kardiyoloji
 • Kadin Hastaliklari Ve Dogum
 • Iç Hastaliklari

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esen Dereli · 14 Ocak 2018

Dr. Adem Akkaya'ya yüksek tansiyon hastalığımın tedavisinde bilgili, tedbirli ve yerinde kararlar alarak, rahatlamamı sağlaması nedeniyle teşekkür etmek isterim. Mesleki bilgisinin, derin ve geniş olduğundan, her zaman emin olmuşumdur zaten. İç hastalıkları konusunda, tüm Fındıkzade Medipol Hastanesi'nin yükünü, tek başına karşılaması ise, ayrı bir övgüye değer konu...

Mehmet Yaşar · 29 Eylül 2017

Uzmn.dr *** *** Medipol hastalarına davranışınızla ekmeğini yediğin hastaneye zarar veriyorsunuz, hasta ve refaketçilere karşı lütfen saygılı olun. Medipol büyük bir kurumdur bu yazımı dikkate alır umarım.

Filiz Tuncer · 24 Kasım 2014

Serum taktılar kolumu mahvettiler elimi ve kolumu hareket ettiremiyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi

180 metre uzaklıkta

Kızılelma Cad. No:16/1 Fındıkzade

Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği

320 metre uzaklıkta

Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sok. No:11 Aksaray

Akademi Gastroenteroloji Merkezi

440 metre uzaklıkta

Hasan Halife Mah. Akdeniz Cad. No:113 D:7-8

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

450 metre uzaklıkta

Millet Caddesi Aksaray / Fatih

Universal Aksaray Vatan Hastanesi

500 metre uzaklıkta

Adnan Menderes Bulvarı No:19 Aksaray