Denizli Merkezefendi devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Merkezefendi ilçesinde 21 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Denizli İli Merkezefendi İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Servergazi Devlet Hastanesi

1 Ağustos 2005 tarihinde daha önce şehir merkezindeki binasında olan Pamukkale Devlet Hastanesi tüm personeliyle buraya taşınarak hizmet vermeye başladı. 20 Eylül 2005 tarihinde ismi Denizli Servergazi Devlet Hastanesi olarak değiştirildi.

Denizli Devlet Hastanesi

43 ayrı uzmanlık dalında 240 hekimiyle Denizli Devlet Hastanesi, kaliteli ve geniş hizmet yelpazesiyle Denizli ve Bölge insanının sağlığı için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Özel Hastane
Özel Odak Hastanesi

Özel Odak Tıp Cerrahi Merkezi, Odak Hastanesi olarak yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Denizli Sağlık Hastanesi

Özel Denizli Sağlık Hastanesi olarak son teknoloji ekipmanlarımız, alanında uzman hekim ve sağlık ekibimizle 30.000 m2lik alanda uluslararası standartlarda hizmet sunuyoruz.

Özel Mediklinik Hastanesi

Eski Denizli Özel Şifa Hastanesi yeni adı Mediklinik Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Ege Hastanesi

Hastanemiz, yaklaşık 7000 m2 alan içerisinde 121 yatak kapasitesi ile Denizli ilinde kamu hastanelerinden sonra en fazla yatak kapasitesine sahip hastanedir.

Özel Denizli Tekden Hastanesi

2003 Kasım ayında faaliyete geçen Özel Denizli Tekden Hastanesi dünya standartlarında A'dan Z'ye sağlık hizmeti sunmak üzere kurulmuştur.

Özel Denipol Hastanesi

Alanında uzman çalışanları, insan odaklı üstün hizmet anlayışı ve disiplinli çalışmayı bir araya getiren Özel Denipol Hastanesinde kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

Tıp Merkezi
Özel Beymer Tıp Merkezi

Özel Beymer Tıp Merkezi 3020 m2 kapalı alanı olan yedi katlı binasında A tipi tıp merkezi ruhsatı ile butik gün hastanesi konseptinde hizmet vermektedir.

Özel Gülhan Tıp Merkezi

Özel Gülhan Tıp Merkezi Denizli'nin ilk ayakta teşhis ve tedavi kurumu olarak 2002 yılında kurulmuştur.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Denizli Ağız ve Diş Hastanesi olarak son teknoloji donanımlı, 51 ünit ve 5 hasta yatağı, ameliyathanesi ile modern yeni hizmet binasında faaliyet göstermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Fizyorad, elektro terapi, rehabilitasyon ve çocuk rehabilitasyon olarak özel katlar halinde, alanında uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler ve tecrübeli hemşireleriyle hizmet sunmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Gözmer Göz Merkezi

Özel Gözmer Göz Merkezi Doktorlar Caddesi üzerinde SGK anlaşmalı olarak hizmet vermektedir.

Özel Gözakademi Hastanesi

Özel Gözakademi Hastanesi, hastalarına 1800 m2 kapalı alanlı modern mimarisiyle, bölgemizde, tüm tetkik ve tedaviler ile ameliyatların yapıldığı huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Özel Yaylalı Göz Hastanesi

Göz Hastalıkları üzerine teknoloji ile donanımlı hastanemiz 2008 tarihinde hastane olmuş Denizli halkına hizmete devam etmiştir.

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi

Denizli'de göz üzerine uzmanlaşmış ilk göz merkezi olma özelliğini taşıyan Vizyon Göz Merkezi: 6 katlı modern binasında uzman hekimleri ile hizmet vermektedir.

Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi

Hızla gelişen sağlık sektöründe yeni bir vizyon ve anlayışla hizmetinizde olan Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi Denizli’de her zaman yanınızdadır.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel İdol KBB Tıp Merkezi

İdol KBB Cerrahi Dal Merkezi; uzun yıllardır Denizli halkına hizmet veren uzman doktorlar tarafından kurulmuş ve 2013 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz hizmeti uzman doktor kontrolünde, tamamı sertifikalı hemşirelerimiz ve uzman personelimizle verilmektedir.

Özel Denizli Diyaliz Merkezi

Denizli Diyaliz Merkezi olarak diyaliz, hemodiyaliz hizmetlerini uzman ekibimizle kaliteden ödün vermeden tüm kurum hastalarından hiç bir ücret talep etmeden sunmaktayız.

Poliklinik
Özel Can Sağlık Polikliniği

Özel Can Sağlık Polikliniği, 07 Temmuz 1997 yılında hizmete açılmıştır. Yaklaşık 120 metrekarelik bir mekanda iken, bugün 350 metrekarelik yeni yerimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Merkezefendi Hastaneleri

Alanında uzman çalışanları, insan odaklı üstün hizmet anlayışı ve disiplinli çalışmayı bir araya get...

Eski Denizli Özel Şifa Hastanesi yeni adı Mediklinik Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedi...

Özel Denizli Sağlık Hastanesi olarak son teknoloji ekipmanlarımız, alanında uzman hekim ve sağlık ek...

Yorum ve Şikayetler
Mustafa Ali Şamaoğlu · 27 Şubat 2020

Özel İdol KBB Tıp Merkezi
Doktor Ahmet beyden Allah razı olsun başka doktorun ameliyat dediğini ilaçla kısa sürede geçirdi. Yanlışlıkla bir yıldız...

Pınar Y. Kocaoğlu · 6 Temmuz 2018

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Tedavi süresinde fiyatlar değişti deyip fiyatları yükseltmekle hastaları zor durumda bırakan bir kurum. PRP için üç sean...

Mustafa Nursel Bayram · 14 Mart 2018

Özel Ege Hastanesi
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ne demiş.. Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz. Başta Özel Ege Hastanesi olmak üzere sağlık s...

Filiz Kasar · 19 Mayıs 2017

Özel Nörobilim Tıp Merkezi
Eşimin parmağında tendon kopugu olduğu halde 2 defa ayrı ayrı 1 ay tedavi uyguladılar boş yere para alıyorlar...