Antalya Muratpaşa devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Muratpaşa ilçesinde 33 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Antalya İli Muratpaşa İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Günün ve geleceğin koşullarına uygun olarak, modern tıp hizmetinin verilebileceği, çevre yolları ve ulaşım kolaylığını da içerecek şekildeki geniş kapsamlı bir hasta konforunun düşünüldüğü, modern hastane mimarisinin örneklerinden biri sayılabilecek binas

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi 560 ruhsatlı, toplam 659 fiili yataklı ve 102 uzman poliklinik odasıyla görev yapan Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük sağlık kuruluşlarından biridir.

Özel Hastane
Özel Opera Yaşam Hastanesi

Acil Servis ve tüm polikliniklerimizin üstün teknoloji ile donatıldığı Opera Yaşam Hastanesi hekim kadrosu, personel ve teknolojik donanımı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Özel Antalya Yaşam Hastanesi

Özel Antalya Yaşam Hastanesi ilkeli ve çağdaş bir anlayışla sağlık hizmetlerini en üst düzeyde vermeye devam edecektir.

Özel Antalya Anadolu Hastanesi

Özel sağlık hizmetlerinde, Antalya'daki bir çok ilki ve teki bünyesinde barındıran, Antalya'nın ilk en geniş kapasiteli özel hastanesi 17 Mayıs 2005 tarihinde hizmete girmiştir.

Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi

En ileri teknolojilerle ve en modern cihazlarla donatılan 250 yatak kapasiteli ASV Yaşam Hastanesinde tüm branşlarda her tür tıbbi tanı ve tedavi üniteleri yer almaktadır.

Özel Medstar Antalya Hastanesi

2009 yılında hizmete açılan Medstar Antalya Hastanesi; tecrübe, birikim ve güveni, ileri teknolojik donanım ile birleştirerek 124 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Medical Park Antalya Hastanesi

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi lokomotifliği ile Antalya'nın 'Sağlık Turizmi'nde de dünyanın önemli merkezlerinden biri olması, Medical Park kalitesinin tüm dünya insanlarına ulaştırılması hedefleniyor.

Özel Lara Anadolu Hastanesi

Lara Anadolu Hastanesi 2015 yılında, Özel Anadolu Hastaneleri’nin 7. Halkası olarak hizmete girmiştir.

Özel Medstar Topçular Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi yenilenen modern mimarisi, geniş kullanım alanı ile 35 hasta yatağı ile hizmet vermektedir.

Özel Likya Hastanesi

Özel Antalya Likya Hastanesinde, 19 branşta 27 poliklinik odamızın yanı sıra, Fizik Tedavi Merkezi, Estetik ve Plastik Cerrahi Ünitesi gibi teşhis ve tedavi üniteleri de yer almaktadır.

Tıp Merkezi
Özel Mediface Tıp Merkezi

Genişleyen uzman kadrosuyla gücüne güç katan Mediface, deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet veriyor.

Özel Antalya Tıp Merkezi

Özel Antalya Tıp Merkezi hasta ve hasta yakınlarına, çağdaş, güvenilir, özenli, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanıma sahip imkanlar aracılığıyla sunmaktadır.

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi, Lara Terracity AVM'nin karşısında bulunan binasında gastroenteroloji konusunda deneyimli uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Özel Radon Tıp Merkezi

Türkiye'nin en geniş spetrumlu tanı ve tedavi merkezinde çağdaş teknoloji ve dallarında söz sahibi hekimler ile geleceği şimdiden yakaladık.

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi olarak kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak daha geniş kitlelere ulaşmak hedefimizdir.

Özel Memorial Lara Tıp Merkezi

Memorial Antalya Hastanesi'nin uydu kliniği olan Memorial Lara Tıp Merkezi, uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli ile sağlık sorunlarına hızlı, etkili ve kalıcı çözümler üretecek şekilde düzenlendi.

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi 1999 yılında faliyetlerine başlamıştır. 800m2 alanda hizmet vermektedir.

Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi

Özel Antalya Çallı Meydan Tıp Merkezi olarak misyonumuz Türkiye koşullarını ve Antalya'nın ihtiyaçlarını dikkate alarak sağlık alanında kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Afyondan sonra şimdi de Antalyada tam teşkilatlı donanımlarıyla hizmet vermektedir.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1996 yılından itibaren hizmet veren Antalyanın önemli merkezlerinden biri olan kliniğimiz yeni binasında Perla adıyla hizmetiniztedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizikalya Tıp Merkezi

izikalya Tıp Merkezi şık ve çağdaş yeni mekanında, modern ekipmanları ile sağlık gereksinimi bulunan insanlara katkı sağlamaya devam etmektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Orbit Tıp Merkezi

2014 yılında Etiler Mahallesinde yeni ve müstakil binasında hizmete başlayan Özel Orbit Tıp Merkezi göz hastalıklarının yanı sıra Diş Hekimliği ve ilerleyen sürede KBB Hastalıkları gibi yeni bölümlerle de hizmetine devam edecektir.

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi

Özel Antalya Kaya Göz Merkezi teknik donanımı ve fiziki şartlarını geliştirerek, Lara Dedeman bölgesinde göz hastalıkları ve tedavisi konusunda tecrübeli uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Jinefem Tıp Merkezi

Jinefem Tıp Merkezi 2009 yılından itibaren yeni binasında Antalya'nın tek Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olmakla gurur duymaktadır.

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Özel Vitale Hastanesi modern mimarisini en ileri tıp teknolojisi ile birleştiren, tam teşekküllü son sistem iki ameliyathanesi ve uzman kadrosuyla örnek olarak gösterilecek bir hastanedir.

Çocuk Hastanesi
Özel Antalya Çocuk Tıp Merkezi

1998 yılından beri Akdeniz'de tek çocuk sağlığı hizmetini veren Özel Antalya Çocuk Tıp Merkezi, kaliteyi ve güveni her zaman ilke edinmiş, uzman kadrosu ve güleryüzlü personeliyle hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi tedavisi verilmektedir.

Olbia Diyaliz Merkezi

Konusunda uzman hekimlerce temelleri 2000 yılında atılan Olbia Diyaliz Merkezi haftanın 6 günü sabah, öğle ve akşam seansları olmak üzere diyaliz hizmeti vermektedir.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi, 1989 yılından beri Antalya'ya tatile gelen diyaliz hastalarının tercihi olmuştur.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Antalya Patoloji Merkezi

2002 Temmuz ayında Şeker Patoloji, 2005 temmuz ayından itibaren Can Patoloji ile birleşen Özel Antalya Patoloji Merkezi olarak amacımız raporumuzda ilgili tüm parametreleri kullanarak, klinisyene biopsi ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi, en doğru şekilde vermektir.

Tüp Bebek Merkezi
Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi

Gelecek Tüp Bebek Merkezi, Antalya. Merkezimiz 1000 kapalı bir alan üzerinde kurulmuştur. Misyonu, hastalarımıza tedavi süresi boyunca evrensel anlamda hizmet vermektir.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Hiperox, Akdeniz bölgesinde özel ayak sağlığı ve zor yara hiperbarik oksijen tedavi merkezidir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Muratpaşa Hastaneleri

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi olarak kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında uzman kadrosu...

Özel Antalya Çallı Meydan Tıp Merkezi olarak misyonumuz Türkiye koşullarını ve Antalya'nın ihtiyaçla...

1996 yılından itibaren hizmet veren Antalyanın önemli merkezlerinden biri olan kliniğimiz yeni binas...

Yorum ve Şikayetler
Idris şimşek · 4 Nisan 2021

Özel Opera Yaşam Hastanesi
Tedavi sürecim boyunca iyileşmemin baş mimarı Dr. Hatice Kayıkcıoğlu'na hemşireler Hatice Yargıcı, Bilge Teksöz, Çiğdem ...

Mahmut Adem · 15 Şubat 2021

Özel Antalya Yaşam Hastanesi
Antalya Yaşam Hastanesine gittiğimde, gördüğüm ilgi, düzen, hijyen ve tedavi süreçlerinden çok memnun kaldım teşekkür ed...

Levent Şahin · 22 Nisan 2020

Özel Fizikalya Tıp Merkezi
Dr Levent Şahin beye muayeneye gittiğimde başlangıçta mutsuzdum çok uzun yıllardır çektiğim ağrılar hiç geçmeyecek sanıy...

Kemal Bal · 27 Mart 2020

Özel Antalya Yaşam Hastanesi
Bu gün aniden rahatsızlandım (27/03/2020 günü) 65 yaş üstüyüm. Aradığım tüm telefonlardan 112 dıdıt sesinden başka cevap...