Özel Antalya Patoloji Merkezi

Özel Antalya Patoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Antalya Patoloji Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:100. Yıl Bulvarı Ersazak Apt. No:86/4-5
Telefon:0 (242) 237-8820
36.90698430.649347

Kurum Hakkında

1996 Yılı Ağustos ayında kurulmuştur. 2002 Temmuz ayında Şeker Patoloji, 2005 temmuz ayından itibaren Can Patoloji ile birleşerek 5 uzman doktor birlikte çalışmaya başlamıştır. Patoloji uzmanı doktorlarımız; Esin Özel, Sevim Öztekin, Vehbi Şeker, Mustafa Tunç.

Amacımız; raporumuzda ilgili tüm parametreleri kullanarak, klinisyene biopsi ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi, en doğru şekilde vermektir. Bu amaçla, frozen incelemesi, sıvı bazlı smear ve sıvı bazlı sitoloji, histokimya ve immünhistokimya gibi tüm ileri teknolojik çalışmalar bünyemizde yapılmaktadır.

Tüm vakalar en az iki uzman doktor kontrolünden sonra ve histokimyasal incelemeler yapıldıktan sonra raporlanmaktadır. Gerekli olduğunda immünohistokimyasa gibi ileri tetkikler önerilmekte ve çalışılmaktadır. Nadir çok komplike vakalarda, Türkiye’de o konuda uzman patologların görüşüne başvurmak üzere konsültasyona gönderilmektedir.

Sitogenetik, moleküler genetik, moleküler sitogenetik çalışmalar ve moleküler mikrobiyolojik çalışmalar (HPV DNA gibi) gerekli olduğunda, anlaşmalı olduğumuz merkezlere numuneleri yollayarak çalıştırmaktayız.

Özel Antalya Patoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antalya Patoloji Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Antalya Patoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Antalya Patoloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Antalya Patoloji Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Antalya Patoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

960 metre uzaklıkta

Ahatlı Mh. 75.Yıl Cad. No:148

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Dumlupınar Blv. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

Terapi Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Fabrikalar Mh.3024 Sk.No:13

Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Kanal Mh. Halide Edip Cad. No:7

Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Kanal Mah. Halide Edip Caddesi No : 7

Kepez Tıp Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Kanal Mah. Halide Edip Cad. No:9