Özel Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Yavuz Selim Mah. 26/1 Sok. No:29 Bağcılar
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03730328.852295

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

2013 yılının Eylül ayında faaliyete geçen Avrupa Göz Bağcılar Merkezi göz sağlığı alanında, "Hizmetin en kutsalı insana verilenidir." anlayışıyla ilerlemektedir. Merkezimiz; modern binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 10000 hastaya muayene, 800 hastaya da ameliyat kapasitesine sahiptir.

Özel Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Feriha Turkan · 21 Şubat 2016

Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi çalışanlarına güler yüzlü hizmetleri ve işlemleri süratle neticelendirmelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sevgili doktorum Selin Tuğtan'a ilgi ve alakalarından ve başarılı tedavisinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca Avrupagöz yöneticilerini de kutluyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Bağcılar Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitalist Hastanesi

390 metre uzaklıkta

Yavuzselim Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 26/A

Dünyagöz Hastanesi Bağcılar

440 metre uzaklıkta

İnönü Mh. Hoca Ahmed Yesevi Cd. No:13

Yeni İklim Hastanesi

480 metre uzaklıkta

Sancaktepe Mah. 892. Sk. No:5 Bağcılar

Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

650 metre uzaklıkta

İnönü Mahallesi 28/1 Sokak No:1 Bağcılar

Yunus Emre Tıp Merkezi

940 metre uzaklıkta

Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1