Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Reşatbey Mah. Cumhuriyet Cad. No:31
Telefon:0 (322) 458-5800
Web Sitesi:www.canhastane.comHata Bildir
36.99574835.329330

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1990 yılında hizmete girmiştir. O yıllarda özel hastaneler ülkemizde sınırlı miktarda bulunmakta olup devlet hastanelerimizde yetersiz hizmet vermekteydi. Hastanemiz tüm cerrahi alanlarda hizmet vermekle birlikte kurucularının branşlarından dolayı kadın hastalıkları ve doğum bölümünde öne çıkmıştır.

Yıllardır bölgede hizmet veren hastanemiz uyguladığı uygun fiyat politikası ile dar gelirli vatandaşlarımızın bile özel hastanelerle tanışmasını ve hizmet almasını sağlamıştır.

Özel hastanecilik sürecinde bir kilometre taşı olan hastanemizde binlerce hasta sağlığına kavuşmuş, bir o kadar da hayata merhaba diyen bebeklerimizde olmuştur. Hastaları sağlıklarına kavuştururken sağlık personeli eğitimini de sağlayan hastanemizde yetişen personeller halen devlet hastaneleri de dahil olmak üzere tüm özel ve resmi kurumlarda hizmet vermeye devam etmektedir

Adana da özel hastaneler arasında ilk bebek dostu ünvanı kazanan hastanemiz, güven tecrübe ve dürüstlükle hizmetlerine tıptaki gelişmeleride ekleyerek devam etmektedir

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi
350 metre uzaklıkta
Reşatbey Mah. Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A
Dünyagöz Hastanesi Adana
430 metre uzaklıkta
Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A
Adana Hastanesi
440 metre uzaklıkta
Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Çarşısı No:23
Adana Kardiyoloji Merkezi
480 metre uzaklıkta
Büyükşehir Belediyesi Karşısı Adana Ticaret Borsası Sokağı Muhteşem İş
Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları ve Sağlığı Dal Merkezi
880 metre uzaklıkta
Cemalpaşa Mh. Gazipaşa Blv. Gen Plaza N:45 K:5
Galleria KBB Tıp Merkezi
980 metre uzaklıkta
Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İş Merkezi No:14/C