Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Reşatbey Mah. Cumhuriyet Cad. No:31
Telefon:0 (322) 458-5800
36.99574835.329330

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1990 yılında hizmete girmiştir. O yıllarda özel hastaneler ülkemizde sınırlı miktarda bulunmakta olup devlet hastanelerimizde yetersiz hizmet vermekteydi. Hastanemiz tüm cerrahi alanlarda hizmet vermekle birlikte kurucularının branşlarından dolayı kadın hastalıkları ve doğum bölümünde öne çıkmıştır.

Yıllardır bölgede hizmet veren hastanemiz uyguladığı uygun fiyat politikası ile dar gelirli vatandaşlarımızın bile özel hastanelerle tanışmasını ve hizmet almasını sağlamıştır.

Özel hastanecilik sürecinde bir kilometre taşı olan hastanemizde binlerce hasta sağlığına kavuşmuş, bir o kadar da hayata merhaba diyen bebeklerimizde olmuştur. Hastaları sağlıklarına kavuştururken sağlık personeli eğitimini de sağlayan hastanemizde yetişen personeller halen devlet hastaneleri de dahil olmak üzere tüm özel ve resmi kurumlarda hizmet vermeye devam etmektedir

Adana da özel hastaneler arasında ilk bebek dostu ünvanı kazanan hastanemiz, güven tecrübe ve dürüstlükle hizmetlerine tıptaki gelişmeleride ekleyerek devam etmektedir

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sistem Tıp Merkezi

330 metre uzaklıkta

Cemalpaşa Mah. 63007 Sok. No:25/H

Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi

350 metre uzaklıkta

Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A

Dünyagöz Hastanesi Adana

430 metre uzaklıkta

Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A

Adana Hastanesi

440 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Çarşısı No:23

Adana Kardiyoloji Merkezi

480 metre uzaklıkta

Büyükşehir Belediyesi Karşısı Adana Ticaret Borsası Sokağı Muhteşem İş

Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları ve Sağlığı Dal Merkezi

880 metre uzaklıkta

Cemalpaşa Mh. Gazipaşa Blv. Gen Plaza N:45 K:5