Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1
Telefon:0 (332) 351-8686
37.87753932.492580

Kurum Hakkında

Dr Arazi Tıp Merkezi, daha önce kentimizde dokuz yıl boyunca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında "Özlem Fizik Tedavi Merkezi" adıyla hizmet vermiştir. Merkez, 2013 yılında halkımıza daha iyi hizmet vermek üzere kendi binasına geçme kararı almıştır. 1850 metrekare ve tamamen sağlık hizmeti sunmak üzere yapılmış yeni modern binasına ise Ağustos 2015 de taşınmış ve ismi de "Dr Arazi Tıp Merkezi" olarak değiştirilmiştir.

Merkezimizde Ortopedi ve Travmatoloji ile Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon konularında, alanında uzman ve deneyimli hekim ve fizyoterapist kadromuzla halkımıza en güncel tedavi ve rehabilitasyon uygulanmalarının sunulması hedeflenmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Göz Merkezi

150 metre uzaklıkta

Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6

Konya Hospital

180 metre uzaklıkta

Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95

Konya Selçuklu Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Hastane Cad. No:28 Selçuklu

Büyükşehir Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Hastane Cad. İktap Sok. No:4

Konya Huzur Diyaliz Merkezi

710 metre uzaklıkta

Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

790 metre uzaklıkta

İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28