Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Güneşli Mah. Kirazlı Cad. No:36/B
Telefon:0 (212) 474-2020
41.03284228.830151

Kurum Hakkında

2007 yılında açılan merkezimiz, 2009 yılında yeni binasına taşınmıştır. Genel olarak amacımız; hastalarımızın ve tüm çalışanlarımızın bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle destekleyerek, iyileştirme süreçlerinde etkin kılmaktır.

Merkezimizde 7 gün 24 saat Acil muayene ve müdahale yapılmaktadır. Ayrıca tüm biyokimya, hormon, tümör markerleri, mikrobiyoloji-seroloji, hemotoloji tetkikleri yapılmaktadır. Röntgen, Ultrasonografi ve Endoskopi ünitelerimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Algoloji

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kazım Karaman · 14 Ekim 2016

11.10.2016 tarihinde kolonoskopi için bilği ve radevu için aradım, yalnız muayne artı parça alınırsa patoloji parası 60tl ücret, tamamen uytulup hiçbir şey hisetmeyeceğimi söylediler. 14.10.2016 tarhine kolonoskopi için gitiğimde hiç bayltmadan canımı yaka yaka yarım bırakmalarını söylediğim halde devam ettiler birde tuttular patoloji için 120 tl aldılar. inanınki başka yere 400 tl verseydimde bu kadar canım yanmasa idi. birde insan kandırıyorlar. yok ücret almıyorlarmış, yok bayıyorlarmış tamamen yalan.

Hülya Karataş Aşcı · 28 Mayıs 2015

Güzel ilgi

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kaş Tıp Merkezi

410 metre uzaklıkta

Güneşli Mah. Üsküp Cad. No:48

Medicine Hospital Hastanesi

780 metre uzaklıkta

Barboros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:19

Güneşli Erdem Hastanesi

900 metre uzaklıkta

Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74

Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi

900 metre uzaklıkta

Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli

Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1

Yunus Emre Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1