Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Güneşli Mah. Kirazlı Cad. No:36/B
Web Sitesi:www.avrupacerrahimerkezi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03284228.830151

Kurum Hakkında

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

2007 yılında açılan merkezimiz, 2009 yılında yeni binasına taşınmıştır. Genel olarak amacımız; hastalarımızın ve tüm çalışanlarımızın bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle destekleyerek, iyileştirme süreçlerinde etkin kılmaktır.

Merkezimizde 7 gün 24 saat Acil muayene ve müdahale yapılmaktadır. Ayrıca tüm biyokimya, hormon, tümör markerleri, mikrobiyoloji-seroloji, hemotoloji tetkikleri yapılmaktadır. Röntgen, Ultrasonografi ve Endoskopi ünitelerimiz mevcuttur.

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kazım Karaman
11.10.2016 tarihinde kolonoskopi için bilği ve randevu için aradım, yalnız muayne artı parça alınırsa patoloji parası 60tl ücret, tamamen uytulup hiçbir şey hisetmeyeceğimi söylediler. 14.10.2016 tarhine kolonoskopi için gitiğimde hiç bayltmadan canımı yaka yaka yarım bırakmalarını söylediğim halde devam ettiler birde tuttular patoloji için 120 tl aldılar. İnanınki başka yere 400 tl verseydimde bu kadar canım yanmasa idi. Birde insan kandırıyorlar. Yok ücret almıyorlarmış, yok bayıyorlarmış tamamen yalan.
Hülya Karataş Aşcı
★★★★★
Güzel ilgi

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kaş Tıp Merkezi
410 metre uzaklıkta
Güneşli Mah. Üsküp Cad. No:48
Medicine Hospital Hastanesi
780 metre uzaklıkta
Barboros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:149 Güneşli
Güneşli Erdem Hastanesi
900 metre uzaklıkta
Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74
Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi
900 metre uzaklıkta
Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli
Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1
Yunus Emre Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1