Özel Jinefem Tıp Merkezi

Özel Jinefem Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Jinefem Tıp Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Şirinyalı Mah. Sinanoğlu Cd. No:88 B Blok
Telefon:0 (242) 317-0066
36.85991430.745656

Kurum Hakkında

Jinefemin hikayesinde her şeyi başlatan faktör, bilinçli tercih ve kaliteli hizmettir. Çünkü Jinefem, kadın sağlığı alanında doğru, güvenilir ve sonuç odaklı olmayı hedefleyen bir kurumdur.

Hikayenin ana mimari olan kurucu doktorlar, uzun yıllar Antalya'da farklı hastanelerde çalışmış ve Antalya halkına daha farklı bir şekilde hizmet vermek amacı ile 2004 yılında Jinefem'i kurmuşlardır. Buradaki ana amaç beraber çalışırken "İdeal Kadın Sağlığı Kliniği" üzerine birlikte düşünerek, kazanılan deneyimlerin hastalara aracısız aktarılmasıdır.

İlk adreslerinde hizmet verdikten sonra, 2009 yılında doktor kadrosunun genişletilmesi kararı alınarak şimdiki binaya taşınılmıştır. 2009 yılı haziran ayından itibaren Jinefem Tıp Merkezi olarak yeni binasında hizmet vermektedir.

Bizim için doğum, hayatın en mucizelerinden biridir. Böyle bir mucizeye şahit olmak için çalıştığımız kurumumuz, Antalya'nın tek Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olmakla gurur duymaktadır.. .

Özel Jinefem Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Jinefem Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Jinefem Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Jinefem Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Jinefem Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Jinefem Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medical Park Antalya Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara

Memorial Lara Tıp Merkezi

620 metre uzaklıkta

Şirinyalı Mh. İsmet Gökşen Cd. No:76

Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi

720 metre uzaklıkta

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:70/1

Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Fener Mah. 1988 Sokak No:3

Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.3 km. uzaklıkta

Fener Mh. Lara Cd. 1964 Sk. No:7

Antalya Yaşam Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Şirinyalı Mh. 1487 Sk. No:4