Özel Kayseri Anakalp Hastanesi

Özel Kayseri Anakalp Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kayseri Anakalp Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Gevher Nesibe Mh.Salih Avgunpaşa Cd. No:31
Web Sitesi:www.anakalp.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.72700135.479859

Kurum Hakkında

Özel Kayseri Anakalp Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Anakalp Kalp Hastanesi 20 Eylül 2007 tarihinde kalp ve damar hastalıklarının tedavisi hususunda hizmet vermeye başlamıştır. İlkelerimizin başında, hasta memnuniyeti ve etik kurallara uygunluk yer alır. Kurumumuzda, 2 ameliyathane, koroner yoğun bakım, kalp ve damar cerrahisi yoğun bakım, biyokimya laboratuar, yoğun bakım, acil servis üniteleri, poliklinikleri kalp damar cerrahisi ve kardiyoloji poliklinikleri bulunmaktadır. Hastanemiz klasik hastane ortamının ötesinde kendinizi özel ve keyifli hissedebileceğiniz uluslar arası standartlarda bir kalp hastanesidir.

Hastanemiz odalarında merkezi ve soğutma ve ısıtma sistemi, yatak başı tıbbi gaz ve vakum pendantları, hemşire çağrı sistemi, hastanın maksimum rahatı için pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı özel karyola yatak, telefon, duş ve wc'nin bulunduğu modern banyo olanaklarıyla beş yıldızlı otel konforu sunulmaktadır.

Kalp damar cerrahisinde günde ortalama 5 kalp ve damar ameliyatı yapılmaktadır. Rutin koroner by-pass hastalarının yanında, özellikle kalp yetmezliği olan hastalar, kalp kapak hastaları, aort cerrahisi, periferik cerrahi müdahaleler (karotis ve femoral arterler) ve kapak hastalığı ile beraber olan atrial fibrilasyonlu olguların ameliyatı esnasında ablasyon tedavileri tecrübeli uzman cerrahlarımız tarafından uygulanmaktadır. Hastalar ameliyat sonrası, tam teşekküllü post-op yoğun bakımda izlenmektedir.

Kalp hastalığı doğası gereği her an acil durumlar gelişebilmektedir. Hastanemizde 24 saat bir kardiyolog ve kalp damar cerrahı nöbet tutmaktadır. Akut miyokard infarktüsü geçiren hastalar en hızlı şekilde angio laboratuvarına alınıp primer PTCA (balon/stent) işlemi 24 saat yapılabilmektedir. Yataklı tedavi katlarında her an kolayca ulaşabileceğiniz sağlık personelimiz sürekli servis katlarında 24 saat hizmet vermektedir.

Kardiyoloji bölümünde kullanılan EKG, EKO, Eforlu EKG, Tansiyon Holter, Ritm Holter, dünya standartlarındaki son teknoloji cihazlardır.

Özel Kayseri Anakalp Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kayseri Anakalp Hastanesi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ibrahim Çetin
Ibrahim Çetin · 16 Şubat 2016

İbrahim Çetin ben kalp krizi geçirdim Ana Kalp Hastanesine geldim tahlil yaptı beni fakülteye sevk etti biz yapamayız dediler. Acaba neden önce de kap avur kapağım degişti. Fakültede anjio oldum 2 sonra çıkardılar, tam yetenekli hastane deniyor cevap istiyorum. 0 5392557755

Kemal Karataşan
Kemal Karataşan · 31 Ağustos 2015

Opr.Dr.Hasan Mercan'a ekibine ve bütün çalışanlara üstün hizmetlerinden dolayı. dört damarım degiştikten sonra eski sağlıgıma kavuşturdukları için hepsinede teşekkür ederim. Allah hepsinden razı olsun.. 29.4.2015

Ediz Goral
Ediz Goral · 21 Ocak 2013

Mükemmellik profesyonellik sonuç odaklılık kısaca Anakalp...

Şenol Toker
Şenol Toker · 4 Ocak 2013

Kayseri için büyük bir nimet olan böyle bir hastane ve ekip için Allah kolaylık versin ve uzun yıllar insanlar için tedavilerinde başarılarının daim olmasını temenni ederim.

Özel Kayseri Anakalp Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kayseri Anakalp Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kayseri Anakalp Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Hastane Cad. No:78
System Hospital
120 metre uzaklıkta
Gevher Nesibe Mh. Gök Geçidi No:15
Memorial Kayseri Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. Temizel Sok. No:13
RTS Almet Diyaliz Merkezi
220 metre uzaklıkta
Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:15
Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi
230 metre uzaklıkta
Atatürk Cad. No:62
Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
280 metre uzaklıkta
Atatürk Bulv. Hastane Caddesi No:44
Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi
300 metre uzaklıkta
Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:10