Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A
Telefon:0 (332) 238-4243
37.88348532.489607

Kurum Hakkında

2007 yılında Sağlık Bakanlığından ruhsatını alan diyaliz merkezimiz Bağ Kur. SSK, Emekli sandığı ve diğer kurumlarla anlaşmalarını tamamlamıştır. Tedavi salonları hastaların kolay taşınabilmesi için zemin kata ve daha ferah bir ortam sağlamak için asmakat yüksekliğinde kurulmuştur. Diyaliz makineleri ve su sistemi günümüzde kullanılan en son teknoloji ile üretilen cihazlardan seçilmiştir. Hepatit için ayrı salon oluşturulmuş, bay, bayan, HBs ve HCV için dört ayrı wc ve lavabo yapılmış, küçük cerrahi müdahale ve acil müdahale için uygun bölümler tasarlanmıştır. Hastalann beslenme İhtiyacı hiyjenik koşulları ve içeriği bilinmeyen merkez dışından hiçbir gıda getirilmeden diyatisyen konrolünde kendi mutfağında kendi personelinin ürettiği gıdalar ile karşılanmaktadır. Dört saaten süren tedavileri boyunca sıkılmamaları için gazete dergi televizyon internet gibi birçok sosyal etkinliğin imkanları sağlanmıştır. Bütün bunların yanında hastayı kendi yakını gibi gören güler yüzlü hemşirelerin, işini seven, özverili gerektiğinde evine götürdüğü hastayı yatağına kadar taşıyan şoförleri, işine olduğu kadar hastalarıyla sohbete de zaman ayıran yardımcı personelleri ve hekimleri İle bir aile ortamı sağlanmıştır.

İşte Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezine Huzur isminin verilmesinin sebebi budur. Sorumlu Uzmanından yardımcı personeline kadar tüm çalışanları ve kurucuları hastaları ile birlikte bu ailenin birer ferdidir. Hastalarının sağlığını Ön planda tutan, rekabeti etik sınırlarda yürüten, gücünü hastalarının mutluluğundan alan, tamamı yerli sermaye ile kurulmuş Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Konya'mıza bu alanda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Büyükşehir Hastanesi

610 metre uzaklıkta

Hastane Cad. İktap Sok. No:4

Konya Selçuklu Hastanesi

650 metre uzaklıkta

Hastane Cad. No:28 Selçuklu

Konya Göz Merkezi

660 metre uzaklıkta

Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6

Dr. Arazi Tıp Merkezi

710 metre uzaklıkta

Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1

Konya Hospital

840 metre uzaklıkta

Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95

Konya Göz Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Musalla Bağları Mh. Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28