Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A
Telefon:0 (332) 238-4243
Web Sitesi:www.huzurdiyaliz.comHata Bildir
37.88348532.489607

Kurum Hakkında

2007 yılında Sağlık Bakanlığından ruhsatını alan diyaliz merkezimiz Bağ Kur. SSK, Emekli sandığı ve diğer kurumlarla anlaşmalarını tamamlamıştır. Tedavi salonları hastaların kolay taşınabilmesi için zemin kata ve daha ferah bir ortam sağlamak için asmakat yüksekliğinde kurulmuştur. Diyaliz makineleri ve su sistemi günümüzde kullanılan en son teknoloji ile üretilen cihazlardan seçilmiştir. Hepatit için ayrı salon oluşturulmuş, bay, bayan, HBs ve HCV için dört ayrı wc ve lavabo yapılmış, küçük cerrahi müdahale ve acil müdahale için uygun bölümler tasarlanmıştır. Hastalann beslenme İhtiyacı hiyjenik koşulları ve içeriği bilinmeyen merkez dışından hiçbir gıda getirilmeden diyatisyen konrolünde kendi mutfağında kendi personelinin ürettiği gıdalar ile karşılanmaktadır. Dört saaten süren tedavileri boyunca sıkılmamaları için gazete dergi televizyon internet gibi birçok sosyal etkinliğin imkanları sağlanmıştır. Bütün bunların yanında hastayı kendi yakını gibi gören güler yüzlü hemşirelerin, işini seven, özverili gerektiğinde evine götürdüğü hastayı yatağına kadar taşıyan şoförleri, işine olduğu kadar hastalarıyla sohbete de zaman ayıran yardımcı personelleri ve hekimleri İle bir aile ortamı sağlanmıştır.

İşte Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezine Huzur isminin verilmesinin sebebi budur. Sorumlu Uzmanından yardımcı personeline kadar tüm çalışanları ve kurucuları hastaları ile birlikte bu ailenin birer ferdidir. Hastalarının sağlığını Ön planda tutan, rekabeti etik sınırlarda yürüten, gücünü hastalarının mutluluğundan alan, tamamı yerli sermaye ile kurulmuş Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Konya'mıza bu alanda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Büyükşehir Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Hastane Cad. İktap Sok. No:4
Konya Selçuklu Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Hastane Cad. No:28 Selçuklu
Konya Göz Merkezi
660 metre uzaklıkta
Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6
Dr. Arazi Tıp Merkezi
710 metre uzaklıkta
Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1
Konya Hospital
840 metre uzaklıkta
Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95
Konya Göz Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Musalla Bağları Mh. Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40
Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28