Özel Mediklinik Hastanesi

Özel Mediklinik Hastanesi
Kurum Adı:Özel Mediklinik Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Sırakapılar Mah. Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sk. No:11
Web Sitesi:www.mediklinik.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.7806629.0826

Kurum Hakkında

Özel Mediklinik Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Denizli Özel Şifa Hastanesi 1995 yılından bu yana teşhis, tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur. Eski Denizli Özel Şifa Hastanesi yeni adı Mediklinik Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Yenilenen birimleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir.

Hastanemiz, tüm sağlık hizmetlerinde; güvenilir, kaliteli ve hasta odaklı hizmet veren, hasta ve çalışan güvenligini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı bir şifa yuvasıdır. Teknolojik yenilikleri, bilimsel çalışmaları, uygulamaları takip ederek sağlık hizmetlerini tıbbın en son teknolojileriyle topluma sunma hedefiyle kendini daima yenileyen öncü bir sağlık kuruluşudur.

Özel Mediklinik Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mediklinik Hastanesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Sü'Meyra ÇınarEge Parlak
★★★★★
Hamileliğimin 32. haftasında Emre Gürçkaya ile tanıştık. 12.05.2015 de Emre Bey doğum yaptırdı. Keşke daha önce ona gitseymişim. Kendisine çok teşekkür ederim. Hemşire Gülsüm Fatma ve Cansu'ya da minnettarım. Oğlum kuvezde kaldığı süre boyunca çok yardımcı oldular. Teşekkürler Mediklinik
Mustafa Erhan Çetin
★★★★★
14.04.2015 tarihinde hastanenizde çok sevgili doktorum op. Dr. Fatih Baki Ültay safra kesesi ameliyatımı yaptı. Ayrıca çalışanlarda mükemmel insan kendini tam özelde hissediyor. Bizzat benimle ilgilenen Fatma Alcı'ya sonsuz teşekkürler hastaneden çıkarken pansumanımı bile yapan doktoruma minnettarım iyiki varsınız
Volkan Kes
*** *** adındaki kulak burun boğaz doktorunun yanlış tedavisi üzerine sabah akşam 10 tane boşuna iğne vuruldum. Belki size basit gelebilir ama bu boğaz iltihabımı boğaz zehirlenmesine çevirdi. Bu durumdan dolayı kalp kapakçığıma böbreklerime ve boğaza uzak organlara dahi sıçrayabilirmiş. O kadar iğnenin ardından yanlış olduğunu öğrenip bir 20 iğne daha verildi. Asla ama asla tavsiye etmiyorum.

Özel Mediklinik Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Mediklinik Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mediklinik Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Egekent Hastanesi
100 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:27
Yaylalı Göz Hastanesi
110 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21
Gözmer Göz Merkezi
130 metre uzaklıkta
Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19/1
Efort Ortopedi Tıp Merkezi
130 metre uzaklıkta
Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:24
Denizli Vizyongöz Hastanesi
200 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7
Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
210 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23
İdol KBB Tıp Merkezi
230 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mahallesi 506 Sokak No:14