Özel Muratpaşa Tıp Merkezi

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Muratpaşa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Tahılpazarı mahallesi 467 Sk. No:5
Web Sitesi:www.muratpasatipmerkezi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
36.89264130.705314

Kurum Hakkında

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi 1999 yılında faliyetlerine başlamıştır. 800m2 alanda hizmet vermektedir. Acil, kulak, burun, boğaz, ortopedi, nöroloji, diyetetik ve beslenme, kadın doğum, çocuk hastalıkları, diş, göz hastalıkları, radyoloji ve klinik bakteriyoloji enfeksiyon hastalıkları poliklinik'leri bulunmaktadır.

Ayrıca ehliyet raporu, gemi adamı raporu, silahsız güvenlikçi raporu, ilaç kullanım raporlarıda verilmektedir.

Acil ünitemiz 24 saat hizmet vermekte olup akşam mesai bitiminden sonra bir pratisyen hekim ve hemşire nezaretinde mesai başlangıcına kadar acil hizmeti verilmektedir.

Tıp merkezimiz'de renkli dobler, ultrason momografi filimleri, gebelik takibi hizmetleri'de verilmektedir. Üç yataklı hasta gözlem odamız bulunmaktadır.

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Muratpaşa Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bayram Moğol
★★
13 kasım 2016 pazar günü saat 21:35 aradım üç defa cevap vermediniz. İlginiz için teşekkür ederim
Sevim Demir Top
Şuan saat 23:45 telden sizi yani hastaneyi arıyorum ulaşamıyorum bumu 24 saat açık hastane enteresan... Başka eleştiri yapmıyorum ...!
Songül Taşkaya Yılmaz
★★
Bugün hastanenize rahatsızlanarak geldim fakat diş doktorunun sekreteri uygun olmayan bir tavırla beni karşıladı ve sorularım karşısında oflayarak ve puflayarak cevap verme tenezzülünde bulundu, ilgilenmenizi rica ederim.

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Muratpaşa Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Orbit Tıp Merkezi
810 metre uzaklıkta
Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5
Antalya Çocuk Tıp Merkezi
930 metre uzaklıkta
Etiler Mah. 869 Sok. No:25
Opera Yaşam Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. 629 Sok. No:16
Antalya Anadolu Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Çaybaşı Mah. Burhanettın Onat Cad. 1352 Sk. No:12
Antalya Atatürk Devlet Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Üçgen Mah. Güllük Cad. No:100
Antalya Meydan Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Kızıltoprak Mah. Ali Çetinkaya Cad. Hacı Derviş Apt. No:129/B
Era Göz Tıp Merkezi Antalya
1.8 km. uzaklıkta
Varlık Mah. 172. Sok No:11