Özel Redline Kardiyoloji Merkezi

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Redline Kardiyoloji Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Turgut Özal (Millet) Cad. No:113 Şehremini
Telefon:0 (212) 587-7878
Web Sitesi:www.redlinekardiyoloji.comHata Bildir
41.01473528.934092

Kurum Hakkında

1992'de kurulan merkezimiz, ülkemize ilk kez telefonla EKG sinyallerini gönderebilen portatif cihazlarla hastalarımızın elektrosunu 24 saat takip etmeye başlamıştır. Bu sistemde hastadan alınan EKG'ler bilgisayar ekranında anında değerlendirilir ve anormal bir durum tespit edilmesi halinde hemen hastanın doktoruyla temasa geçilerek bilgi verilir ve aynı zamanda hastanın doktoruna faksla EKG'si anında iletilir. Gerektiğinde hasta en yakın donanımlı hastaneye nakledilir. Merkezde 24 saat kardiyologlar hizmet vemekteydi.

Kurulduğunda daha çok takip amaçlı hizmet vermiş olan Redline transtelefonik monitoring sistemi ilerleyen yıllarda 24 saatlik holterle teşhisi konulamayan aritmilerin uzun süre takip edilerek yakalanması için tercih edilmiştir. Ayrıca 12 derivasyon çeken cihazlarla Türkiye'nin değişik yerlerinde doktor ve polikliniklere verilmiş olup; yerinden gönderilen sinyallerle anında yorumları yapılarak acil olanlar hemen gerekli müdahaleler yapılması için bilgi aktarılmış ve yüzlerce hastanın hayatı kurtarılmıştır.

Kuruluşumuz aynı zaman da transtelefonik holterin yanında 24 saatlik holter de ülkemize getirerek özelde ki ilk holter merkezi olarak adını kardiyoloji camiasında duyurmaya devam etmiştir.

Sağlık sistemindeki değişen koşullara ve yeniliklere öncülük eden kuruluşumuz dünyada kardiyolojideki kaliteli ve güvenilir gelişmiş cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Redline Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medilife Çapa Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Millet Cad. No:125 Çapa Fatih
Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
120 metre uzaklıkta
Millet Cad. Necip Asım Sok. No:26 Çapa
Çapa Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Şehremini Mh. Necip Asım Sk. No:23 Çapa
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Topkapı Mah. Turgut Özal Cad. No:118 Çapa
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
510 metre uzaklıkta
İskender Paşa Mh. Adnan Menderes Blv.
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Molla Şeref Mah. Millet Cad. Fındıkzade Sok. No:3
Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
590 metre uzaklıkta
Topkapı Mah. Tatlıpınar Cd. No:11/A-B Şehremini